Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wolantt

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wolantt

  1. Loko swoim jechałem wczoraj... ale we wtorek tez się wybieram w tamtym kierunku to Cię nawiedzie
  2. LOKO gdzie Ty to urzędujesz w tym banku, bo przejeżdżałem i nie mogłem znleźć
  3. zobaczymy bliżej wiosny Proste, nie pali się
  4. Proszę :> http://allegro.pl/pioneer-cd-deh-4300ub-vario-color-legal-24m-gw-i2100022330.html
  5. Tomek pomyśl cos o tym rabacie
  6. nie tylko Łukasz obiecał ze moje bierze jak co jak się potargujemy to może coś z tego będzie
  7. ale kołpaki 17'' to byłby wypas
  8. nie waż się bardziej mi sie podobają s-line ale kto wie co sie do wiosny wydarzy te kołpaki Bronka fajne.i dobrze by było jak ktoś od nas kupił. :polew: Cris ty je łykaj... będziesz miał kołpaki w zimie i w lecie... :polew:
  9. nie waż się bardziej mi sie podobają s-line ale kto wie co sie do wiosny wydarzy
  10. porównuje oferty :gwizdanie:
  11. No to trzeba się brać do roboty... Dzięki kolego za potwierdzenie moich przypuszczeń
  12. Poszła za nieco więcej jak 2 tysiaki, jak już musicie wiedzieć to była 5 cyfrowa kwota :polew: 11 000 zł. Za te moje "kołpaczyny" chcę stosunkowo niewiele przy dzisiejszych cenach opon.. 1600 zł za wszytko (felgi+opony+dekielki+czujniki ciśnienia od Audi A6 ori + 4 worki VW na koła ) Zdjeć nie mam aktualnieszych niż te co w linku z autem. Jakie tam masz gumy?? i w jakim stanie??
  13. bronek ile chcesz za te kołpaki??
  14. Siara dziś widziany na parkingu w Jazowsku :gwizdanie:
  15. Dzięki za odp. i jeszcze jedno pytanko: co mam teraz z tym zrobić?? Turbo do czyszczenia tak??
  16. moimi nikt się nie zainteresował
  17. nie musi być s4 zwykły polift:)
  18. zderzak przedni polift mnie interesuje
  19. a jak tam ogrzewanie?? działa już??
  20. Witam, mógłby ktoś odczytać logi, mam problem odcina mi turbo przy 3,5 tyś obrotów. Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/wolantt_71423.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/wolantt_71424.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/wolantt_71425.html z góry dziękuję
  21. Panowie gdzie mam udostępnić te logi?? [br]Dopisany: 06 Luty 2012, 18:13_________________________________________________sorry, już znalazłem :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.