Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. jedz na szwaby tam ci naprawia na calego
  2. jak cos z tym wymyslisz to napisz bo mam tez te drgania to chyba wada fabryczna tych silnikow
  3. ja dzis mialem tak ze prawie mi zlapal 90 stopni na zegarach ale dopiero po godzinie jazdy a pozniej nagle na swiatlach temp spadla do 70 to w koncu termostat czy czujnik czy moze to i to na vag nie ma bledu czujnika
  4. to ja PEWNIE mam podobnie ale ja tez bede vagowac w miare mozliwosci czasowych
  5. no ale jest maly problem wiesz ja nie mam pradu tam w okolicach tego bezpiecznika ktory jest za mce taki duzy mierzone bylo miernikiem mi wszystko dziala w drzwiach poza mikrostykiem a na on jest sprawny bo na kabelkach nie ma pradu a nie na nim
  6. doszedles do tego za pomoca vaga?? czy jakis spec majster ci to wyczail??
  7. rozwiazales problem z drganiami?? bo mam podobnie jak ty
  8. zna moze ktos numery blokow ktorymi moglbym sprawdzic poduszki pod silnikiem sa one podlaczone czujnikami?? oraz reszte rzeczy ktore moga powodowac drgania karoseria na jalowym biegu??
  9. moze i bym nie zmienial mce ale najprawdopodobniej mam na nim popalone przekazniki tj dzwi pasarzera nie maja odpowiedniego pradu na mikrostyk oraz brak klaksonu u tempomatu nie zasiweca sie nawet kontrolka vag nie pokazuje bledow poza brakiem autoryzacji dzwi kierowcy chyba 1312 jakos tak ktorego nie da sie pozbyc
  10. hej mam taki problem ze diodki we wlaczniku swiatel mi przygasaja a wraz z nimi podswietlenie przycisku esp, wlacznikow swiatel kabinowych, oraz podswietlenie pokretel kratek nawiewow vag nie pokazuje bledu aha jeszcz jedno pytanie odnosnie wlacznika swiatel mam takie oznaczenia na nim 8E0 941 531 to czy moglbym kupic 8E0 941 531 A?? czyli ta wersje high?? albo 8E0 941 531 B??
  11. a jak zrobic logi za pomoca vag com na wlasnie poduchy ja mam w sumie do nich podpiete wtyczki jak zrobic ich tescik??[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 17:37_________________________________________________a jak zrobic logi za pomoca vag com na wlasnie poduchy ja mam w sumie do nich podpiete wtyczki jak zrobic ich tescik??
  12. aaaa to super sprawa w takim razie ja myslalem ze chodzi o auto wlacznik nie doczytalem widocznie
  13. czyli jak to bedzie na polskim vagu bo jak sie lacze z tempomatem to jest brak komunikacji
  14. ja mam podobny problem nie dziala tempomat na ktorym on jest bezpeczniku w b6?? i jak to jest wszystko rozplanowane
  15. a co to jest ten fotochrom to ma zwiazek z automatycznym wlacznikiem swiatel??
  16. ej a normalne jerst ze po swiezym spawaniu plecionki przez "fachowcow" dalej jak dasz twarz w okolice jej to wyczuwa sie spaliny?? silnik dygocze chyba przez zje..... robote a nie przez poduszki bo wszystko sprawne nawet dwumas
  17. no to musze posprawdzac a jak nie ma silniczkow a ja chce skladane lusterka zrobic to co wtedy??
  18. a jak rozpoznac czy ma sie silniczki w lusterkach a jak nie ma silniczkow to co wtedy??
  19. dajcie jescze tylko oznaczenia czesci fabrycznego alarmu[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 12:56_________________________________________________a mzoe cos takiego http://allegro.pl/alarm-dedykowany-audi-80-90-100-a3-a4-a6-a8-tt-i1920606423.html albo ten najbardziej wypasiony http://allegro.pl/audi-alarm-samochodowy-can-a4-a6-a8-autoalarm-i1898554847.html
  20. corteco? a nie lepiej wlasnie orginal aso zeby nie doplacac??
  21. ja mam max wskazowek milimetr powyzyj srodka miedzy 50 a 90 stopni a jak sie rozgrzeje silnik to zaczynaja sie drgania karoseri podobno takie objawy to termostat ale czy ktos cos wie o tym a moze te drgania nie maja zwiazku
  22. jestem zielony dzis dopiero kupilem vaga posluguje sie programami vag com 208,311,409 i polski vag 2,5 i 4,9 moze troche jasniej czy tymi programami sie da to zrobic i jak do tego dojsc nie smiejscie sie zrozumcie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.