Treść opublikowana przez michail55
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a nie ma jakies normalnej gazety a nie michnikowej??
-
B6 DIVISION
dzieki david juz jestem tu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurde jakie drastyczne tematu tutaj hmm
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
a jak sie sprawa ma z instalacja tej turbo w avf 1.9 tdi 130??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
polecam stacje na ulicy skotnickiej zaraz za sklepem valdi czesci samochodowe jest nowa i na prawde swietna mylem w wielu miejscach ale tam jest najlepiej
-
[B6 AWX] Kruciec plastikowy cieknie
co to jest ten krusiec?? ja powiem tak mi cieknie tez tam z tylu glowicy od strony wnetrza i moze to te krusiec
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
oj nie wiem ale mam kilka bledow i tam wlasnie pisze ze cos tam i sherware czyli probne czasem mi sie vag wcale nie chce laczyc z radiem a jak sie laczy to slychac takie trzaski w glosnikach jak sprawdzic ten soft?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
mnie w rnse na vagu wychodzi kilka bledow musze je spisac i wrzucic. tam mi pisze przy kazdym blad oprogramowania sherwere
-
[ALL B6] Problem z wskazaniem temperatury
ile cie kosztowalo?? gdzie kupiles moze u beltowskiego?? jakie sa oznaczenia tej czesci??
-
[ALL] Dbanie o karoserie zima
a co zrobisz jak ci pokrowiec przymarznie wiele razy sie tak dzialo i pozniej odrywanie go skutkuje zniszczeniem
-
[ALL] Dbanie o karoserie zima
witajcie otwieram temat odnosnie dbania o karoserie naszych samochodow zima. Mowa o tych niegarazowanych ale i o tych garazowanych. Jakie wy macie sposoby na zamarzajaca karoserie itd prosze pisac o waszych metodach na piekny samochod zima
-
[ALL B6] Nie działa klakson
nic nie cyka na stowe cos wczesniej rozkrecal bede jutro mam naDZIEJE ze zrobie
-
[ALL B6] Błąd ABS\ESP i wiele innych..
dziwne moze masz jakies problem ze modulami abs esp to tez czeste w vag group
-
[B6 AVF] Wyciek Oleju z silnika
od wymiany uszczelki pod glowica przynajmniej tak mi sie wydaje no chyba ze nalatane z 500tys to wtedy juz zmiana
-
[B6 AVF] Wyciek Oleju z silnika
pewnie to jest to mnie sie nie wydaje aby to byla glowica bo przeciez tdi praktycznie od tego sa wolne
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
no ale mi sie zamykalo samo gdy zapomnialem a teraz nie dziala mi ta funkcja i stalo sie tak po tym jak odlaczylem aku a z miodzio sie zgadzam ale jak otwieralem pilotem to sie pozniej samo zamykalo o to chodzi to co w takim razie ja mam alarm przeciez go nie mam mam MK z koncowka AS wiec to jest grane
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
mnie chodzi o to ze auto mi sie samo zamykalo jak zapomnialem a teraz sie nie zamyka
-
[ALL B6] Błąd ABS\ESP i wiele innych..
mnie np wywalolo bledy esp abs na okreta przez xenon nie orginalny odpiolem i wszystko smiga jak nalezy
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
czekamy :good:
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
ja mialem jakis czas temu auto uzbrajanie sie zamka centralnego to jest w razie gdybym zapomnial go zamknac jednak ze jakis czas temu ta funkcja sie juz nie uaktywania moze trzeba jeszcze raz zakodowac albo cos?? dla mnie ta funkcja jest bardzo przydatna
-
[B5 AFN] Za wysokie spalanie.
gdyby to nie byl afn to bym pomyslal ze nastawnik dawki paliwa do regeneracji ale w afnach to raczej jest inaczej
-
[B5 AFN] Za wysokie spalanie.
racja 409 nie zbyt jest 311.2n to jest najlepszy vag na szynie kkl obd2 jak bys chcial jakies lepszec to juz musisz kupic na szynie hex can ale to juz raczej do najnowszych modeli jest z tego co sie orientuje kosztuje tez nei malo bo tylko mozna kupic z rosstech za kilkatysiecy zamiennikow nie ma a co do spalania to tez zalezy jakie masz felgi duze jakiei opony szerokie jaka dawke ustawiona hmm
-
[ALL B6] Wytarte opony od wewnętrznej strony
wlasnie sie wizolem i chce jechac zrobic geometrie komputerowa ale nie wiem za bardzo gdzie tu w krakowie robia to porzadnie bo warsztatow jest duzo ale strach sie bac do ktoregos z nich isc zwazywaszy na moje ostatnie wrazenie z pobytu w miejscu ktore sie nazywalo tylko warsztatem i wulkanizacja tez sie tym zajmowali jak ktos zna kogos na poziomie za rozsodna cene to prosze napiszcie
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
a co do tej turbawki to wymagane sa jakies modyfikacje przed zalozeniem jej czy po prostu zakladamy tak jak brd?? ona slyszalem ze pozno wstaje
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
powiedzcie oprocz tego ze bym kupil i zalozyl ta turbawke i fmic to jaki program do tego dobrac?