Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzysieksza

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzysieksza

  1. Doznał byś odrobine magii legendarnegi napędu Quattro w zimie i odrazu byś zmienił zdanie;D
  2. Yyy no ale gdzie tam no co ty nic nie widać;D miałem Quattro a teraz mam tylko ośke i śmiało moge napisać "po co jeździć na ręcznym jak można dać w piz....." ;D
  3. Hehe kamil a ty tak lubisz jeździć na ręcznym??
  4. Wszystko fajnie ale gdyby jeszcze miało jeden magiczny znaczek;D to może bym sie skusił
  5. Tą 1.8T by brał;D ciekawe dlaczego taka cena
  6. U mnie też spóźnioni mikołaj wczoraj wbił na chate;D 3.0 T Quattro
  7. W związku z szybko rosnącym zainteresowaniem naszym klubowym forum oraz kontem na FB musimy postarać sie o polepszenie jakości przekazywanych przez nas materiałów filmowych oraz zdjęć. Są osoby chętne do pracy i podnoszenia swoich umiejętności, serca i zapału im nie brakuje, ale brakuje sprzętu. Na akcje fotografowania musimy wspomagać się własnymi aparatami bywało i tak że zdjęcia były robione z naszych telefonów ponieważ aparat Prezesa odmówił posłuszeństwa. Ogranicza to nasze możliwości. Dlatego jeśli byłby ktoś chętny i zechciał wspomóc naszą akcje dowolną kwotą bylibyśmy bardzo wdzięczni. Prezes Kamil ma przeznaczone pieniądze na aparat jednak dzięki naszemu wsparciu finansowym może on zakupić znacznie lepszy i wydajniejszy sprzęt. Zbiórka odbyła by się na najbliższym spocie ( 05.01.2014 ) i ma charakter grzecznościowy więc jeśli ktoś nie da rady lub nie czuje takiej potrzeby i tak jest mile widziany ---------- Post dopisany at 16:22 ---------- Poprzedni post napisany at 16:21 ---------- O tym pisałem
  8. Panowie co z tą składką na aparat?? Ktoś się na to pisze?? Bo jak nie no bez sensu zaczynać coś na spocie;D słucham opini na ten temat
  9. Jakie?? I kiedy byś sprzedawał
  10. Jak by coś to ja szukam tanich tylnich lamp;D ewentualnie lewą bo ptawa jest ok 97rok
  11. Nie no zdarza się nawet najlepszym;D
  12. Hehe czyżby ze starą ekipą?? Najważniejsze to umieć sie dogadać mnie niestety nie było ale na następnym spocie będe na bank;)
  13. Kamil ma racje może nie ma co tak odrazu sie dzielić po prostu jasno i konkretnie sie określić że dla dobra klubu i dalszych spotów pasowało by sie jakoś zachować godnie poczekajmy do następnego spota a jeśli nic sie nie zmieni to wtedy zaczniemy działać
  14. Niepełny rok w Klubie to troche za mało żeby się wypowiadać na takie tematy więc ja się powstrzymuje od głosu;D
  15. Ja moge poruszyć kontakty ale dopiero będe wiedział co i jak we wtorek
  16. Nie no jutro o ile nic sie nie zmieni jade na tor w kielcach lanserem i wracam dopiero w poniedziałek
  17. http://tablica.pl/oferta/audi-a4-b5-usa-german-style-cult-style-CID5-ID38URX.html
  18. W związku z szybko rosnącym zainteresowaniem naszym klubowym forum oraz kontem na FB musimy postarać sie o polepszenie jakości przekazywanych przez nas materiałów filmowych oraz zdjęć. Są osoby chętne do pracy i podnoszenia swoich umiejętności, serca i zapału im nie brakuje, ale brakuje sprzętu. Na akcje fotografowania musimy wspomagać się własnymi aparatami bywało i tak że zdjęcia były robione z naszych telefonów ponieważ aparat Prezesa odmówił posłuszeństwa. Ogranicza to nasze możliwości. Dlatego jeśli byłby ktoś chętny i zechciał wspomóc naszą akcje dowolną kwotą bylibyśmy bardzo wdzięczni. Prezes Kamil ma przeznaczone pieniądze na aparat jednak dzięki naszemu wsparciu finansowym może on zakupić znacznie lepszy i wydajniejszy sprzęt. Zbiórka odbyła by się na najbliższym spocie ( 05.01.2014 ) i ma charakter grzecznościowy więc jeśli ktoś nie da rady lub nie czuje takiej potrzeby i tak jest mile widziany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.