Treść opublikowana przez krzysieksza
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie robimy dzisiaj jakiego spota na rynku??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siemano prezesy;D
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Prezes CZIKITA jesteś na fb?? ---------- Post dopisany 10-11-2013 at 01:18 ---------- Poprzedni post napisany 09-11-2013 at 20:23 ---------- http://tablica.pl/oferta/gwint-audi-a4-s4-b5-quattro-gwintowane-CID5-ID3T069.html ---------- Post dopisany at 01:18 ---------- Poprzedni post napisany at 01:18 ---------- Tu jest gwint do quattro
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Długi weekend wkońcu coś trzeba robić;D
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kamil gdzie film??;D
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie będzie mojego znaczka dope??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak sie uda to jutro przyprowadze b6 s-line 1.9 TDI quattro;D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ma ktoś wolną karte pamięci Micro SD wzią bym kamere jutro na spota;D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Sie miało czerwony kolorek;D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ---------- Nooo rozjebało mnie na łopatki;D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Niebieskie?? Nie kojarze ze spotów Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kto taki?? Kamil z tego co wiem nie odpuścił ostatnio żadnego spota Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bardzo chętnie ale to dopiero jak będzie znaczek dope na tyłku;D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Hehe narazie tylko drobiazgi i zobaczymy jak to będzie się prezentowało;D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to wiadome dogadać sie zawsze trzeba też raczej będe szedł w biały kolor Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To mówisz że ile takie cudo?? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A czym malowałeś swój?? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siara i jak z tym znaczkiem??;D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Karta pamięci mu sie skończyła 2sekundy po tym jak zaczą ją nagrywać;D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
Tak tak jasne;D nie pogoniły bo na początku było wszystko ok dopuki ogranicznik na prawym siedzeniu mi sie nie włączył Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Hehe sie wie;D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ---------- Jedziesz sobie 310 na godzine a tu z prawej strony audi chciał bym widzieć mine tego gościa z Ferrari;D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
Mody yyy silnik narazie zostaje tak jak jest seria ale lampy polift napewno wpadną przyciemka i z tyłu lampy raczej LEDY ale to sie zobaczy;D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk ---------- Post dopisany 23-10-2013 at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2013 at 18:44 ----------
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ferrari 458 Italia vs Audi RS6 - YouTube
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nooo i dużo nowych osób przybyło;D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
4.2 V8;D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka