Treść opublikowana przez michail55
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
jak zawsze jestes pomocny dzieki ale zapominiales dodac jeszcze wzmianke o kodowaniu alarmu itd a co do drugiego problemui to ja mam tak ze mikrostyk smiga ale nie dochodzi do niego prad mowie o dzwiach kierowcy tak aby sie podlaczyc pod temat a co do alarmu to jaki kosztu tego wszystkiego nie lepiej zalozyc jakis nieorginalny w miejscu gdzie sie tym zajmuja??
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
ja mam ten 8E0 959 433 AS - 433MHz, elektryczne szyby z tyłu. i chcialbym miec alarm fabryczny jest mozliwosc w jakis sposob na dolozenie go do wszystkiego?? moze zmiana mk na inny czy po prostu alarm nie fabryczny trzeba wlozyc??
-
[B6 AVF] NOWE LOGI Drgania karoserii i wibracje silnika na jałowym Filmiki
jaki program do tego polecasz?? ja mam vagcom 409.1
-
[B6 AVF] NOWE LOGI Drgania karoserii i wibracje silnika na jałowym Filmiki
dzis polukam
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
a no tak mi sie napisalo mam 8e24
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
hehe dobre a co do tego vina to ktora cyfra od lewej albo od prawej to opisuje chodzi ci przy 8E?? ja tam mam chyba 4 bo ja mam z lipca go
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eeee to napeawno bede kurde sam kupie tylko sie musze zebrac i poczytac co i jakiego wiecie jak jest ale skorzystam moze sie czegos nowego dowiem :gwizdanie:
-
[B6 AVF] NOWE LOGI Drgania karoserii i wibracje silnika na jałowym Filmiki
tak ale ja mam go z itali sciagnietego
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
a ja napisalem ze bede sprawdzal dzwieki bo sie nie przysluchalem tylk ojuz nie wiem na ktorym temacie czy na moim czy na tym bo sie pomieszac juz mozna
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
ja to musze zmienic mce i mk popalilo sie troche
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
jutro jutro okaze sie wszystko hmm ja wycieku nie mialem zadnego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a no dzieki za zaproszenie przyjade jak sie tylko uporam z problemami a ma ktos moze vaga sprawnego do sczytania bledow to wpadne bo mam troche problemow koledzy ;(
-
[B6 AVF] NOWE LOGI Drgania karoserii i wibracje silnika na jałowym Filmiki
ciekawe rzeczy tam pisza ja moge miec jakis zamiennik wsadzony musze posluchaj tych dzwiekow podczas wlaczania nie trzepocze tylko wtedy gdy obroty sie ustawiaja na optiumum a pozniej jak sie rozgrzeje silnik
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
a mial ktos drgania karoseri i nie rowno chodzacy silnik w sensie na boki. wkurzajaca sprawa ja mam pewnie jakis zamiennik wsadzony i dlatego trzepotuje
-
[ALL B6] RNS-E Audi Navigation Plus
powinies go jakos odblokowac na nim mozna miec z tego co mi wiadamo kazde mapy jakie tylko chcesz a nie tylko same audi maps tutaj powinno cos byc http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12081.0 aczkolwiek jest tam duzo info na temat tego radia ja mam z nim od samego poczatku problemy jest zje... a do tego czesci kosztuja duzo ale ladnie wylada i to rekompensata za straty tu masz jeszcze kilka linkow mam nadzieje ze nie dostane bana od kolegow modelatorow bo chce tylko pomoc http://mr-fix.pl/2010/07/audi-a4-aktualizacja-oprogramowania-rns-e-do-wersji-0650/ http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=93321 ale tak na marginesie to ja bym wymontowal i zaniosl do kogos kto sie na tym zna i ci by to sprawdzil bo latwo mozna zje......c ja sie zabieram do naprawy calego mechanizmu i wymiany bocznej obudowy jeszcze bede podpinal inna tube i mocniejszego wzmaka zobaczymy jak to bedzie daj znac co wymysliles
-
[B6 AVF] NOWE LOGI Drgania karoserii i wibracje silnika na jałowym Filmiki
hmmmm a te orginaly to jakiej sa firmy mowie tu o poduchach. co to plecionki to byla orginalna audi nie byla przerabiana a one z tego co mi wiadomo lubia strzelac zreszta foty wrzucilem w temat mozna looknac ale poduchy to calkiem mozliwe juz sie przymiezalem do ich wymiany tylko nie wiem jakiej firmy kupic zeby tak jak kolega tomasimo sie nie wj***c w c**jnie prosze o podanie nazwy firmy tych poduszek poduszka pod skrzynia jest chyba ok bo galka nie drga drgania sa tylko na karoserie przrenoszone i widac jak sie popatrzy na silnik ze nie rownomiernie chodzi na boki
-
[ALL B6] RNS-E Audi Navigation Plus
to moze masz jakis problem z laserem bo powinno czytac wszystko hmm moze na poczatek sprobuj zmieni oprogramowanie radia opis znajdziesz na forum
-
[ALL B5] Ściąganie emblematów tylniej klapy
najwazniejsze zeby znalezc pozytyw w negatywach co prawda bedzie jak orginal hehe wlasnie sie do tego zabieram jutro sie bede bawic a na przyszosc kupuje nowa klape
-
[ALL B5] Ściąganie emblematów tylniej klapy
sluchaj rozpuscilem wd 40 ze znaczki odeszly praktycznie bez wiekszych problemow pozniej dalej rozpuszczelm wd 40 i bardzo ladnie odchodzil klej a mimo to zostaly wglebienia i teraz mam mimowolnie dalej emblematy a4 1.9 tdi z tym ze wygrawerowane lipa ja uj
-
[ALL B5] Ściąganie emblematów tylniej klapy
ja mialem tak ze ostatnio jak sciagalem to zeszly idealnie zostaly oczywiscie slady lakieru po sciagnieciu owych sladow zostaly wydarte slady w lakierze bezbarwnym na klapie w krztalcie tych ow znaczkow lakierowanie ok 350zl a nowa klapa czarna bez znaczkow na allegro 300 plus wysylka
-
[B6 AVF] NOWE LOGI Drgania karoserii i wibracje silnika na jałowym Filmiki
wcale nie telepie tylko na wlaczonym silniku i wolnych obrotach i to najbardziej na rozgrzanym juz
-
[B6 AVF] NOWE LOGI Drgania karoserii i wibracje silnika na jałowym Filmiki
i pewnie tez dla tego jak na zimnie odpalam to leci z tylu bialy dym przez jakis czas?[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 04:00_________________________________________________zrobilem plecionke wydechu wlasnie odebralem samochod od mechanika robota pierwsza klasa lecz drgania nie ustaly jedynie lekko sie zmniejszyly jak sie patrzy jak chodzi silnik to idzie normalnie i jest taki moemnt ze pracuje rowna zaraz nierowna i tak caly czas czy to moze byc poduszka hydroelastyczna silnika??
-
[ALL] Wyniki testu - jak wpływa wielkość felgi na osiągi samochodu
felgi 17stki 205/45/ZR17 na zime i felgi 18stki 225/40/ZR18 na letni sezon i wtedy jest git ale mi sie podobaja osobiscie 19stki 225/35/ZR19 bo wygladaja zacnie na prawde
-
[B6 AVF] Czym sie kierowac przy kupnie Modulu komfortu??
a trudno jest go wymienic czy sprawa polega tylko na przepieciu do nowego wtyczek?? a moze jeszcze jakies kodowania itd??
-
[B6 AVF] Czym sie kierowac przy kupnie Modulu komfortu??
witam chcialbym kupic nowy modul komfortu tylko nei wiem czym ssie mam kierowac przy wyborze prosze o pomoc