Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. to juz wiem czemu mi nie dziala
  2. a lampka w schowku tez dziala ze posrednictwem komfortu??
  3. ciekawe czy cos mu zrobia za to
  4. wiem kurde ale napalam sie nan ia coraz bardzie bede kupowal ja po zimie na stowe tylko niewiem czy czarna czy srebrna bo mam zamiar zrobic black body
  5. szkoda ale w razie czego to pisz jak bys cos mial
  6. kerczi nie poszukujesz jakis pracownikow?? :gwizdanie:
  7. aha nie nie to ci magicy mechaniki sa duzo dalej wiem gdzie ja tam bylem ale tylko na ustawienie swiatel bo ja latam gdzie indziej na przeglady
  8. a gdzie robisz te przeglady tutaj na zawilej czy za skawina kawalek?
  9. no taak pablo bylo nigdy tam nie naprawiaj nic to jest jak sie jedzie na skawine 500m przed stacja statoil he
  10. tez jestem ciekaw bo ten mod hmmm zrobil bym sobie go bedzie jescze potrzebny program ja bym dal wtryski 230, fmic, progtam, peapercross do niej
  11. bylem dzis u wulkanizatora naszczescie nie z moim wozem oto historia TOP CAR SKAWINA ul Pisary 1 - Blacharstwo, lakiernictwo, mechanika pojazdowa, wulkanizacja, komputerowa geometria Ludzie trzymajcie sie od tego zakladu jak najdalej to sa oszusci i zdzieracze!! Od poczatku. Pojechalem zmienic opony na zimowe w alusach najpierw powiedzieli 50zl a pozniej po 2 GODZINACH zmieniania powiedzieli 150zl nie dosc ze nie patrzyli na moment dokrecania srub to skakali na podnosniku na grzechotce podczas dokrecania nie wspomne juz o nie sciagnietych starych odwaznikach podczas wywarzania kola do tego smieja sie i nie wiedza co to klucz dynamometryczny jeszcze odwrotnie zalozyli gume na jedna z opon ponowna zmiana trwala 30 min nie do wiary po prostu unikajcie tego zakladu tam sa tylko praktykanci sami ludzi ktorzy cos rozumieja brak mimo ze jest paru starszych mozna zobaczyc wiecej wpisujac w wyszukiwarce na ich temat banda idiotow i naciagaczy moga tylko bardziej popsuc niz naprawic jestem ciekaw co bedzie z tymi oponami czy nie wybuchna gdzies koniec audycji
  12. ja bym sobie zalozyl sms powiadomienie i jak by sie alarm wlaczyl to wyjazd z maczeta 70cm i jazda z k**wa ale by sie milo zaskoczyl raz wyjechalem z kluczem do kol jak mi kolo domu latali to malo nog nie polamali jak spadali
  13. hmmmm moze inni koledzy cos powiedza boja nie wiem kiedys byli dobrzy kolo borku ale wiem ze powyjezdzali za granice i teraz jakies partoki sa
  14. aha rozumiem a drogi taki czujnik???
  15. no bo u ciebie jest inaczej niz u mnie w avfie ty tam cos bardziej skomplikowanego masz z tego co paietam
  16. j**ani a radio drogie i dla tego
  17. no ja szukam juz sporo czasu stalej pracy nie dorywczej pozatym koncze studium informatyczne za poltora roku i sie biore w siebie a co do tej lewuchy to mialem na mysli tych w bialych rekawiczkach
  18. fajnie by bylo jak by sie cos zmienilo tu sie tylko lewucha oplaca
  19. nie mowisz chyba o tym brzeczyku ktory tez dziala jak sa otwarte dzwi i wlaczone swiatla?? mozesz jasniej bo ja jestem laik dopiero sie wdrazam
  20. "a teraz cos z zupelnie innej beczki"
  21. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227880.msg2709674#msg2709674 oto moj temat podobne problemy
  22. moze ustaw sobie geometrie mi tez wyje ale z pod kol slychac to strasznie
  23. mam podobnie zobacz moj temat http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227880.msg2709674#msg2709674
  24. termostat sto procent kupuj tylko ori w aso 90zl okolo pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.