Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. jak zawsze jestes pomocny dzieki ale zapominiales dodac jeszcze wzmianke o kodowaniu alarmu itd a co do drugiego problemui to ja mam tak ze mikrostyk smiga ale nie dochodzi do niego prad mowie o dzwiach kierowcy tak aby sie podlaczyc pod temat a co do alarmu to jaki kosztu tego wszystkiego nie lepiej zalozyc jakis nieorginalny w miejscu gdzie sie tym zajmuja??
  2. ja mam ten 8E0 959 433 AS - 433MHz, elektryczne szyby z tyłu. i chcialbym miec alarm fabryczny jest mozliwosc w jakis sposob na dolozenie go do wszystkiego?? moze zmiana mk na inny czy po prostu alarm nie fabryczny trzeba wlozyc??
  3. jaki program do tego polecasz?? ja mam vagcom 409.1
  4. a no tak mi sie napisalo mam 8e24
  5. hehe dobre a co do tego vina to ktora cyfra od lewej albo od prawej to opisuje chodzi ci przy 8E?? ja tam mam chyba 4 bo ja mam z lipca go
  6. eeee to napeawno bede kurde sam kupie tylko sie musze zebrac i poczytac co i jakiego wiecie jak jest ale skorzystam moze sie czegos nowego dowiem :gwizdanie:
  7. tak ale ja mam go z itali sciagnietego
  8. a ja napisalem ze bede sprawdzal dzwieki bo sie nie przysluchalem tylk ojuz nie wiem na ktorym temacie czy na moim czy na tym bo sie pomieszac juz mozna
  9. ja to musze zmienic mce i mk popalilo sie troche
  10. jutro jutro okaze sie wszystko hmm ja wycieku nie mialem zadnego
  11. a no dzieki za zaproszenie przyjade jak sie tylko uporam z problemami a ma ktos moze vaga sprawnego do sczytania bledow to wpadne bo mam troche problemow koledzy ;(
  12. ciekawe rzeczy tam pisza ja moge miec jakis zamiennik wsadzony musze posluchaj tych dzwiekow podczas wlaczania nie trzepocze tylko wtedy gdy obroty sie ustawiaja na optiumum a pozniej jak sie rozgrzeje silnik
  13. a mial ktos drgania karoseri i nie rowno chodzacy silnik w sensie na boki. wkurzajaca sprawa ja mam pewnie jakis zamiennik wsadzony i dlatego trzepotuje
  14. powinies go jakos odblokowac na nim mozna miec z tego co mi wiadamo kazde mapy jakie tylko chcesz a nie tylko same audi maps tutaj powinno cos byc http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12081.0 aczkolwiek jest tam duzo info na temat tego radia ja mam z nim od samego poczatku problemy jest zje... a do tego czesci kosztuja duzo ale ladnie wylada i to rekompensata za straty tu masz jeszcze kilka linkow mam nadzieje ze nie dostane bana od kolegow modelatorow bo chce tylko pomoc http://mr-fix.pl/2010/07/audi-a4-aktualizacja-oprogramowania-rns-e-do-wersji-0650/ http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=93321 ale tak na marginesie to ja bym wymontowal i zaniosl do kogos kto sie na tym zna i ci by to sprawdzil bo latwo mozna zje......c ja sie zabieram do naprawy calego mechanizmu i wymiany bocznej obudowy jeszcze bede podpinal inna tube i mocniejszego wzmaka zobaczymy jak to bedzie daj znac co wymysliles
  15. hmmmm a te orginaly to jakiej sa firmy mowie tu o poduchach. co to plecionki to byla orginalna audi nie byla przerabiana a one z tego co mi wiadomo lubia strzelac zreszta foty wrzucilem w temat mozna looknac ale poduchy to calkiem mozliwe juz sie przymiezalem do ich wymiany tylko nie wiem jakiej firmy kupic zeby tak jak kolega tomasimo sie nie wj***c w c**jnie prosze o podanie nazwy firmy tych poduszek poduszka pod skrzynia jest chyba ok bo galka nie drga drgania sa tylko na karoserie przrenoszone i widac jak sie popatrzy na silnik ze nie rownomiernie chodzi na boki
  16. to moze masz jakis problem z laserem bo powinno czytac wszystko hmm moze na poczatek sprobuj zmieni oprogramowanie radia opis znajdziesz na forum
  17. najwazniejsze zeby znalezc pozytyw w negatywach co prawda bedzie jak orginal hehe wlasnie sie do tego zabieram jutro sie bede bawic a na przyszosc kupuje nowa klape
  18. sluchaj rozpuscilem wd 40 ze znaczki odeszly praktycznie bez wiekszych problemow pozniej dalej rozpuszczelm wd 40 i bardzo ladnie odchodzil klej a mimo to zostaly wglebienia i teraz mam mimowolnie dalej emblematy a4 1.9 tdi z tym ze wygrawerowane lipa ja uj
  19. ja mialem tak ze ostatnio jak sciagalem to zeszly idealnie zostaly oczywiscie slady lakieru po sciagnieciu owych sladow zostaly wydarte slady w lakierze bezbarwnym na klapie w krztalcie tych ow znaczkow lakierowanie ok 350zl a nowa klapa czarna bez znaczkow na allegro 300 plus wysylka
  20. wcale nie telepie tylko na wlaczonym silniku i wolnych obrotach i to najbardziej na rozgrzanym juz
  21. i pewnie tez dla tego jak na zimnie odpalam to leci z tylu bialy dym przez jakis czas?[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 04:00_________________________________________________zrobilem plecionke wydechu wlasnie odebralem samochod od mechanika robota pierwsza klasa lecz drgania nie ustaly jedynie lekko sie zmniejszyly jak sie patrzy jak chodzi silnik to idzie normalnie i jest taki moemnt ze pracuje rowna zaraz nierowna i tak caly czas czy to moze byc poduszka hydroelastyczna silnika??
  22. felgi 17stki 205/45/ZR17 na zime i felgi 18stki 225/40/ZR18 na letni sezon i wtedy jest git ale mi sie podobaja osobiscie 19stki 225/35/ZR19 bo wygladaja zacnie na prawde
  23. a trudno jest go wymienic czy sprawa polega tylko na przepieciu do nowego wtyczek?? a moze jeszcze jakies kodowania itd??
  24. witam chcialbym kupic nowy modul komfortu tylko nei wiem czym ssie mam kierowac przy wyborze prosze o pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.