Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzysieksza

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzysieksza

  1. To co karetki tak jechały to śmiertelny wypadek w witowicach był podobno już jest opisane na onecie
  2. Passata mam do sprzedania a Kamil mi zrobi zdjęcia do ogłoszenia;D
  3. Felgi zmienione;D jak tam czikita z tymi zdjęciami będziesz na spocie bo nie wiem czy jechać audi czy passatem;)
  4. Nie nie sprzedaje:D szkoda mi go a rozmiar 17:)
  5. Nooo jak sie uda to będą te na 2 zdjęciu;)
  6. Pany jam myślicie te felgi czy te będą lepsze
  7. Hehe ale że jeszcze nikt nie znalazł mojego ogłoszenia;D Wiem wiem cena troche przesadzona sam bym za te pieniądze nie kupił ale podobno " to auto strasznie dużo pali i lepiej byś sobie kupił coś bardziej ekonomicznego" więc dla swiętego spokoju go wystawiłem;p
  8. Kurde nooo sam nie wiem kusi mnie ale w najbliższej przuszłości mam troche większy i ważniejszy wydatek;D
  9. No bo na tablecie siedze i tak sie jakoś dziwnie wkleiło
  10. otomoto.pl/audi-s4-s4-sedan-2002-usa-108-tys-km-C29056197.html To jest fajna sztuka coś ala CZIKITA;D
  11. Czyżby zmiana na coś mocniejszego...? Sam nie wiem już co robić;D dzisiaj szukałem na allegro tak z ciekawości silnika od s4 2.7 biturbo ale wcale to nie taka tania sprawa sam kompletny silnik około 5 tys
  12. Postanowione z żalem musze wystawić czerwonego do sprzedania;\
  13. Nic mnie nie reklamujesz chłopaki mówią że foty zacne tej twojej niuni i dopiero dziś wyszło że ja je robiłem tośmy pojechali w to samo miejsce No wiesz cooo;D nawet na motokiller.pl twoje foto trafiło na główną i Ty mówisz że Cie nie reklamuje;D
  14. Ja chciałem sobie taką folią okleić dach ale nie jestem pewien co do efektu końcowego;D ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ---------- No i coraz bardziej zastanawiam się nad sprzedaniem czerwonego i kupnem z tym silnikiem co ma loko bo narazie na s4 mnie nie stać;D ---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ---------- No i coraz bardziej zastanawiam się nad sprzedaniem czerwonego i kupnem z tym silnikiem co ma loko bo narazie na s4 mnie nie stać;D ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ---------- A 20 koni to dobre i coś więcej;D
  15. Pany to gdzie jest ten spod w tą niedziele?? Pod media czy nie??
  16. 23 tak?? Jak by coś to sie zgadamy gdzieś w limanowej i pojade za tobą będzie tak??
  17. Ja linanowej nie znam ale przejechał bym sie;)
  18. Wyścig pod ostrą?? Gdzie to jest??
  19. Kurde no to kiepsko bo gwint do quattro minimum 1600 zł i to jakaś chińszczyzna;/
  20. Jaaa byłem na oesie i widziałem czikite;p jechałem koło media po 16 ale już czasu nie było się zatrzymac;/
  21. Hehe nie mam pytań będe obowiązkowo;D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.