Treść opublikowana przez michail55
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
bes sęsu
-
[B5 AHU] Telepie na wolnych obrotach
10 000 zl ja uwazam ze on ma jednomas bo ja mam golfa na tym silniku tylko z innymi oznaczeniami i mam jednomas
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
eeee chyba prawie robi wielka roznice
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
ciezko ci bylo z tym swapem?? co trzeba zrobic zeby ten silnik zamienic z avfa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nomoze moze to w takmi razie ma ktos takie to sprzedania ????? Chyba coś Ci się pomyliło :gwizdanie: Ori 16" i 7" fela ma 205/55/R16 takie jak ja mam :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 21:31_________________________________________________ I znów Ci muszę przyznać racje
-
[B5 AHU] Telepie na wolnych obrotach
od razu ci napisze ja jade na katsynchro ale przy okazji sie dowiem co nieco jeszce musze zrobic logi dynamiczne wtedy bedzie sto procent wiadomo co jest
-
[B6 AVF] Mikro drgania - złącze elastyczne (pomocy)
a powiedzcie mi czy jak te drgania sa nieregularne i pojawiaja sie co jakis czas to dalej moga byc poduszki bo np po wcisnieciu sprzegla nic sie nie zmienia drga jak drgalo
-
[B6 AVF] Prośba o analizę błędów
http://www.gerritspeek.nl/vag-com_foutcodeslijst-c.html tu masz wyjasnienia
-
[B5 AHU] Telepie na wolnych obrotach
ja jade w przyszlym tyg do mechanika ktory tylko robi praktycznie vagi i zobaczymy co mi powie
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
hmm juz mialem wiele mozliwosci od dwumasa przez pompki poduszki pod silnikiem az po popychacze i kat sychro. rozrzadu niektorzy twierdza ze to przez termostat ale ja dolalem swiezego paliwa uszlachetnionego i drgania prawie znikly teraz zaleje do full i wleje liquid molly zobaczymy co sie stanie jak na razie to najtansza opcja jaka posiadam pozniej rrobie sobie termostat i przy okazja oblukam poduszki silnika zrobilem logi to twierdza ze raczej z pompkami ok ale zrobie jeszcze raz w temp roboczej silnika okaze sie wszystko a tak wogule to jak nie ustana drgania i beda wciaz to po kolei to wszystko bede sprawdzal [br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 21:40_________________________________________________pixi a ty miales te drgania i co w koncu udalo ci sie je usunac??
-
[B5 AHU] Telepie na wolnych obrotach
to ja juz nie wiem. ja mam podobny problem u siebie na pompowtryskach i tez mi telepie nie wiem czemu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mniejsze nie wejda na fele bo ori 16 audi 225 to minimum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u mnie rano bylo -12 :> a ja jeszcze letnie nie dalo sie jechac 2km/h potrzebuje kupic zimowki 225/55/ZR16 ma ktos do sprzedania po normalnej cenie??
-
[B5 AHU] Telepie na wolnych obrotach
a ty masz dwumas?? czy jednomas. przy zmianie biegow ci szarpie jak puszczas sprzeglo??
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
a jak to jest z wlacznikiem swiatel np ja mam BK7 8E0 941 531 01 -- KO9640 a musze go zmienic to jaki moge wsadzic jezeli takiego samego nie znajde??
-
[B5 AHU] Telepie na wolnych obrotach
to pewnie wtryski albo poduszki bo juz nic innego nie pozostaje
-
[B5 AHU] Telepie na wolnych obrotach
no to tak drgania moga byc spowodowane niewlasciwym ustawieniem kata tego nastawnika badz tez juz on jest do regeneracji jedz do kogos kto regeneruje te nastawniki badz tez do pompiarza niech ci sprawdzi pod vagiem i ewentualnie ustawi odpowiedni kat jego nie powinno to kosztowac wiecej niz 50zl no chyba ze regeneracja to 250
-
[ALL B6] Problem z wskazaniem temperatury
no to zmieniaj jak ci faluje wiesz jak jest. ja bede wlasnie zmienial termostat ori aso kupilem bo mi niedogrzewa silnika i jest rezonans delikatny
-
[B5 AHU] Telepie na wolnych obrotach
masz takie cos z przedniej strony silnika od strony rozrzadu niedaleko alternatora?? http://images24.fotosik.pl/112/927fe0518a7e3e3bmed.jpg
-
[ALL B6] Problem z wskazaniem temperatury
posluchaj ja bym poczekal jak calkiem padnie czyli juz bedzie latac i wtedy zmien no chyba ze chcesz juz miec nowy w sumie wtedy masz 90% pewnosci ze juz bedzie wszystko ok ale skoro ci trzyn 90 stopni to zostaw chyba ze znow zauwazyles ze jakos drgnela wtedy od kopa zmien
-
[B5 AHU] Telepie na wolnych obrotach
wersja nastawnik dawki paliwa?? a jak z temperatura stoi niezmiennie na 90 po kilku kilometrach??
-
[B6 AWX] Poduszki silnika
dwie silnika i jedna skrzyni tak mi sie wydaje zajrzyj pod silnik napewno wyczaisz
-
[B5 AHU] Telepie na wolnych obrotach
aha ale mysle ze raczej sprobuj obnizyc obroty ile ci vag pokazuje?? ty juz masz pompowtryski czy jeszcze wtryski??
-
[B5 AHU] Telepie na wolnych obrotach
ponizej tez ci powinny znikac np podczas puszczania klimy
-
[ALL B6] Problem z wskazaniem temperatury
nie wymienia sie dobrych czesci jak ci bedzie nawlac czesto to wtedy zmien