Treść opublikowana przez krzysieksza
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
Tamte idą do sprzedania a te już zostają na zime i lato jak narazie bo w planach są 18 ale to w dalekiej przyszłości;D ---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:41 ----------
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
Troche fotek z ostatniego spota ---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ---------- ---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ---------- ---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ---------- ---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ---------- ---------- Post dopisany 31-01-2014 at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany 21-12-2013 at 23:36 ---------- Taka mała zmiana 17" w czarnym macie;D
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Taka mała zmiana;D
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pany interesuje mnie to co widać na tym zdjęciu przy lampach pomarańczowa folia na kierunki wiem że niektórzy z klubu to mają ktoś może mi takie coś załatwić??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ok jak cos to ci dam znać bo kumpel szuka 19 do passata ale moze sie skusi na 18
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ale z oponami??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ile chcesz??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To sie dowiedzieć trzeba i jak coś jutro po nią jestem;D
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Quattro?? Jak tak to biore;D
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
http://www.mobile.de/pl/marka/audi/model/s4/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:audi,mdl:s4,frx:2001-12/pg:vipcar/189561855.html ---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ---------- Kosmiczny środek;D
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
;D
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To sie wszystko okaże jutro;D
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Przy dobrych wiatrach i o ile pójdzie po mojej myśli na najbiższego spota będzie już 2.8 Quattro;D
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Eee narazie felga inna;D
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
;D nie moje;D
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No i czarny mat juz siadł na Kermicie;D
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Szukaj mi kupca na moje bo ja znalazłem sobie odpowiednie ale te musze sprzedać- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
1100 polskich złotych;D- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ---------- Takie coś rozmiar 17- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pany moje felgi z kermita do sprzedania;)- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dzwoń do niego nr masz- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ten z srebnej A6- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Gdyby to było TDI w Quattro to ci gwarantuje że bym nie zmienił ale 2.8 w czystej benzynie za pierona nie wie co to znaczy ekonomia a dokładać 3 tyśki do podtlenku LPG raczej sie nie opłacało;D - Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt