Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. zdania sa bardzo podzielone jak widac tez bede wymienial i sie wlasnie tak zastanawiam
  2. delikatne to ja rozumiem ale jak zaczynaja byc nie do zniesienia do juz inna sprawa to prawda ze sielnik ladnie brzmi ale pracuje nie rowno na boki wymienie te poduszki pod silnikiem jestem prawie pewny ze ta od strony pasazera jest uszkodzona poza tym znalazlem wyciek zaraz u gory silnika delikatny bardzo ale jest
  3. wahler ponoc tez jest ok kolega pisal na forum ze ma juz 2 lata i jezdzi na nim a dal za niego 30zl he szczerze to nie wiem jak to jest z tymi termostatami niby ori jest trwaly ale mam znajomych ktorzy ori co roku zmieniaja ja tez mam do wymiany tak nawiasem mowiac
  4. powaga?? a lapie ci pelne 90stopni na zegarach??
  5. wlasnie co dalej?? ja ostanio zauwazylem delikatny wyciek zaraz u gory silnika widac go jak sie popatrzy ponizej wezyka od podcisnienia co to moze byc?? zrobie jutro foto i wrzuce
  6. ja slyszalem ze nie ori kosztuje malo ale tez krotko sie trzyma
  7. to sie musisz dowiedziec ale watpie ze masz ori sprawdz na fakturce za czesc ile byla warta ori kosztuje kolo 90zl a zameinnik najdrozszy kolo 50
  8. kupic ori?? czy jakis najdrozszy zamiennik?? jaka jest orientacyjna cena ori termostatu w aso??
  9. hmm a da sie to zrobic 409.1 niezarejestrowanym?? bo tam rejestracja jest praktycznie nie mozliwa aczkolwiek moze bym dal rade co do zamka kierowcy to nie pokazuje mi otwartych dzwi na kompie wina wiazki czy wadliwy mce??[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 17:37_________________________________________________a tak wogule ja sie w modul air bag nie wbijalem vagiem bo slyszalem ze mozna go uszkodzic mowie ja mam 311.2n i 409.1us tam jak wchodze w airbag to pisze ze moze dojsc do uszkodzenia
  10. jarko dowaliles mi macie tu cos odemnie mojego autostwa Tuning Audi A4 B6
  11. no da sie jeszcze kawalek pojdzie do gory ale nigdy nie ma 90 zawsze kawaelk na 70 mowie o liczniku a synchro pompek jest ok??
  12. aha dzieki ale jeszcze jedno pytanie uda sie to na vag com 311.2n??
  13. bez obrazy jarko ale co to ze pedal??
  14. LOGI TEMP SILNIKA ROBOCZA Statyczne Grupy: 013,018,023 - http://vaglog.rtnet.pl/mixedmartialartss_64741.html Grupy: 007,010,011 - http://vaglog.rtnet.pl/mixedmartialartss_64742.html Grupy: 001,003,004 - http://vaglog.rtnet.pl/mixedmartialartss_64743.html Statyczne BS Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/mixedmartialartss_64744.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/mixedmartialartss_64740.html brak dynamicznych ale to sie zrobi w najlbizszym czazsie
  15. tzn wiesz jak drgania karoseri sa lekki to super ale jak zaczynaja byc nie do wytrzymania to juz inna sprawa u mnie to chyba poducha wtryski ok dwumas ok bo jak wciskam sprzeglo to sie nic nie zmienia wtryski wydalaja jak widac na logach ciezko stac na swiatlach wierz mi te poduchy ori trzeba kupic jedna 400zl w aso najwyzej zrobie sobie swap na http://allegro.pl/audi-a6-c6-2-7-tdi-bpp-silnik-kompletny-54tys-km-i1911220295.html lub http://allegro.pl/silnik-audi-a8-q7-3-0tdi-3-0-asb-i1921848411.html te chyba maja wysoka kulture pracy i dosc duzo mocy OTO KOLEDZY FILMIK POKAZUJACY PRACE SILNIKA TRZEBA SIE PRZYGLADNAC NA EGR Audi A4 B6 1.9 TDI Nierowna Praca Silnika Najmocniejsze na zimnym silniku drgania sa odczuwalne podczas odpalanie silnika kiedy obroty sie wyrownuja oraz podczas lekkiego gazowania kiedy obroty wracaj na swoj miejsce oto filmik Audi A4 B6 1.9 TDI Drgania przy rownaniu obrotow mniej wiecej drgania wygladaja tak jak widac podczas krecenia tego filmiku telefon trzymany na kierownicy drga dosc mocno aczkolwiek jest to odczuwalne duzo mniej niz widac drgania kamery oraz dzwinie przygaszajace sie swiatla podczas odpalania Audi A4 B6 1.9 TDI Drgania w srodku samochodu [br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 19:35_________________________________________________NOWE ODSWIEZONY LOGI TEMP SILNIKA ROBOCZA Statyczne Grupy: 013,018,023 - http://vaglog.rtnet.pl/mixedmartialartss_64741.html Grupy: 007,010,011 - http://vaglog.rtnet.pl/mixedmartialartss_64742.html Grupy: 001,003,004 - http://vaglog.rtnet.pl/mixedmartialartss_64743.html Statyczne BS Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/mixedmartialartss_64744.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/mixedmartialartss_64740.html
  16. MK Kod błędu : 01794 wychodzi na to ze mce byl wymieniany i nie jest poprawnie zakodowany numer vin jak to zrobic?? moze to byc wina wadliwego MK?? Kod błędu : 01312 tu pewnie chodzi o brak napiecia albo cos bo nie mam oswietlenia podsufitki tylko czemu?? on jest usuwalny tylko czasem powraca POMOCY MCE: Kod błędu : 01599 co to jest Główny przekaźnik Electro Drive (J437) Kod błędu : 01366 Test na wyjście Airbag Control Module (J234) jak to zrobic mam tylko vag-com 311.2 zeby nie zepsuc czegos
  17. to ja mam wszystkiego kody bledow po polsku angielsku i niemiecku nic mi to nie daje bo nawet wiem co oznacza tylko mi chodzi o to co moge zrobic zeby znikly te bledy????
  18. A oświetlenie bagażnika Ci działa? oswietlenie bagaznika dziala i ta na dole i ta na gorze lampka W takim razie sprawdź żarówkę w schowku (wyciągnij lampkę). Jeśli będzie OK to wiązka jest gdzieś uwalona albo nawalił przełącznik, który reaguje na otwarcie schowka. zarowke sprawdzilem dziala co do przelacznika to nie wiem ten schowek jest jakis lewy cos tam mam uwalone od lewego zapiecia a jak to wsadze to sie nie zamyka he a moglbys mi pomoc w sprawie MK i MCE?? tutaj ci zostawie linka nei wiem co moga oznaczac te bledy http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232812.0
  19. borykam sie z takimi bledami ostanio ktore to nie chca sie usunac pomozcie Modul Komfortu VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 8E0 959 433 AS 2 Faults Found: 01366 - Opened Due to Crash Signal 35-00 - - 01559 - Drivers Door 58-10 - Can't Lock - Intermittent Centralna elektryka VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 8E0 907 279 C 2 Faults Found: 01794 - Control Module Incorrect Chassis (VIN) Number 35-00 - - 01312 - Powertrain Data Bus 79-10 - Please Check Fault Codes - Intermittent --> ten sie usuwa ale czesto wraca
  20. pewnie czujnik ale z drugiej strony jak by to byl czujnik to by spadlo i nawet do 0 stopni i tak by latal
  21. A oświetlenie bagażnika Ci działa? oswietlenie bagaznika dziala i ta na dole i ta na gorze lampka
  22. na forum jest wszystko rozpisane cale fotostory
  23. mowisz o bialej feldze?? jest tez taka biala http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-18-5x112-audi-a4-a5-a6-a7-a8-q5-s7-i1949000227.html a jeszcz znalazlem jedna ktora mnie ciekawi http://moto.allegro.pl/optic-z-ch-18-5x112-nowe-felgi-jetta-passat-a4-i1948897971.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.