Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. no wlasnie tak jest z samochodem mod i mod i mod i mod konca nie widac
  2. no wlasnie mowie dlatego tez zajrzalem tu i sie dowiaduje sam widzisz jak to wyglada ja chce z tego wozu zrobic cos fajnego bo go nie chce zmieniac a chce miec taka moja cacuszke
  3. oni wszystk robia http://motoallegro.pl/listing/user.php?us_id=12833046
  4. :facepalm: juz chyba za pozno jest [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:19_________________________________________________wiesz tak mysle zeby podniesc tylko 1.9 moc do kolo 200 i zostac juz tak tak czytam i wlasnie wpadla mi do glowy ta zlota mysl a jak cos to za rok moze dwa kupie rs4 b7 zeby miec moc badz tez m3 e92
  5. zawsze mozna zrobic quatrro jak sie komus chce byli juz tacy chyba nawet na tym forum [br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:49_________________________________________________ to masz tu pewnego zawodnika z ogromna moca [br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:54_________________________________________________a to prawda ze to biturbo sie czesto jebie i duzo naprawa kosztuje??
  6. nie wchodzi w twoim profulu moja a4
  7. no ale 240-250 moze byc jak w a3 robia po 230 to w a4 nie moze byc??
  8. poszukaj gosci oni sie nazywaja navipol na allegro oni sie tym zajmuja nawet im wysylasz radio i wraca ci zrobione
  9. mnie tez sie bardzo podoba tyl w b6 a przod w b7
  10. wlasnie zapomnialem o pasie przednim a jeszcze do teog musza byc tez inne chlodnice??
  11. Daniel powiedz mi jak spasowales przod od b7 do b6?? czy po prostu kupiles caly przod tj. zderzak grill blotniki oraz maske i lampy jezeli o czyms zapomnialem to powiedz. i bylo to plug & play czy jakos ci to sprawilo problemy ja sie przymierzam wlasnie to zmiany ale tylko przodu
  12. no i prosze nawet nie trzeba robic swap na 2,7 ale ja i tak bym wolal swap plus mody jakies 300kuca na przedniej osce to juz wystarczajaca moc
  13. no wlasnie tak jak pisalem. drgania bys mial podczas jazdy jak byl by dwumas dla sweitego spokoju sprawdz sobie daj 4 bieg predkosc 60km/h i gaz do dechy 4500obr jak ci bedzie trzepac to dwumas
  14. aa widzisz byl dogrzany tylko termostat do wymiany jutro bedzie robiony a kat po swietach przez mechanika bedzie robiony
  15. DZIEKI WIELKIE BEDE ROBIL JUTRO :good: :hi:
  16. ja zmieniam te pompki na BQ i bedzie git tobie tez radze ponoc sa niezniszczalne
  17. ja slyszalem ze niedogrzany silnik ma tendencje do bujania sie i wywolywaniu drgan przenoszacych na karoserie[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 21:28_________________________________________________zrobil bys foto tego miejsca bo ja sie bede brac za wymiane ja mam blizniaczy silnik awx czyli avf
  18. dokladnie ja tez mam zamiar zmienic pompki na te z koncowkami BQ od 2.0 TDI ponoc elegancko samochod zaczyna smigaac a jeszcze pod tuning mechaniczny jest ideal. ale moj problem jest taki drga mi buda to juz wiadomo drga na rozgrzanym silniku na zimnym nie. kat synchro rozrzadu jest miedzy 1,7 a 2,2 wiec za duzo bedzie ustawiany po swietach ciekawe czy to cos da jak nie to pompiarz i jazda tylko jeszcze takowego musze znalezc. tutaj jest temat dotyczacy mojego wozu z logami pozdro http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227880.msg2780893;topicseen#msg2780893
  19. Ja miałem to samo, a w tym wątku masz napisane jak to rozwiązałem... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=230950.0 Podepnij pod vaga i sprawdź dawki paliwa na rozgrzanym silniku w grupie 1. Jeżeli masz duże wahania dawek i spadają Ci poniżej 3mg do wymiany pompowtryski. Później po korekcjach możesz dojść ile sztuk jest niesprawnych i czy wymieniać pojedyncze czy komplet. ja juz robilem vagiem masz tu vag do mojego postu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227880.msg2780893;topicseen#msg2780893
  20. kolega ma 300 konna xsare i daje rade
  21. tak tak oczywiscie ja chce kupic to i to high bo i tak musze chyba powymieniac
  22. nie da sie tak od kopa sprawdzic czujnika to po pierwsze wymieniaj chlopie go i powiedz temu co sprawdzal zeby ...
  23. ee przeciez chlopaki z forum robia i na 1.9 tdi na osce po 230 kuca albo i wiecej za pomoca modow i jest ok raczej co nei
  24. poczytalem ale teraz takie pytanie w momencie kiedy teraz np kupie znowu przelacznik low a w najblizszym czasie przewiduje mce kupic w wersji high to co wtedy czy tylko przemianka pinow pomoze? albo w druga strone jak kupie teraz przelacznik high pozamienam te piny a pozniej zmienie mce to co z tymi zamienionymi pinami wczesniej w kostce przelacznika??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.