Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nes2007

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Te logi mam robić na odpaliłem silniku i do ilu mam go kręcić ? Odpalonym Jak sprawdzałeś dv???
  2. Mam zegar Boost podpiety pod zawor DV
  3. Jesli chodzi o Vaga- to dopiero sie go ucze wiec jesli mozecie podajcie kanal lub gdzie moge to spradzic program mam vcds 3.11 . I jeszcze jedno pytanie czy ten tryb awaryjny sie jakos kasuje ?????? Brak bledow na auto skanie odma wymieniona na nowa ( mowa tu o tej plastikowej rurce ktora idzie pod kolektorem ssacym ???)
  4. Witam jakie są najniższe sprezyny do sedana bez quatro 1.8t ? O ile się obniży
  5. nes2007 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam problem pojawił się gdy zmieniłem felgi na orginalne 17 z audi opona 225/45/17 podczas lekkiego skrętu ociera mi opona o kosz amortyzatora na którym opiera się sprężyna dodam że mam sedana 1.8t przed lit i mam założone orginalne czerwone amortyzatory sach. Co może być problemem tuleje w belce ?dodam że słychać odgłos ocierania tylko w jedną stronę . Na oko koła schodzą się delikatnie u góry ku śródku co było wcześniej nie zauważalne . I czy te amortyzatory maj być takie jaka jest różnica pomiędzy zwykłym amortyzatorami a amorem z quatro I jakie powinienem mieć
  6. Witam problem jest taki ze wskaźnik temp oleju skacze podczas jazdy a na postoju pokazuje 60 stopni
  7. nes2007 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam Z góry zaznaczę jeśli ktoś ma mi pisać ze to zło i wogole, niech nie pisze A teraz tak zakupiłem zestaw MBC w skład owego zestawu wchodzi trójnik plus zawór boost i metrowy wężyk . jak mam to podłączyć . Jak mam podłączyć ten trójnik i ten zawór. Na trójniku jest strzałka tak samo na zaworze boost również jest strzałka
  8. Witam Jestem posiadaczem 1.8 t zamontowalem zegar boost co się okazało ładuje mi 0,2 a na postoju jest ok -4 . Sprawdzałem zawór n75 na krótko otwiera się a zawór dv wymieniłem przed wymiana vacum było -8 a doladowanie 0,2 mam program vag com ale z obsługą jest ciezko po auto skanowaniu wyszło błąd na silniku 00561
  9. Silnik 00561-mixture adaptation 14-00-adaptation limit (Add)exceeded oraz abs 00283 front left ABS wheele speed sensor (G47) 35-00
  10. Silnik 00561-mixture adaptation 14-00-adaptation limit (Add)exceeded oraz ads 00283 grób left ABS wheele speed sensor (G47) 35-00
  11. Hej Witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.