Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzysieksza

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzysieksza

  1. Ślepy wybierasz się na Zator??
  2. Oj działo się w tej Limanowej oczywiście Kermit na czele konwoju :-P
  3. No jechał do Krakowa na lotnisko i samolot mu odleciał bo musiał zostać na miejscu zdarzenia
  4. http://www.informatorbrzeski.pl/wiadomosci/wypadek-na-drodze-k75-w-wytrzyszczce/#prettyPhoto Brat jechał tym osobowym
  5. Czemu nikt nic nie pisał też bym sie szlifną
  6. Gdzie to byłeś co to jest to BT??
  7. no to kibicujemy [emoji14] No to 1 miejsce w klasyfikacji ogólnej na 90 aut i 1 miejsce w grupie STI / EVO na 14 aut a za tydzień memoriał Kuliga w wieliczce ktoś sie wybiera??
  8. http://www.lapanow.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2988 Wybiera sie ktoś??
  9. A ja mam chyba lewą tył [emoji14]
  10. Nie psują tylko modzą [emoji14]
  11. Hehehe no teraz zmieniamy lampy na polift
  12. Heh no ja to wiem i tak napewno nie zostanie ale juz jest coraz lepiej napewno niedługo też wpadnie jakiś alus
  13. Tylni zderzak i te wydechy tak reszta nie A z przodu jest już ori zderzak zrobiony na gładko Lampy z polifta z czarnymi środkami i lusterka kupione tylko zastanawiamy sie co robić z maską wymienić na inną czy to ciąć
  14. Powitać z rana:) młodego audi juz odebrane od lakiernika jest coraz lepiej i coraz bardziej przypomina Audi [emoji14]
  15. zimowo [emoji14] Dawno tu nic nie wstawiałem [emoji14] a siadły kratki nawiewu z polifta Noo i już alu letnie A teraz prace nad drugą żabką [emoji14] tył już ogarnięty (odwieśniaczony) foto na dole robione z telefonu dlatego inna jakość
  16. Pany laptopa mam do sprzedania jak by ktoś coś to pisać [emoji14]
  17. Ja już założyłem letnie [emoji14]
  18. U mnie wpadły kratki z polifta [emoji14]
  19. Ja jak bym swoje sprzedał to bym sobie kupił thomasony tn4
  20. Hehe a kto powiedział ze ja tam bede swoje paści prezentował [emoji14] takie auta jak tam będą warto zobaczyć na żywo a do tego różne pokazy drift itd itp
  21. Ja sie wybieram do KRK na to ale dopiero w maju [emoji14]
  22. http://m.kleinanzeigen.ebay.de/s-anzeige/audi-a4-b5-2-8-30v-kompressor-320ps-320nm-vergleichbar-wie-s4-b5/244409462-216-4127?clk_rvr_id=782990179696&rmvSB=true Kompresorek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.