Treść opublikowana przez krzysieksza
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
ja nikomu w portfel nie zagladam... i nie wiesz czy mialem czy nie mialem kasy koperek ciesz sie ze Armi tu nie wparowal Peace chlopaki nikt Ci tego sztrucla nie kupi bo to kał okrutny odcham go na serie i jakos popchasz ew. na graty. Ludzie maja oczy i moze 1/10000 sie nim zachwyci PS Krzysiek Twoj daily jest OK, niejeden chcialby miec taki start wielu trzeba nawracac wlasnie z tego co wrzuciles na sprzedaz ciezka i dluga droga. spoko jak bym wiedział że tyle bedzie z tym problemu to nie dodawał bym tego ogłoszenia tu... wcale nie jest tak źle z tym autem bo wystarczy zderzaki pozdejmować lampy na ori polift no i maske reszta jest spoko środek w stanie idealnym kiere zmienić na S i gitara a na te graty zawsze ktoś sie znajdzie;D ---------- Post dopisany 06-05-2014 at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2014 at 17:22 ---------- http://olx.pl/i2/oferta/aluski-17cali-5x112-vw-audi-mercedes-CID5-ID5PH9r.html?action=show&id=86202285#xtor=EREC-55-[id1]-20140506-[diplayLink]-5262519@1-20140506180256
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
http://olx.pl/i2/oferta/aluski-17cali-5x112-vw-audi-mercedes-CID5-ID5PH9r.html?action=show&id=86202285#xtor=EREC-55-[id1]-20140506-[diplayLink]-5262519@1-20140506180256
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ale dajmy na to taka sytuacja że chcesz konkretnej marki i modelu samochodu łukasz Ci tam szuka coś znajdzie sprawdzi czy jest wszystko ok i ty sobie po to jedziesz tak??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To zależy od ceny auta sam transport lawetą kroją go 1300zł taki gościu z tęgoborzy wozi
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Chodzi Ci o sam transport czy o znalezienie auta i transport
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tak sprzedał i to nawet na niej wyszedł dobrze bo niemcy to kupili;)
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ten sam gościu co miał correado g60;D
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ładna ale nie ta kasa;D jak chcesz kumpel przywozi auta wystarczy że mu ogłoszenie podeśle i Ci przywiezie;D
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
Hehe nie no spoko;D tylko po co ktoś kto nie wie co i jak wyjeżdż z tekstem o umysłowo chorych nie każdy może odrazu wypieprzyć kase na mega mody tak żeby " ludzie oglądali a nie wytykali palcami"
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
Hehe no i co czym sie chwalisz myślisz że tylko Ty tak robisz?! kupiłem tamto Audi tylko po to żeby coś na nim zarobić na mody do Kermita to nie moja wina że ktoś je tak oszpecił ja nim jeździł nie bede a to że Ty masz więcej kasy odemnie to nie znaczy że bardziej je cenisz niż ja swoje... po troche ale do przodu
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
Wyśmiewać innych i krytykować to byłe osioł potrafi tak że twoje komentarze są zbędne
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
Następny niedorobieniec sie odezwał
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
Ty sie zobacz co sie na Battalionie dzieje;D
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
Nie wiem czy felg nie wezme z tamtej bo są w idealnym stanie (nie widziały jeszcze za bardzo polskich dróg) a są podobne do tych i nie trzeba dystansów
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
No wiem że nie wygląda to najlepiej ale jak coś to sie go zrobi na serie te części sie pogoni na allegro i tak za AFNa z 1997roku blacharka oryginał zero rdzy szpachli też nie ma to spokojnie w granicach 7 tys sie sprzeda ---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ---------- A tu Kermit w Krakowie na rozpoczęciu sezonu;D
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
Za 3 tys zł nie kupił byś??
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
Spokojnie nie będe nic przerzucał to ja nie zaczynałem takiej głupiej gadanki to że ktoś go tak zrobił to nie moja wina a doczepiłeś sie jak nie wiem jak bym zostawiał dla siebie to bym pozmieniał to co go szpeci ale po co
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No dobra może nie lekko;D
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak by coś to mam taką do sprzedania;) wiem że lekko przesadzona ale kilka drobnych modyfikacji i będzie git;D http://olx.pl/oferta/audi-a4-b5-1-9-tdi-afn-tuning-CID5-ID5O3wb.html
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
---------- Post dopisany 04-05-2014 at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany 23-02-2014 at 21:46 ---------- Jak by coś to mam taką do sprzedania;) wiem że lekko przesadzona ale kilka drobnych modyfikacji i będzie git;D http://olx.pl/oferta/audi-a4-b5-1-9-tdi-afn-tuning-CID5-ID5O3wb.html
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie nie;D ---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ---------- Do sprzedania 17cali z Audi A5;D
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Niektórzy jutro muszą iść do roboty:/
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Czekaj kamil zobaczysz co ja przywioze;D już jest zapłacona i wnet przyjedzie z niemiec;D
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pany audi będzie do sprzedania a4 1997rok 1.9 tdi 110koni AFN na dniach przy dobrych wiatrach wpadne nim na najbliższego spota;)