Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. jesli masz dobrze wszystko zalozone to raczej masz nie odpowietrzony uklad
  2. dziwny temat mnie sie zawsze wydawalo ze jak sie koncza palniki to "sieja" ja sie obawiałem iz to przez przetwornice sie tak dzieje
  3. tak z tym ze caly bix jest w orginale do tego clh i drl wiec brak tylko samopoziomu
  4. chyba raczej jest z tym ze wczesniej dzialo sie raz na jakis czas a teraz sie nasiliło na najblizszym spocie kogos poprosze o sprawdzenie vagieem o co tam chodzi
  5. wlaczaja sie i wylaczaja podczas jazdy a raczej jakby sie rozswietlaly na nowo poniewaz nie gasna calkiem nie mam vaga musze przekrecic do kolegi by mi to sprawdzil podkresle iz mam cala ori istalacje bixy itd ale nie mam pozycjionowania automatycznego tylko wszystko pod to przygotowane
  6. Witajcie mam od pewnego czasu taki problem iz resetuja mi sie bixenony podczas jazdy niekiedy kilka razy w ciagu paru kilometrów. co to moze byc
  7. Masz opisane p/w Wysłane z kosmosu
  8. Możesz rozwinąć bo nie wiem o czym mówisz, michail jesteś jego sąsiadem ze tak dużo wiesz A raczej nie jesteś bo nie mieszkasz na prokocimiu. ---------- Post dopisany at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:13 ---------- nex ty dalej w przedszkolu widzę chcesz to zaraz zrobię animację z Tobą że pół roku się nie pojawisz na forum rozwine ale nie na forum he
  9. oj pablo pablo jak ty malo wiesz
  10. sluchaj watpie ze bylo serwisowane tak jak ty mowisz
  11. znajac goscia to zajazd tego auta musi byc niebywaly
  12. Hmmm musze dokladnie sie temu przyjrzec aczkolwiek jest tam takie wyrzlobienie u dolu. Zatrzaski maja byc w strone lewa czyli do silnika czy w prawo do blotnika Wysłane z kosmosu
  13. przepraszam wyciaglem caly plyn i sitko jest zawieruszylo sie powyzej konca zbiornika. to ma byc jakos umocowane czy ma plywac u dolu a jesli tak to w jaki sposob zamocowac
  14. jak mozna dostac to sitko bo ja go jednak nie posiadam w swoim zbiorniczku i znow zaczelo sie buczenie i pieniacy sie plyn
  15. no chyba ze tak
  16. czyli mozliwe iz by spasowala do zwykłej?
  17. trzeba by sprawdzic na etka online
  18. pytalem nosba i napisal mi kiedys iz tylko a4 i s4 maja takie same a rs4 juz nie
  19. maska szersza krotsza buda rs4 jest szersza trzeba zmieniac blotniki przod i tylna cwiartke co za tym idzie dzrzwi bo inne przetloczenia
  20. Mnie tez podobnie spieklo haha Wysłane z kosmosu
  21. panowie gdzie mozna kupic te naklejki antyradarowe na tablice rejestracyjne?? widzialem ze ktos na krakowiskich wrzucal temat
  22. Wesołych i zdrowych świąt!!
  23. O mechanice nic nie mowię, tego byłem świadomy. W ogłoszeniu nie ma, ale wyraźnie mówiłeś parokrotnie, że ma 180 tyś, a w starych TWOICH POSTACH już jest, że auto ma ponad 300 k- a raczej było - bo chyba je edytowałeś z tego co widzę... ktoś tam pisał o tym również, znajdę to specjalnie i wrzucę, żeby nie było, że jestem niewiarygodny...Mogłeś powiedzieć ma na budziku 180, ale wiem, że tak naprawdę 300 tk, ja bym nie robił z tego problemu, bo wiem, ze kupuję używane auto i zawsze jest jakaś dokładka, piję tylko do tego, że trzeba było powiedzieć prawdę a nie walić kłamstwa i dalej się ich trzymać. Koniec. co wy macie wszyscy z tymi przebiegami w polsce to chory temat auto moze miec i 500 albo 1mln bo auta 10 letnie i do tego diesele tak maja myslisz ze jak kupisz od niemca to bedziesz miec orginalny przebieg jesli tak to lepiej idz do salonu a nie zasmiecaj nam watku Dokładnie tak Rozumiem że ty byłeś świadomy prawdziwego przebiegu Karol ci mówił o ile skręcił pewnie ale nie trzeba bylo kminic tylko podlaczyc vaga

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.