Treść opublikowana przez krzysieksza
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
sprzedałem takie same niedawno za 650zł
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
http://www.mobile.de/pl/marka/audi/model/a4/vhc:car,loc:hofheim+am+taunus%2C%2C+niemcy,rng:100,pgn:1,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:audi,mdl:a4,prx:2001,ful:diesel,ccx:2000/pg:vipcar/193439835.html
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pewnie że tak u nas w ns padało a tam sucho było no i wozy zacne;D
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Hehe;D nooo jazda była;D pomyślimy nad tym wyjazdem w maju;)
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nooo i kraków z prezesem Kamilem zaliczony;D
-
Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A dobry;)- Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
Coś takiego jest na naszym profilu Fb- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nooo ja raczej będe miał- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kto z naszych sie wybiera- Rozpoczęcie sezonu VAG Kraków 27.04.2014
My z nowego sącza ruszamy "Vag konwojem" na kilkanaście samochodów- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Przed chwilą wróciłem z sącza i ruch taki że masakra;)- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
http://olx.pl/oferta/jedyne-takie-audi-a4-CID5-ID5gLkH.html Hehe gościa chyba wyobraźnia poniosła ;D to ja bym musiał swoją conajmniej za 14 wystawić- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
http://olx.pl/oferta/audi-a6-c5-allroad-jedyna-taka-okazja-orginalny-lakier-CID5-ID5FpZD.html- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nooo wiem co mam;) jest doslownie wszystko wymienione na nowych częściach lakier igła- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zemis to z tobą sie mijałem w żbikowicach?? Jechałem w strone łososiny ---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ---------- Wiem że to nie audi ale jak by sie znalazł jakiś chętny to mam golfa 3 do sprzedania http://olx.pl/oferta/volkswagen-golf-3-stan-odealny-CID5-ID5GlWr.html- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Troche brakuje;D- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pany nie chciał by ktoś przygarnąć Kermita;D zastanawiam sie nad sprzedażą- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To kto z naszych w końcu sie wybiera do krk??- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nom;D przy dobrych wiatrach pod koniec sezonu letniego wpadnie do klubu ta Audi;D http://www.mobile.de/pl/marka/audi/model/s4/vhc:car,pgn:3,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:audi,mdl:s4,frx:2001-12,pwx:224/pg:vipcar/190437303.html- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Hehe nooo autobusy są;D ostatnio kumpel w jedną strone płacił 250zł- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Do pracy- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
U mnie kumpel jedzie zaraz po świętach do Frankfurtu nad Menem- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Hehe kolor fajny ale te pługi bez potrzeby;D - Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt