Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzysieksza

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzysieksza

  1. Pany potrzebuje pompę paliwa do AFNa
  2. Ja mam od loko mogę oddać za tyle co kupiłem
  3. Tydzień na co?? Jakiś zlocik ??
  4. Nic straconego szału tam niema:-P
  5. Heheh no ja akurat w ten weekend jadę nad soline czy jakoś tak więc też mnie nie bedzie
  6. Ja tylko jako zwiedzający w tamtym roku jeden dzień kosztował mnie 70 zł a szału niebyło
  7. Hehehe nie no co Ty jest git :-P powoli się szykujemy z bratem na następną sobotę na Audi Meet
  8. Szaman narazie Ci raczej nie odpisze :-P
  9. ostatni mini modzik przed ślubem :-P
  10. Teraz pewnie większość kasy będzie szła w co innego ale Auto zostaje i będzie powoli dalej coś się modziło :-P a 2 tyg po ślubie jedziemy na Audi Meet więc chyba nie jest tak źle, napewno nie jest anty modzeniu (oczywiście jak to baba co swoje czasem pomruczy) :-P
  11. Jeszcze 2 dni i po chłopie :-P
  12. Kurde też bym wbił w niedziele ale poprawiny :-P się mi wesela zachciało :-P
  13. tyle się zmieniło jeszcze maska pójdzie w kolor bo dzisiaj kupiona :-P
  14. A teraz Audi brata zaraz po zakupie i aktualny stan (maska będzie pod kolor bo dopiero dzisiaj kupiona :-P)
  15. mówisz ze wędki wchodzą bez problemu? ale o co tobie chodzi? Rafał jak dobre auto to pewnie ze nie ma sie co zastanawiać.na pewno teraz masz dużo miejsca w środku. Myśle ze na B5B zorganizujemy jakiego spota nie długo. B5B uuu no to grubo :-P ty należysz do B5B??Chodzi o forum B5B poszukaj w googlach krzychu to ciebie jeszcze tam nie ma?Ty no nie :-P nawet nie wiedziałem o tym forum hehe
  16. Ja jeszcze w tym roku będę szukał Passata b6 ale 4x4
  17. ale o co tobie chodzi? Rafał jak dobre auto to pewnie ze nie ma sie co zastanawiać.na pewno teraz masz dużo miejsca w środku. Myśle ze na B5B zorganizujemy jakiego spota nie długo. B5B uuu no to grubo :-P ty należysz do B5B??
  18. Jak będziecie coś planować nie zapomnijcie o zielonym Audi :-P a ja się wybieram na to w tamtym roku byłem 2 dni i polecam
  19. W Sączu są a4 tylko coraz więcej ludzi już olało spoty bo ją ogólne a nie AUDI i teraz nasze Spoty poszły w ilość aut a nie marke

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.