Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. a gdzie byles u niego??
  2. no to dzieki teraz jak bede gdzies jechac to sie bede pytac o laserowe wywarzanie w przeciwnym wypadku nie poddam wozu do ustawienia a ile to kosztuje tyle samo co to normalne czyli jakies 100zl
  3. roznie mruga raz szybko raz wolno wogule to poszedl dym duzy nie ma oswietlenia tez teraz przez to w kabinie jak sie wlacza swiatla to zanika mrugajac mowie o przyciskach od oswietlenia kabinowego masakra pewnie komfort do wymianki bo zasniedziany i wilgotny bezpieczniki takie byly wlasnie
  4. ty a nie mrugalo ci dziwnie oswietlenie tzn podswietlenie wskazniokow od wlacznikow swiatel wewnetrznych , przycisk esp, oraz reszta podswietenia tego czerwonego
  5. dzieki mi to padlo nie mam alarmu oswietlenia kabinowego do tego sie tam cos zjaralo to tak na poczatek jeszcze brak klaksonu he bedzie z tym zabawy
  6. w ktorym miejscu w b6 sie znajduje modul komfortu
  7. juz wrzucam czekajcie
  8. 30mm gwint to na poczzaetk bo zima a na wakacje wiecej pojdzie do tego jeszce mam w najbardziej odleglych planach airride
  9. beda fortki jutro sie zbiore i zrobie to wam powrzucam he narazie nie jest za pieknie bo wszystko jest seryjne
  10. AUDI A4 B6 2004/2005r Silnik 1.9 TDI 130ps AVF Kolor: Czarny Gangsta Typ: Sedan/Limuzyna Przebieg: 190tys. WYPOSARZENIE -Klimatyzacja 2-strefowa -Orginalnie polakierowane dokładki -FIS (NiePelny) -Pakiet chrom -Elektryczne szyby 4x -Abs / Esp -6x Airbag -Immobilaiser -Regulacja kierownicy -Felgi orginal Audi 16 cali -Alarm + Zamek centralny + Domykanie z pilota -Naglosnienie Seria Audi -Tempomat -Elektryka lusterek + grzanie -Kierownica skóra 3 ramienna -RNS-E (Audi Navigation Plus) -Weluuuuuuuuuuuuuuuur i nie ma juz samochodzika
  11. no to jak doda to niech powie hehe bo ja mam w planach podobne modyfikacjie tylko zamiast gt22 bedzie brd i pomki alka
  12. a powiedz mi czy po tych wszystkich modyfikacjach silnika nie kopci ci z tylu na czarno przy duzym dodawaniu gazu??
  13. dzieki a powiedz mi jeszcze co z tym lcd
  14. mam taki problem ze nie dziala mi odtwarzac cd/dvd w rns-e czyli wrzucam plyte i ani jej nie czyta ani mi jej nie oddaje do tego jeszcze podczas wysuwania lcd ten caly mechanizm sie zacina czasem a czasem strzela i schodzi dosc powoli malo tego dookola wyswietlacza lcd po wylaczeniu radia robi sie niekiedy takie cos fioletowe mowie o rogach w kwadracie czasem wieksze czasem mniejsze wiecie co z tym zrobic albo mozecie kogos polecic z krakowa kto sie na tym zna i by to zrobil za stosunkowo nie droga cene
  15. jaki model sachs jaka twardosc jestes mi w stanie podac aukcje z allegro z takim samym jakie kupiles??
  16. mam pytanie mam zamiar kupic zderzak ze spryskami ref bo teraz jest bez i nie wiem za bardzo jak to wszystko podlaczyc ma ktos pomyskl albo fotostory
  17. raczem LMF kupie bo orginal to orginal[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 01:05_________________________________________________a jakiej firmy sa orginalnie montowane amortyzatory w a4b6 te w normalnej werjski a jakie sa w s-line nie chodzi mi tu o twardosc a o firme i model
  18. nie chodzi o kase bo LMO nie wiele drozsze tylko chodzi o to czy to niby ze wzmacnianej stali itd i czy tak jest rzeczywiscie
  19. to w takim razie nie mam rozeznania ale to sie okaze tak naprawde takiego go kupilem[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 04:24_________________________________________________oto bledy silnik 1826 M.C.E. - 1794, 1317, 1330, 1326, 1312, M.K.- 957, 1034, 1705, 1559, 915 K.Wskaznikow- 1316, 1320[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 14:36_________________________________________________a wiecie co to jest to mam rozszczelnione i z tego uciekaja spaliny mozliwe ze przez to tez sa drgania przenoszone na caly samochod oto zdjecia http://imageshack.us/g/94/20111031098.jpg/ powiedzcie co sadzicie
  20. http://moto.allegro.pl/wahacze-wzmocnione-meyle-audi-a4-a6-passat-b5-b6-i1891031195.html powiedzcie czy ktos to montowal jak sie sprawuje i co o nim sadzicie poniewaz zastanawiam sie nad ich kupnem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.