Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzysieksza

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzysieksza

  1. Dzis Mikolaj jest nie w sosie ,elf przelecial mu gosposie. W akcji zemsty dziad brodaty ruchnal wszystkie inne skrzaty. Remifery oburzone bo ich tyłki tez ruszone wiec zycze Wam wszystkiego najlepszego by Milolaj Was nie " tego" weeeesolych! :-D
  2. Dla mnie bomba fajna miła atmosfera ---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ---------- Oby więcej było spotów w tak licznym gronie;D
  3. Ok przekonałeś mnie;D ja będę
  4. Dzięki pany za spota ekipa dopisała ładnie;D kumplowi sie spodobało mówił że będzie częściej ze mną wpadał;D
  5. Coś troche większego żeby dzik go nie zjadł;D
  6. Znaczy się to gonczego sie mówi;p
  7. Nie nie coś myśliwskiego coś żeby goniło lisy itp;D
  8. Ale i tak stoją z psami;D tyle że nie takimi jak ja szukam;D
  9. Ja byłem bo potrzebuje kupić psa;D
  10. Ja z samego przodu byłem tak że nie widziałem
  11. Wiem widziałem jak ja jechałem to temu citroenowi wypisywali
  12. A no zamontowane i reprezentuje godnie nasz klub;D ---------- Post dopisany at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:31 ---------- Czyje to do sprzedania dzisiaj na giełdzie z klubowymi ramkami;D
  13. Nooo ja nie wiem, tak wypada że jutro ale nie widze żadnego problemu żeby za tydzień też zrobić;D
  14. Hehe;D Wojtek ma za długi język;D to kiedy możemy sie zgadać po odbiur??
  15. Pany jest sprawa dzisiaj dowiedziałem się ze w rodzinie mam szefa ochrony w tesco;D i takie pytanie czy mam mu głowę zawracać i pytać czy można by było tam spoty robić zamiast galerii sandecja czy raczej nie
  16. Wbijać dzisiaj na spontan spota;D
  17. Kurde no ja niestety tylko chwilke no ale obowiązki wzywały;D następnym razem siedze do końca choć by sie waliło;)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.