Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. 10 000 zl ja uwazam ze on ma jednomas bo ja mam golfa na tym silniku tylko z innymi oznaczeniami i mam jednomas
  2. eeee chyba prawie robi wielka roznice
  3. ciezko ci bylo z tym swapem?? co trzeba zrobic zeby ten silnik zamienic z avfa
  4. nomoze moze to w takmi razie ma ktos takie to sprzedania ????? Chyba coś Ci się pomyliło :gwizdanie: Ori 16" i 7" fela ma 205/55/R16 takie jak ja mam :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 21:31_________________________________________________ I znów Ci muszę przyznać racje
  5. od razu ci napisze ja jade na katsynchro ale przy okazji sie dowiem co nieco jeszce musze zrobic logi dynamiczne wtedy bedzie sto procent wiadomo co jest
  6. a powiedzcie mi czy jak te drgania sa nieregularne i pojawiaja sie co jakis czas to dalej moga byc poduszki bo np po wcisnieciu sprzegla nic sie nie zmienia drga jak drgalo
  7. http://www.gerritspeek.nl/vag-com_foutcodeslijst-c.html tu masz wyjasnienia
  8. ja jade w przyszlym tyg do mechanika ktory tylko robi praktycznie vagi i zobaczymy co mi powie
  9. hmm juz mialem wiele mozliwosci od dwumasa przez pompki poduszki pod silnikiem az po popychacze i kat sychro. rozrzadu niektorzy twierdza ze to przez termostat ale ja dolalem swiezego paliwa uszlachetnionego i drgania prawie znikly teraz zaleje do full i wleje liquid molly zobaczymy co sie stanie jak na razie to najtansza opcja jaka posiadam pozniej rrobie sobie termostat i przy okazja oblukam poduszki silnika zrobilem logi to twierdza ze raczej z pompkami ok ale zrobie jeszcze raz w temp roboczej silnika okaze sie wszystko a tak wogule to jak nie ustana drgania i beda wciaz to po kolei to wszystko bede sprawdzal [br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 21:40_________________________________________________pixi a ty miales te drgania i co w koncu udalo ci sie je usunac??
  10. to ja juz nie wiem. ja mam podobny problem u siebie na pompowtryskach i tez mi telepie nie wiem czemu
  11. mniejsze nie wejda na fele bo ori 16 audi 225 to minimum
  12. u mnie rano bylo -12 :> a ja jeszcze letnie nie dalo sie jechac 2km/h potrzebuje kupic zimowki 225/55/ZR16 ma ktos do sprzedania po normalnej cenie??
  13. a ty masz dwumas?? czy jednomas. przy zmianie biegow ci szarpie jak puszczas sprzeglo??
  14. a jak to jest z wlacznikiem swiatel np ja mam BK7 8E0 941 531 01 -- KO9640 a musze go zmienic to jaki moge wsadzic jezeli takiego samego nie znajde??
  15. to pewnie wtryski albo poduszki bo juz nic innego nie pozostaje
  16. no to tak drgania moga byc spowodowane niewlasciwym ustawieniem kata tego nastawnika badz tez juz on jest do regeneracji jedz do kogos kto regeneruje te nastawniki badz tez do pompiarza niech ci sprawdzi pod vagiem i ewentualnie ustawi odpowiedni kat jego nie powinno to kosztowac wiecej niz 50zl no chyba ze regeneracja to 250
  17. no to zmieniaj jak ci faluje wiesz jak jest. ja bede wlasnie zmienial termostat ori aso kupilem bo mi niedogrzewa silnika i jest rezonans delikatny
  18. masz takie cos z przedniej strony silnika od strony rozrzadu niedaleko alternatora?? http://images24.fotosik.pl/112/927fe0518a7e3e3bmed.jpg
  19. posluchaj ja bym poczekal jak calkiem padnie czyli juz bedzie latac i wtedy zmien no chyba ze chcesz juz miec nowy w sumie wtedy masz 90% pewnosci ze juz bedzie wszystko ok ale skoro ci trzyn 90 stopni to zostaw chyba ze znow zauwazyles ze jakos drgnela wtedy od kopa zmien
  20. wersja nastawnik dawki paliwa?? a jak z temperatura stoi niezmiennie na 90 po kilku kilometrach??
  21. michail55 odpowiedział(a) na vctra11 temat w 1.9TDI
    dwie silnika i jedna skrzyni tak mi sie wydaje zajrzyj pod silnik napewno wyczaisz
  22. aha ale mysle ze raczej sprobuj obnizyc obroty ile ci vag pokazuje?? ty juz masz pompowtryski czy jeszcze wtryski??
  23. ponizej tez ci powinny znikac np podczas puszczania klimy
  24. nie wymienia sie dobrych czesci jak ci bedzie nawlac czesto to wtedy zmien

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.