Treść opublikowana przez michail55
-
[ALL B6] Kontrolka i Dźwięk Przypominający o zapięciu pasów.
ej ale kazdy to moze wlaczyc od czego to zalezy??
-
[B6 AKE] [B6 AKE] Skoki napięcia i drgania silnika na wolnych obrotach
kolego drgania to nie wiem mam ten sam problem tutaj masz moj temat http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227880.msg2709674#msg2709674 a te przygaszajace swiatelka wewnatrz wina modulu komfortu mi taki migalo az sie zajaralo cos ostro wywalilo bezpiecznik i nie swieci juz oswietlenie kabinowe ale swiatla te czerwone dalej migaja masakara taka wada vw group he musisz kupic nowy modul komfortu tak jak ja jedno z drugim nie ma wspolnegoalbo modul centralnej elektryki badz gdzies masz spiecie bo zawilgly koncowki jest tego tez duzo na forum
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
no ja mam troche uszkodzony ale i tak spelnia moje wymagania a slyszales cos o kradzeniu tego radia ja np zostawiam woz tylko na strzezonych
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
no tak ale powiem ci ze ja swoja tube bede robil kolega sie na tym zna 2x stx 30cm i wzmak carpower 1000w albo 750w jeszcze nie wiem rozwazam bede testowal wiec raczej glosniki moga pozostac ori byle by tylko dzialaly bo bas bedzie taki prze okrutny ze cisnienie bedzie ci czaszke rozsadzac (test na jednym stx 30cm + car power 500w) i mowie ci masakara nie dalo sie wytrzymac i to na ori radiu audi chorus jak chcesz to kolega robi glosniki na zamowienie kazdego rodzaju swietny jest powaznie
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
e nie raczej bang and olufsen u nas w krk robi go firma navipol za chyba 2000tysie
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
aha rozumiem jutro sie za to zabiore i napisze jak mi poszlo nie jestem pewien ale jeden glosnik mam chyba zjarany a drugi jakis pekniety bo trzeszczy jedynie dobre sa w kopulki wszystkie tylnie basowe i tuba oczywiscie ori wszystko tylko ten feader mnie przeraza bo ja ustawie lewo to idzie przod lewo i tyl prawo a jak prawo ustawie to idzie tylko lewy tyl
-
[ALL B6/B7] Jak wam się widzi taka fela do b6??
mnie osobiscie podoba sie ten wzro ale nie wiem jak z czarna fura sie bedzie zgrywal -->> http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-wzor-rs4-18-5x112-audi-a3-a4-a5-a6-a8-i1956388337.html a tu cos dla koneserow -->> http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-pink-18-5x112-rozowe-audi-a3-a6-a8-i1950046334.html :polew:
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
jakie ladne okragle cyferki jeszcze pasowalo by koncowki bq
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
wow a ja myslalem ze to tak jak w gulfie moim ze z jednej storny sie wsadza i z drugiej i wychodzi zeby kazdy wiedziel jakie mialem perwy w glowie ---> http://xarchiwum.pl/img/13/2555/2441.jpg haha a tak wogule to po chyba trzeba jedno i drugie odrecic co nie?? bo ja wsadzisz z jednej i z drugiej strony wyjmaki??
-
[ALL B6/B7] Jak wam się widzi taka fela do b6??
wiem ale czy to ori ciezko okreslic czy sie nie bedzie giac na dziurach naszych cudnych polskich drogach a chu.. jak pogne to beda mi wracac odszkodowanie bo nie popuszcze niech drogi porobia
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
no ale tam nie miejsca zeby je wyciagnac ja prubowalem wyciagnac te metalowe blaszki ale nic z tego boje sie ze zlamie bo ja mam za duzo sily do takich malych rzeczy ---> http://zettech.pl/ac/uk7/uk-1039.jpg mowie o tych mniejszych z przodu ja ogolnie do tego doprowadzilem ze jedna mi wpadla o osiadla jeb... na kloszu i jest poraszka hahah
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zapodaj kolegom ze dwa kubełki z KFC to szybciej się zaaklimatyzujesz I koniecznie wypucuj fure żeby zawstydzić Cubera A tak na poważnie - każdy z nas kiedyś przeżywał swój "pierwszy raz". Im częściej będziesz się pojawiał - tym więcej wspólnych tematów się pojawi. Tak więc cierpliwości :gwizdanie: PS: jeszcze jedno... Ja jestem za Wisłą, Cuber za Cracovią a Jarko za Hutnikiem. Jutro mnie nie będzie, więc możesz być za Cracovią albo Hutnikiem, ale za tydzień będę :gwizdanie: ennoo nie nie ja kiedys latalem z bojowkami wisly ale teraz to juz nie bo sie doroslo i to poszlo w sina dal wiec mozna powiedziec ze jestem bezstronny ha
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
pewnie kolo 5tysi no nie?? ja jak obliczalem to gdzies w tych granicach mi wyszlo
-
[ALL B6/B7] Jak wam się widzi taka fela do b6??
podoba sie wam ---> http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-18-5x112-audi-a3-a4-a5-a6-a8-q5-wawa-i1956603967.html
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
panowie jestem laikiem dopiero kupilem audi powiedzcie mi jak zdemontowac rnse mam dwa wyjmaki ori a musze zdemontowac bo mi jeden glosnik nie chodzi i feader jest pomylony do tego musze naprawic mechanizm dvd bo nie czyta plyt. a powiedzcie mi jest mozliwosc wymiany tej obudowy plastikowej dookola radia bo mam zniszczona od wyciagania przez kogos
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
kurde dzis je wlasnie wyciaglem ale jestem polmozg chyba bo nie umiem wyciagnac tych w mniejszych swiatelkach od przedniej czesci podswietlenia podsufitki
-
[B5 AHU] Problem z odpalaniem
ja tez tak mialem tyle ze mialem to na golfie 3 1z
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurde chyba jutro wpadne na spot tylko jak tam sie odnalezc bo bede 1 raz
-
[B6 AVF] NOWE LOGI Drgania karoserii i wibracje silnika na jałowym Filmiki
tak wlasnie mam to zamiar jechac zrobic bo sam to jeszcze za malo jestem doswiadczony mimo ze fotostory na forum jest to wole sie nie brac he ale myslisz ze to przed synchro pd tak jezdzi po silniku?
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
oo to czekam na foty efekt murowany
-
[B6 AVF] NOWE LOGI Drgania karoserii i wibracje silnika na jałowym Filmiki
zobaczcie logi troche nowosci wnosze do watku
-
[ALL B6/B7] Jak wam się widzi taka fela do b6??
ciezko trafic ori fele z prawdziwego zdarzenia ale wiecie koledzy jak to jest na niskim rancie i glebie trzeba jechac 5km/h i omijac co sie tylko da no chyba za 70/14 i jazda
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
spko ja mam takie cos to kupienia i wlasnie dlatego pytam http://allegro.pl/led-zarowka-rurkowa-31mm-super-flux-oryginal-ss-i1922297643.html oprocz tej jest jeszcze 36mm i 42mm dla tego pytam bo nie wiem gdzie to mozna kupic na miescie wiesz
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
wiesz myslalem ze jakies specjalne miales sposoby ale powiem ci ze efekt jest o niebo lepszy niz z hromami mi sie chromy tylko podobaja te dookola szyb a tak to nie pasuje mi jeszcze tylni znaczek tak zrob ja chyba tez cos takiego wymysle
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
ok dzieki a czym malowales znaczki i chromy grillow>?