Treść opublikowana przez michail55
-
Pieni sie płyn od wspomagania
jesli masz dobrze wszystko zalozone to raczej masz nie odpowietrzony uklad
-
Resetujące się bixenony
dziwny temat mnie sie zawsze wydawalo ze jak sie koncza palniki to "sieja" ja sie obawiałem iz to przez przetwornice sie tak dzieje
-
Resetujące się bixenony
tak z tym ze caly bix jest w orginale do tego clh i drl wiec brak tylko samopoziomu
-
Resetujące się bixenony
chyba raczej jest z tym ze wczesniej dzialo sie raz na jakis czas a teraz sie nasiliło na najblizszym spocie kogos poprosze o sprawdzenie vagieem o co tam chodzi
-
Resetujące się bixenony
wlaczaja sie i wylaczaja podczas jazdy a raczej jakby sie rozswietlaly na nowo poniewaz nie gasna calkiem nie mam vaga musze przekrecic do kolegi by mi to sprawdzil podkresle iz mam cala ori istalacje bixy itd ale nie mam pozycjionowania automatycznego tylko wszystko pod to przygotowane
-
Resetujące się bixenony
Witajcie mam od pewnego czasu taki problem iz resetuja mi sie bixenony podczas jazdy niekiedy kilka razy w ciagu paru kilometrów. co to moze byc
-
"Niezdrowy" klekot silnika 2.0 TFSI w A4 B7
Masz opisane p/w Wysłane z kosmosu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Możesz rozwinąć bo nie wiem o czym mówisz, michail jesteś jego sąsiadem ze tak dużo wiesz A raczej nie jesteś bo nie mieszkasz na prokocimiu. ---------- Post dopisany at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:13 ---------- nex ty dalej w przedszkolu widzę chcesz to zaraz zrobię animację z Tobą że pół roku się nie pojawisz na forum rozwine ale nie na forum he
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oj pablo pablo jak ty malo wiesz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sluchaj watpie ze bylo serwisowane tak jak ty mowisz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
znajac goscia to zajazd tego auta musi byc niebywaly
-
Pieni sie płyn od wspomagania
Hmmm musze dokladnie sie temu przyjrzec aczkolwiek jest tam takie wyrzlobienie u dolu. Zatrzaski maja byc w strone lewa czyli do silnika czy w prawo do blotnika Wysłane z kosmosu
-
Pieni sie płyn od wspomagania
przepraszam wyciaglem caly plyn i sitko jest zawieruszylo sie powyzej konca zbiornika. to ma byc jakos umocowane czy ma plywac u dolu a jesli tak to w jaki sposob zamocowac
-
Pieni sie płyn od wspomagania
jak mozna dostac to sitko bo ja go jednak nie posiadam w swoim zbiorniczku i znow zaczelo sie buczenie i pieniacy sie plyn
-
Aluminiowa maska RS4 w A4
no chyba ze tak
-
Aluminiowa maska RS4 w A4
czyli mozliwe iz by spasowala do zwykłej?
-
Aluminiowa maska RS4 w A4
trzeba by sprawdzic na etka online
-
Aluminiowa maska RS4 w A4
pytalem nosba i napisal mi kiedys iz tylko a4 i s4 maja takie same a rs4 juz nie
-
Aluminiowa maska RS4 w A4
maska szersza krotsza buda rs4 jest szersza trzeba zmieniac blotniki przod i tylna cwiartke co za tym idzie dzrzwi bo inne przetloczenia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mnie tez podobnie spieklo haha Wysłane z kosmosu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
panowie gdzie mozna kupic te naklejki antyradarowe na tablice rejestracyjne?? widzialem ze ktos na krakowiskich wrzucal temat
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jestem za:naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wesołych i zdrowych świąt!!- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O mechanice nic nie mowię, tego byłem świadomy. W ogłoszeniu nie ma, ale wyraźnie mówiłeś parokrotnie, że ma 180 tyś, a w starych TWOICH POSTACH już jest, że auto ma ponad 300 k- a raczej było - bo chyba je edytowałeś z tego co widzę... ktoś tam pisał o tym również, znajdę to specjalnie i wrzucę, żeby nie było, że jestem niewiarygodny...Mogłeś powiedzieć ma na budziku 180, ale wiem, że tak naprawdę 300 tk, ja bym nie robił z tego problemu, bo wiem, ze kupuję używane auto i zawsze jest jakaś dokładka, piję tylko do tego, że trzeba było powiedzieć prawdę a nie walić kłamstwa i dalej się ich trzymać. Koniec. co wy macie wszyscy z tymi przebiegami w polsce to chory temat auto moze miec i 500 albo 1mln bo auta 10 letnie i do tego diesele tak maja myslisz ze jak kupisz od niemca to bedziesz miec orginalny przebieg jesli tak to lepiej idz do salonu a nie zasmiecaj nam watku Dokładnie tak Rozumiem że ty byłeś świadomy prawdziwego przebiegu Karol ci mówił o ile skręcił pewnie ale nie trzeba bylo kminic tylko podlaczyc vaga - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!