Treść opublikowana przez wolantt
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Loko swoim jechałem wczoraj... ale we wtorek tez się wybieram w tamtym kierunku to Cię nawiedzie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
LOKO gdzie Ty to urzędujesz w tym banku, bo przejeżdżałem i nie mogłem znleźć
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
zobaczymy bliżej wiosny Proste, nie pali się- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Proszę :> http://allegro.pl/pioneer-cd-deh-4300ub-vario-color-legal-24m-gw-i2100022330.html- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tomek pomyśl cos o tym rabacie- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
nie tylko Łukasz obiecał ze moje bierze jak co jak się potargujemy to może coś z tego będzie- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ale kołpaki 17'' to byłby wypas- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
nie waż się bardziej mi sie podobają s-line ale kto wie co sie do wiosny wydarzy te kołpaki Bronka fajne.i dobrze by było jak ktoś od nas kupił. :polew: Cris ty je łykaj... będziesz miał kołpaki w zimie i w lecie... :polew:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
nie waż się bardziej mi sie podobają s-line ale kto wie co sie do wiosny wydarzy- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
porównuje oferty :gwizdanie:- [B5 AFN] odczyt logów, prośba!!!
No to trzeba się brać do roboty... Dzięki kolego za potwierdzenie moich przypuszczeń- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Poszła za nieco więcej jak 2 tysiaki, jak już musicie wiedzieć to była 5 cyfrowa kwota :polew: 11 000 zł. Za te moje "kołpaczyny" chcę stosunkowo niewiele przy dzisiejszych cenach opon.. 1600 zł za wszytko (felgi+opony+dekielki+czujniki ciśnienia od Audi A6 ori + 4 worki VW na koła ) Zdjeć nie mam aktualnieszych niż te co w linku z autem. Jakie tam masz gumy?? i w jakim stanie??- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
bronek ile chcesz za te kołpaki??- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siara dziś widziany na parkingu w Jazowsku :gwizdanie:- [B5 AFN] odczyt logów, prośba!!!
Dzięki za odp. i jeszcze jedno pytanko: co mam teraz z tym zrobić?? Turbo do czyszczenia tak??- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
moimi nikt się nie zainteresował- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
nie musi być s4 zwykły polift:)- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
zderzak przedni polift mnie interesuje- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a jak tam ogrzewanie?? działa już??- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jo- [B5 AFN] odczyt logów, prośba!!!
Witam, mógłby ktoś odczytać logi, mam problem odcina mi turbo przy 3,5 tyś obrotów. Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/wolantt_71423.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/wolantt_71424.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/wolantt_71425.html z góry dziękuję- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie gdzie mam udostępnić te logi?? [br]Dopisany: 06 Luty 2012, 18:13_________________________________________________sorry, już znalazłem :gwizdanie:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
parking na wypasie- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
masz coś ze mną?? - Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt