Treść opublikowana przez michail55
-
[B6 AWX] Po postoju lekko falują obroty
nie przejmuj sie gdyby ci te obroty falowaly caly czas to pompa paiwa do wymiany ale jak na zimnym to jest normalne temat do zamkniecia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
znajomy je ma
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
kurde zobaczylem ta strone i jestem pelny dla ciebie podziwu pewnie sam poza lakierowaniem robiles sam po prostu nie wiem co powiedziec ale zapytam czemu po co tak go przerobiles?? nie lepiej bylo kupic rs4 b7 powiedz co cie zmotywowalo do takiego nakladu pracy
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
ponoc 400zl od sztuki czyli kolo tysiaca wszystko wiesz ja jeszcze sprawdzam wtryski ale pod auto wejdę jutro wiec na co mam zwrócić uwagę sprawdzając poduszki?? u mnie nie ma trzasków na recznym moze dlatego że mam ręczny słaby i nie trzyma ha ha
-
[ALL] Wyniki testu - jak wpływa wielkość felgi na osiągi samochodu
19 pieknie wygladaja a 17 sa praktyczne wiec 18 beda pomiedzy do 19 musza by dystanse hmm mysle ze 18 sa ok ale 19 bym i tak chcial wlozyc
-
[B6 AWX] Po postoju lekko falują obroty
to raczej jest normalne bo silnik po dluzszym postoju dobiera sobie dawke dosc duza a komputer ja reguluje stad wlasnie dziwne falowania wskazowki po chwili to ustepuje jak silnik zjedzie na takie obroty z taka dawka jaka go satysfakcjonuje
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
wlasnie bo jakis czas temu juz napisalem he he a powiedz mi kupowales orginalne poduszki?? ile zaplaciles??
-
[B7 BKN] 3.0 TDI trzęsie autem na wolnych obrotach i podczas jazdy niedosyt mocy.
sam jestem cieakw
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
znacie jakis dobry sklep z czesciami do audi u nas w krakowie chodzi mi konkretnie o zawieszenie LF itd orginaly dobre ceny a i tez duzo innych czesci
-
[ALL B6] Brak sygnalizowania otwarcia dzwi kierowcy
ok bede jej szukal moze znajde jak nei to napisze
-
[B6 AWX] Po postoju lekko falują obroty
normalne kazdy tak ma
-
[ALL B6] Brak sygnalizowania otwarcia dzwi kierowcy
mowisz o tym panelu wtyczek ktory znajduje sie przy pedale sprzegla po lewej stronie na dole??? pasuje to pomierzyc czy jeest prad itd
-
[ALL B6] Brak sygnalizowania otwarcia dzwi kierowcy
ale jak sciaganac ta gume a pozniej zalozyc mnie sie wydaje ze to jest na stale wsadzone. mowisz o ktorej wtyczce??
-
[ALL B6] Brak sygnalizowania otwarcia dzwi kierowcy
moze po prostu mikrostyk wyczyscic na kablu od niego jest prad bylo mierzone
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
chcialbym zapytac odnosnie oswietlenia przyciskow podswietlenia podsufitki czy one maja caly czas swiecic czy np w momencie zamkniecia dzwi i odpalenia gasnac?? a tak wogule to dalej gdzie szukac problemu bo oswietlenie mi dziala mimo ze zmienilem komfort na nowy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ee nie kazdy spi
-
[B7 BRD] Jaki jest objaw padającego pompowtryskiwacza?
wiesz mam kolege ktory ma lawete i mowil wlasnie ze w ostatnim czasie auta z silnikami 2.0 tdi to krolowe lawet a co do uszlachetniacza to najlepsze sa liqui molly
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
prze filmik
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
no wlasnei o ty mowie
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
zamknijcie juz ten temat bo zaczyna schodzic w inna strone
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
heh dobre a ty jak dbasz o pompki??
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
jaka gratka
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
Dobrze słyszałeś i warto go stosować podczas każdego tankowania. Problem z mixolem jest głównie taki, iż co niektórzy nie mogą przeboleć, że skuteczny może być zwykły mixol wartości 13 zł za litr, bo gdyby to był dodatek renomowanej firmy o poj. 500 ml za 50 zł to łykali by go jak pelikany. takiego samego jestem zdania i ja bede lal bo lubie miec zadbany kazdy cm silnika a wiadomo ze pompki to bardzo delikatna konstrukcja kazdy z common rail czy pompowtryskami stosuje wlasnie olej do baku a jezeli nie stosuje to albo wczesniej sprzeda auto albo mu sie cos zrypie ja nawet teraz co jakis czas na polowe baku dolewam 100ml mixolu
-
[ALL B6] Brak sygnalizowania otwarcia dzwi kierowcy
wlasnie to juz sie zaczelo przed zima raz sygnalizowal raz nie a teraz calkiem przestal
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eee ja liczylem ze juz do polski zawitalo a tu lipa ;( Pablo nie masz problemow z tymi przednimi przyciemnionymi szybami??