Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzysieksza

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzysieksza

  1. Nie ma żadnych zdjęć Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk
  2. Siemano wszystkim Audimaniakom;). Chciałbym zaprezentować moją A4 B5 z 1997r. Silnik 1.9 TDI AFN 110KM - kolor zielony - 2xAIR-BAG - 2xelektryczne szyby - 2xelektryczne lusterka - ABS - centralny na pilota + plus domykanie szyb - climatronic - sportowe fotele pół skóra + środek w kolorze nadwozia - regulacja lędźwi - kierownica od S4 - regulacja kierownicy - regulacja świateł - 2xpodłokietnik - zmienione podświetlanie środka na LED - przedni zderzak od S4 - felgi aluski 17 cali - końcówki wydechu Ulter - radio Sony - głośniki przód seria, tylnia półka JBL - sportowy zawias ---------- Post dopisany at 00:41 ---------- Poprzedni post napisany at 00:34 ----------
  3. Aaa to ty nooo słyszeliśmy;D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk
  4. Hehe to zdjęcie było robione w tęgoborzy koło sklepu;D
  5. Pany jest tanio S8 taka sama jak kolegi który był dzisiaj na spocie swoją;D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk
  6. Ja napewno;D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk ---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:12 ---------- A nie ma kto wolnych ramek klubowych?? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk
  7. Ja dziś miałem przyjemność przejechać się 650konnym Lanserem IX;D nie da sie opisać tego jak to jeździ;) Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk
  8. a i nie jestem pewien ale dzisiaj na tarnowskiej jakieś 30minut temu widziałem a4 b5 tą na zielonych felgach;D
  9. wiecie może co z czikitą;D coś go nigdzie nie widać ani tu ani na fb
  10. allegro.pl/show_item.php?item=3626234289 sprzesam;D
  11. kiedy będzie?? bo ja już czekam i czekam;p
  12. aaaaaa pany potrzebuje klubowe ramki:D nie ma ktoś na zbyciu??
  13. yyy nooooo tak;) ale na ten sam model;D
  14. jutro ma przyjechać dwóch klientów na audi jeden z niemiec a drugi z Austrii trzymajcie kciuki żeby sie udało;D
  15. nie nie no co Ty nikt Cie nie będzie wykorzystywał;D
  16. może Natalia ze mną sie wybierze i pojedziemy na 2 czerwone do ciebie;D
  17. ja też już wiem gdzie kamil mieszka;D
  18. hehe no nie wątpie że bliżej niż dalej bo szkoda żeby taki prowiant sie marnował;D
  19. kurde trzeba było pisać pojechalibyśmy na dwa auta bo się snułam po mieście bez celu no gdybym wiedział to bym dał znać a tak to z kamilem zrobiliśmi big dill;p i przy okazji załapałem sie na przed premiere filmu;D
  20. ja byłem osobiście u kamila żeby zobaczyć film bo sie nie mogłem doczekać;D
  21. ja już byłem;D widziałem 2 nasze klubowe auta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.