Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzysieksza

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzysieksza

  1. Ups[emoji12] no faktycznie[emoji3]
  2. Djszaman nie wiem co jest ale nie chce mi wysyłać PW a co do gościa to chyba chodzi Ci o tego co miał toledo top sporta zmodzonego na 260koni takiego czarnego a teraz ma passata b5 na mega glebie
  3. Hehe nooo kombinuj prezes kombinuj
  4. Z miłą chęcią ale ide do roboty
  5. No to jutro;D my z kamilem jedziemy na zlot koło białki tatrzańskiej ale tak gdzieś około 17 będziemy
  6. O ku*** moja wina;D przepraszam pomyliło mi sie
  7. Nie nie prezes ale to jutro ---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:30 ---------- W niedziele
  8. A więc tak sedan tylnia i boczne z tyłu na max a dwie przednie boczne tak lekko ---------- Post dopisany at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ---------- Nie wiem co jest ale nie moge wysyłać prywatnych wiadomości a powiedz mi kiedy by miał czas i gdzie to jest
  9. Dowiedział byś sie w jakiej cenie komplet szyb przyciemki tył i z przodu
  10. Yyy no nie;D bo czikita mi mówił że masz znajomego co zajmuje sie przyciemkami szyb
  11. DjSzaman bedziesz dzisiaj na spocie??
  12. No zbieramy sie pod mm i lecimy narazie nie wiem dokładnie kto będzie ale nawet jak bym mial sam jechać to i tak jade bo zapowiada sie ładna pogoda więc będzie co robić
  13. Powiem Ci prezes ten wzmak co mam od niemcowni wymiata 1200wat tylko skrzynia nie daje rady
  14. Hehe zlot się zaczyna o 14 więc nie ma sensu jechać na godzine i odrazu wracać no ja nie wiem
  15. Nooo a co ze spotem chyba że wszyscy ci co na spota sie wybierają lecą tam?? Zacnie by było
  16. Hehe no jeśli ktoś sie jeszcze wybiera to ja sie na to pisze
  17. Nie nie Kermit zostaje;) z tamtego zostają oryginalne lusterka kompletny xenon i sprzęcior grający bo jest dobry a reszta idzie do żyda w niedziele ugadałem sie z gościem ma przyjechać
  18. Powitać pana prezesa;D dawno Cie tu nie było

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.