-
[ALL B6] Wzmacniacz
Może pod lewym głośnikiem jest wzmacniacz w B5 ale w B6 jest w innym miejscu Musisz szukać go w boczku w bagażniku jak stoisz za autem przy otworzonym bagażnikiem to w tym prawym boczku (strona pasażera) musisz to zdemontować i tam masz wzmacniacz
-
[B6 AWX] Wyjątkowy problem z elektryką
Nie jestem pewien na 100% ale wydaje mi sie że wine za to ponosi ''modół komfortu'' który jest pod fotelem kierowcy. Jest umieszczony w zagłębieniu i czasem jak nazbiera się tam trochę wody to nie mam ona z tamtąd odpływu i modół wariuje bo jest zalany.
-
[B6 AVF] Problem z centralnym zamkiem
Witam . Jeśli macie problem tylko z drzwiami kierowcy czyli nie działa centralny , szyba, lusterka , świeci się w środku oswietlenie i możliwe też że nie ma podświetlenia przycisków to sprawdźcie wiązke pomiędzy drzwiami a budą w gumowym peszlu jak otworzycie dzwi to ja widac . Miałem ten sam problem i okazało się że te przewody pod wpływem otwierania i zamykania popękały i przez to te problemy. wystarczy zsunąć tą gumę i sprawdzić w jakim stanie jest izolacja na przewodach i w razie uszkodzenia zlutować , zaizolować i po kłopocie. Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Kodowanie modułu transmisji
wszystko to zrobiłem ale dalej sa 2 błędy 01044 i 00778 01044 niepoprawne kodowanie modułu transmisji . I modół abs nie chce przyjąć loginu i kodowania próbowałem wszystkie opcje tego logowania pod różne rozmiary felg i rodzaje hamulców i nic nie wchodzi. Nawet dziś kolega przyjechał taka samą A4 tylko że jego modół abs różnił się jedną cyferka i u mnie też nie przyjęło jego kodu [br]Dopisany: 15 Grudzień 2007, 18:36 _________________________________________________I po kłopocie . Kobra7 i wszystko jasne Wszystko działa jak powinno i kolejny raz udowodniłem na wyspach że angielscy specjaliści nie nadają się do nieczego :) Błędów nie ma wszystko działa i Zamontowany tempomat także.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Witam . Mam problem ze swoją A4 po montażu tempomatu. W zeszłym tygodniu założyłem u siebie manetke tempomatu i wymieniłem modół pod kierownica. Podczas gdzy wszystko miałem rozebrane musiałem przestawić samochód i tak odpaliłem. wtedy zczeło piszczeć i zapaliły się kontroli ABS i ESP oraz kontrolka od hamulców i ta mała i na fisie. Po złożeniu wszystkiego do kupy i podpieciu waga okazało sie że tempomat moge aktywować i działa poprawnie jak i reszta manetek czyli kierunki i wycieraczki ale kontrolki świecą dalej i nie idzie skasować tych błędów. Będy jakie mi wyszły to 01044 nieprawidłowe kodowanie modułu i 00778 czujnik położenia kierownicy G85. Czy ktoś się z czymś takim spotkał i zna na to rade??
-
[B6 AWX] Kodowanie modułu transmisji
Hack a wiesz jak to przekodować ?? Bo ja już próbowałem i po wpisaniu kodu na chwile pojawia sie on w polu 'soft coding' ale po wyjściu ze sterownika i wejsciu spowrotem już sa tam same zera A do esp to nie kasuje się ten bąd bo esp u mnie teraz nie działa
-
[B6 AWX] Kodowanie modułu transmisji
Witam . Mam problem ze swoją A4 po montażu tempomatu. W zeszłym tygodniu założyłem u siebie manetke tempomatu i wymieniłem modół pod kierownica. Podczas gdzy wszystko miałem rozebrane musiałem przestawić samochód i tak odpaliłem. wtedy zczeło piszczeć i zapaliły się kontroli ABS i ESP oraz kontrolka od hamulców i ta mała i na fisie. Po złożeniu wszystkiego do kupy i podpieciu waga okazało sie że tempomat moge aktywować i działa poprawnie jak i reszta manetek czyli kierunki i wycieraczki ale kontrolki świecą dalej i nie idzie skasować tych błędów. Będy jakie mi wyszły to 01044 nieprawidłowe kodowanie modułu i 00778 czujnik położenia kierownicy G85. Czy ktoś się z czymś takim spotkał i zna na to rade??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów i audimaniaków Mam nadzieje że znajdę tu odpowiedzi na swoje pytania i będe mgł pomóc innym w rozwiązywaniu problemów.
Tadekgl
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta