Treść opublikowana przez michail55
-
[ALL B6] Wytarte opony od wewnętrznej strony
a gdzie byles u niego??
-
[ALL B6] Wytarte opony od wewnętrznej strony
no to dzieki teraz jak bede gdzies jechac to sie bede pytac o laserowe wywarzanie w przeciwnym wypadku nie poddam wozu do ustawienia a ile to kosztuje tyle samo co to normalne czyli jakies 100zl
-
Nie działa oświetlenie wnętrza w Audi A4 B7
roznie mruga raz szybko raz wolno wogule to poszedl dym duzy nie ma oswietlenia tez teraz przez to w kabinie jak sie wlacza swiatla to zanika mrugajac mowie o przyciskach od oswietlenia kabinowego masakra pewnie komfort do wymianki bo zasniedziany i wilgotny bezpieczniki takie byly wlasnie
-
Nie działa oświetlenie wnętrza w Audi A4 B7
ty a nie mrugalo ci dziwnie oswietlenie tzn podswietlenie wskazniokow od wlacznikow swiatel wewnetrznych , przycisk esp, oraz reszta podswietenia tego czerwonego
-
[B6 AWX] Problemy z modułem komfortu
dzieki mi to padlo nie mam alarmu oswietlenia kabinowego do tego sie tam cos zjaralo to tak na poczatek jeszcze brak klaksonu he bedzie z tym zabawy
-
[B6 AWX] Problemy z modułem komfortu
w ktorym miejscu w b6 sie znajduje modul komfortu
-
[B6 AVF] ...CzArNy GaNgStA ++TeRaZ mOdY++
juz wrzucam czekajcie
-
[B6 AVF] ...CzArNy GaNgStA ++TeRaZ mOdY++
30mm gwint to na poczzaetk bo zima a na wakacje wiecej pojdzie do tego jeszce mam w najbardziej odleglych planach airride
-
[B6 AVF] ...CzArNy GaNgStA ++TeRaZ mOdY++
beda fortki jutro sie zbiore i zrobie to wam powrzucam he narazie nie jest za pieknie bo wszystko jest seryjne
-
[B6 AVF] ...CzArNy GaNgStA ++TeRaZ mOdY++
AUDI A4 B6 2004/2005r Silnik 1.9 TDI 130ps AVF Kolor: Czarny Gangsta Typ: Sedan/Limuzyna Przebieg: 190tys. WYPOSARZENIE -Klimatyzacja 2-strefowa -Orginalnie polakierowane dokładki -FIS (NiePelny) -Pakiet chrom -Elektryczne szyby 4x -Abs / Esp -6x Airbag -Immobilaiser -Regulacja kierownicy -Felgi orginal Audi 16 cali -Alarm + Zamek centralny + Domykanie z pilota -Naglosnienie Seria Audi -Tempomat -Elektryka lusterek + grzanie -Kierownica skóra 3 ramienna -RNS-E (Audi Navigation Plus) -Weluuuuuuuuuuuuuuuur i nie ma juz samochodzika
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
no to jak doda to niech powie hehe bo ja mam w planach podobne modyfikacjie tylko zamiast gt22 bedzie brd i pomki alka
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
a powiedz mi czy po tych wszystkich modyfikacjach silnika nie kopci ci z tylu na czarno przy duzym dodawaniu gazu??
-
[ALL B6] RNS-E Audi Navigation Plus
dzieki a powiedz mi jeszcze co z tym lcd
-
[ALL B6] RNS-E Audi Navigation Plus
mechaniz dvd czy mechaniz lcd
-
[ALL B6] RNS-E Audi Navigation Plus
mam taki problem ze nie dziala mi odtwarzac cd/dvd w rns-e czyli wrzucam plyte i ani jej nie czyta ani mi jej nie oddaje do tego jeszcze podczas wysuwania lcd ten caly mechanizm sie zacina czasem a czasem strzela i schodzi dosc powoli malo tego dookola wyswietlacza lcd po wylaczeniu radia robi sie niekiedy takie cos fioletowe mowie o rogach w kwadracie czasem wieksze czasem mniejsze wiecie co z tym zrobic albo mozecie kogos polecic z krakowa kto sie na tym zna i by to zrobil za stosunkowo nie droga cene
-
[ALL B6] Co powiedziecie o tym zestawie zawieszenia
spoko dzieki
-
[ALL B6] Co powiedziecie o tym zestawie zawieszenia
jaki model sachs jaka twardosc jestes mi w stanie podac aukcje z allegro z takim samym jakie kupiles??
-
[ALL B6] Jak zamontować spryski reflektorow bixenon
super dzieki
-
[ALL B6] Jak zamontować spryski reflektorow bixenon
mam pytanie mam zamiar kupic zderzak ze spryskami ref bo teraz jest bez i nie wiem za bardzo jak to wszystko podlaczyc ma ktos pomyskl albo fotostory
-
[ALL B6] Co powiedziecie o tym zestawie zawieszenia
raczem LMF kupie bo orginal to orginal[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 01:05_________________________________________________a jakiej firmy sa orginalnie montowane amortyzatory w a4b6 te w normalnej werjski a jakie sa w s-line nie chodzi mi tu o twardosc a o firme i model
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
ile cio to wszystko kosztowalo??
-
[ALL B6] Co powiedziecie o tym zestawie zawieszenia
rozumiem dzieki
-
[ALL B6] Co powiedziecie o tym zestawie zawieszenia
nie chodzi o kase bo LMO nie wiele drozsze tylko chodzi o to czy to niby ze wzmacnianej stali itd i czy tak jest rzeczywiscie
-
[B6 AVF] NOWE LOGI Drgania karoserii i wibracje silnika na jałowym Filmiki
to w takim razie nie mam rozeznania ale to sie okaze tak naprawde takiego go kupilem[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 04:24_________________________________________________oto bledy silnik 1826 M.C.E. - 1794, 1317, 1330, 1326, 1312, M.K.- 957, 1034, 1705, 1559, 915 K.Wskaznikow- 1316, 1320[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 14:36_________________________________________________a wiecie co to jest to mam rozszczelnione i z tego uciekaja spaliny mozliwe ze przez to tez sa drgania przenoszone na caly samochod oto zdjecia http://imageshack.us/g/94/20111031098.jpg/ powiedzcie co sadzicie
-
[ALL B6] Co powiedziecie o tym zestawie zawieszenia
http://moto.allegro.pl/wahacze-wzmocnione-meyle-audi-a4-a6-passat-b5-b6-i1891031195.html powiedzcie czy ktos to montowal jak sie sprawuje i co o nim sadzicie poniewaz zastanawiam sie nad ich kupnem