Treść opublikowana przez michail55
-
[ALL B6] Potrzebny naprawde dobry elektromechanik
dajcie namiary na jakis zaklad elektromechaniki samochodowej specjalizujacy sie w VAG
-
[B7 BRE] Szarpnie silnikiem i dławienie się
wlasnie o tym mowie rozsadzic ci moze glowice raddze sie udac do jakiegos dobrego mechanika od 2.0TDI bo inaczej pojdziesz w koszta
-
[ALL B6] Wytarte opony od wewnętrznej strony
nie robiony byl jeszcze zawias ja sam sobie zrobie zawias jak bedzie trzeba he a juz powoli trzeba sie szykowac ja mam 225/55/r16 na orginalych audi alusach tych takich ladniejszych
-
[ALL B6]Brak oświetlenia kabinowego
raczej alarm nie dzialal juz jak go kupilem moge domniemwyac ze zostal wylaczony ale sie moge mylic wiesz jak mce robil zwarcie to sie pewnie wlaczal bez powodu poniewaz nie daje przyrywany prad na mikrostyk w drzwiach podlacze jak bede mial okazje koluje VAG swoj
-
[B7 BRE] Szarpnie silnikiem i dławienie się
sprawdz dokladnie uklad paliwowy bo tam lubi to pasc moze tez ci sie cisnienie w glowicy robic te silniki lubia sprawiac takie problemy jak nie wymienisz na czas to bedziesz w plecy jakies 9000zl mam znajomego co mial ten problem i nie wymienil to poszlo tak ze mu rozsadzilo glowice ja bym szedl jak najszybciej do jakiego speca od tych silnikow a masz moze spadki mocy duze odczuwalne?
-
[ALL B6] Audi Navigation Plus
witajcie mam takie pytanie gdzie mozna w krakowie naprawic radio audi navigation plus nie dzialaja odtwarzacz plyt oraz zacina sie przy skladaniu aha i jak mozna je sciagnac i czy jest to mozliwe bez kluczy bo takowych nie posiadam
-
[ALL B6] Wytarte opony od wewnętrznej strony
wlasnie tez mi sie tak wydawalo bo 55 to raczej na 15 sie montuje bo to juz baloon ogromny no ale takiego kupilem
-
[ALL B6]Brak oświetlenia kabinowego
nic sie nie zjaralo najprawdopodobniej za te wszystkie problemy jest odpowiedzialny M C E. modul centralnej elektryki bo to z niego idzie prad na samochod a znalezlsmy miernikiem ze w jedna strone nie daje ani jednej dawki pradu pewnie jest do wyczyszczenia albo wymiany
-
[B6 AVF] NOWE LOGI Drgania karoserii i wibracje silnika na jałowym Filmiki
przy awari pompo wtrysku jest spadek mocy i drga caly czas wozem wiec sie nie obawiam a te drgania nie sa grozne tylko wku****** fajnie jak by gralo wszystko to raczej poduszka hydro elastyczna silnika najprawdopodobniej zaczyna sie z niej lac oraz gdzies w jej okolicach uciekaja spaliny
-
[ALL B6] Miejsce podpiecia VAG
heh sorry zawiesilem sie i wpisalem tu
-
[ALL B6] Wytarte opony od wewnętrznej strony
znaczy ja mam powoli do zmiany zawias przod jeszcze nie ma luzow ale sie moga pojawic na niektorych juz troche widac zajazd he ja mam opone 225\55\R16 orginal audi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a za ile byscie mi zrobli miejsca po naklejka a4 1.9 TDI poniewaz zostaly mi slady zdartego bezbarwnego a chce sie tego pozbyc
-
[B6 AVF] NOWE LOGI Drgania karoserii i wibracje silnika na jałowym Filmiki
dzis bedzie podpinany o ile odpalimy bo sa problemy z doborem oprogramowania mam 409.1 ale jakos crack nie dZiala i caly programy sz;ak trafia
-
[ALL B6] Miejsce podpiecia VAG
Gdzie w audi a4 b6 jest wtyczka do podpiecia vag??
-
[B6 AVF] NOWE LOGI Drgania karoserii i wibracje silnika na jałowym Filmiki
nic a nic nie kapie silnik calkowicie suchy[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 11:49_________________________________________________znalazlem jeszce cos takiego co wy na to adadur14.01.2009 Łącznik ulega termicznemu zużyciu oraz następuje od wewnątrz jego "zaspawanie". Usztywnia się na tyle by powodować rezonans, budzenie wydechu.
-
[ALL B6] Wytarte opony od wewnętrznej strony
Siema forumowicze. Ostatnio zauwazylem ze opony z przodu scieraja mi sie od srodka w tej chwili sa wytarte do zera juz jest slik ale na tylko na wewnetrznej stronie jaki moze byc powod moze powodem sa zdarte elemnty zawieszenia??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nowy jestem w temacie audi ale juz od przyszlego tyg zaczne sie pojawiac he pozdro audicowcy
-
[ALL B6]Brak oświetlenia kabinowego
witam w moim audi ostatnio sie cos zjaralo jak otworzylem samochod to poszla chmura dymu po czym wywalilo bezpiecznik dodam ze to przez to iz zotawilem na rowno wlaczony przycisk od oswietlenia kabinowego zmienilem komfort ale okazalo sie ze mam swoj ok gdzie szukac dalej skoro komfort jest tam obok komfortu jest listwa wtyczek ale one tez w miare wygladaje gdzie to dalej idzie gdzie sa przekazniki itd swiatelka podsufitki sa ok ale mimo to nie wlaczaja sie ale dziala podswietlenie przyciskow
-
[B6 AVF] NOWE LOGI Drgania karoserii i wibracje silnika na jałowym Filmiki
witam mam taki problem ze na biegu jalowym pojawiaja sie drgania karoserii oraz gdy sie patrzy na prace silnika to tak co jakis czas chodzi nierowno tak jakby mocniej na boki chodzi. sa to drgania nieregularne raz mocniejsze i raz slabsze jak odpalam silnik to gdy wyrownuja sie obroty to jest to bardzo mocno odczuwalne oraz na rozgrzanym silniku na zimnym sa bardzo slabo odczuwalne wewnatrz. plecionka wydechu zostala naprawiona a drgania nie ustaly wszystkie filtry zostaly wymienione olej zmieniony wiem ze jeszcze musze zmienic termostat poniewaz nie lapie 90stopni ale to chyba nie jest powod drgan NOWE ODSWIEZONY LOGI TEMP SILNIKA ROBOCZA Statyczne Grupy: 013,018,023 - http://vaglog.rtnet.pl/mixedmartialartss_64741.html Grupy: 007,010,011 - http://vaglog.rtnet.pl/mixedmartialartss_64742.html Grupy: 001,003,004 - http://vaglog.rtnet.pl/mixedmartialartss_64743.html Statyczne BS Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/mixedmartialartss_64744.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/mixedmartialartss_64740.html dynamiczne zostana zrobione w najblizszym czasie OTO KOLEDZY FILMIK POKAZUJACY PRACE SILNIKA TRZEBA SIE PRZYGLADNAC NA EGR Audi A4 B6 1.9 TDI Nierowna Praca Silnika Najmocniejsze na zimnym silniku drgania sa odczuwalne podczas odpalanie silnika kiedy obroty sie wyrownuja oraz podczas lekkiego gazowania kiedy obroty wracaj na swoj miejsce oto filmik Audi A4 B6 1.9 TDI Drgania przy rownaniu obrotow mniej wiecej drgania wygladaja tak jak widac podczas krecenia tego filmiku telefon trzymany na kierownicy drga dosc mocno aczkolwiek jest to odczuwalne duzo mniej niz widac drgania kamery oraz dzwinie przygaszajace sie swiatla podczas odpalania Audi A4 B6 1.9 TDI Drgania w srodku samochodu
-
[ALL B6] Problem z elektryką
calkiem mozliwe a zwarcie sie pojawilo w momencie gdy swiatelko na kierowca i pasarzerem zostalo wlaczone na rowno czyli pod czas otwierania dzwi powinno sie zapalac i zamknolem samochod poszedlem do domu wracam patrrze a tam chmura dymu teraz nie dziala swiatlo kabiny przod i tyl oraz gorna lampka oswietlenia w bagazniku he na razie tyle namierzylem
-
[ALL B6] Problem z elektryką
to moze byc mikrostyk??
-
[ALL B6/B7] Jak wymienic wlacznik swiatel
jak to ci miga bomi najprawdopodobnie nie dziala oswietlenie wewnatrz kabiny i przec niego miga przycisk esp itd
-
[ALL B6/B7] Jak wymienic wlacznik swiatel
prosze o pomoc w zdiagnozowaniu problemu otoz chodzi o to ze dziwnie mi miga podswietlenie przelacznika swiatel i chcialbym sie dowiedziec gdzie moge nowy kupic albo dobra uzywke jak wymienic i czym sie kierowac podczas kupna zeby bez kichy bylo
-
[ALL B6] Problem z elektryką
witam wszystkich mam taki problem. ostatnimi czasy cos mi sie w srodku w samochodzie zapalilo znaczy poszedl dosc duzy dym po czym przestaly dzialac swiatla wewnatrz kabiny kierowcy te w podsufitcewymienilem bezpecznik ale to gowno dalo i teraz zapalaja sie tak na moment czasem tylko oswietlenia od przyciskow do oswietlenia w podsufitce, do tego nie dziala mi klakson i alarm ale to juz bylo najprawdopodobniej wczesniej czy klaksaon i alarm sa powiazane i dlatego nie dzialaja? malo tego mam jeszcze problem z czujnikiem w dzwiach kierowcy po prostu nie wykrywa mi czesto otwartych drzwi jeszcze do tego migaja mi swiatla te podswietlajace np pokretlo od swiatel esp oraz przycisk awaryjnych a nie kiedy od pokretla zmiany swiatel mi sie wcale nie zzapala podswietlenie pomozcie mi cos
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemano wszystkich stalem sie wlasnie posiadaczem czarnego a4 b6 1.9tdi 130km mam nadzieje ze sie tu przydam he pozdro kolezkowie