Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzysieksza

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzysieksza

  1. Jak by ktoś chciał kumpel sprzedaje. http://olx.pl/oferta/opony-i-felgi-kola-CID5-IDcc89j.html
  2. To ja ci sprzedam moje za 1300 :-P a sobie recaro przytule
  3. Dokładnie :-P jak nie z całym silnikiem ;-)
  4. Potrzebuje taką rurkę idzie do chłodnicy średnica 26
  5. mam prawą więc szukaj lewej a tą Ci dam bo i tak mi leży a foty będą jutro bo kumpel je lekko obrobi
  6. Michał sory za bajzel ale to ta :-P
  7. A no żyjemy ale organizujemy osobne spoty tak jak było dawniej co 2 tyg pod MM
  8. http://olx.pl/oferta/turbina-caha-pod-1-9-tdi-gt-gtb20-gtb22-CID5-IDaGOtp.html Panowie co myślicie o tym?? Podejdzie mi to bez przerabiania??
  9. A dwumas też od AWX?? I ile jest przerabiania
  10. Kowi dzięki wielkie dlatego wolałem zapytać bo przynajmniej wypowie się ktoś kto to już przerabiał a jakie koszta sprzęgła z AWX
  11. Hmmm no powoli trzeba coś pomyśleć :-P auta nie zamierzam zmieniać więc trochę więcej mocy nie zaszkodzi ;-)
  12. A jak się sprawa ma ze sprzęgłem?? wiadomo nie będę palił gumy czy coś... Czytałem że dwumas i sprzęgło od AWXa daje rade
  13. Ja liczę tak na 170 - 180 koni Narazie jest egr zaślepiony przelot 2,5 cala od samej turbiny i program wystrojony na 140 koni
  14. Zemis a nie chcesz się zamienić za te co miałem ranty w polerce a środek czarny??
  15. Witam z racji tego że moje seryjne turbo jest już na wykończeniu myślę nad wsadzeniem do kermita czegoś większego i tu pytanie... Czy ktoś już ma takie coś ja w tym linku http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5619117790 Czy lepiej szukać od AWXa??
  16. Hehe no to fajnie że udał się wam "AUDI SPOT" jak widać nie liczy się jakość spotów tylko Ilość aut
  17. No właśnie miałem mu podać ten nr :-P

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.