Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. padly ci bo pewnie mialy ci pasc byly po prostu uszkodzone i nic poza tym. a co do filtru paliwa to jego trzeba czesto zmieniac jak sie duzo jezdzi i do tego dolewac co jakis czas cos do przeczysczenia np LM
  2. witam mam taki problem ze nie sygnalizuje mi otwarcia dzwi kierowcy jak mierzylem kabelek od mikrostyku to byl na nim prad wiec co mikrostyk do tego jest blad na vagu jaki crash data signal czy cos takiego prosze o pomoc
  3. wiesz bartek ja to ci wogule to nagram i wrzuce bo ciezko to opisac mrugaja przygasaja itd niekiedy sie nie zapalaja i tylko te: kratki nawiewu , podswietlenie przyciskow podsufitki oraz wlacznik swiatel a wszystko to sie dzieje po przekreceniu stacyjki dopoki swiatla sa wlaoczne itd to wszystko sie swieci jak nalezy[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 01:44_________________________________________________witajcie mam problem kupilem ten modul komfortu nowy zakodowalem go i dalej swiatla podsufitki nie dzialaja sprawdzalem stary komfort w innym b6 i stary jest sprawny dziala wiec co dalej pomocy juz zglupialem teraz mam do sprzedania komfortu z koncowka AS[br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 23:08_________________________________________________a wogule to nie da sie na kanale 81 nic zrobic pisze ze nie ma takiego kanalu i vinu nie mozna przypisac ale nie ma bledu na vagu ze vin niepoprawny
  4. naprawde sa najladniejsze ze wszystkich jakie ostatnio ogladalem musze na takie zapolowac
  5. no bo stp do wtryskow jest raczej jak chcesz przeczyscie do LM Commonrail pompowtryskiwacze
  6. ja slyszalem ze to pomaga i co drugie badz trzecie pelne lanie baku sie powinno lac mixol olej a co 4 stp bo nasze paliwko to lipa
  7. a z czego masz progi zewnetrzne ?? to sa nakladki czy calkiem odzielne progi??
  8. okaze sie czy sobie poradze, ale dlatego nie robie bo zapomnialem oring kupic a na starym nie chce skladac [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 14:55_________________________________________________a jak sie odpowietrza w razie gdyby do tego doszlo??
  9. Pawel ale masz mistrzowskie ciacho heh az sobie zapisze ten obrazek
  10. michail55 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    heh jesc wigilie a nie siedziec na forum
  11. hmm liqui molly juz zalalem cale teraz tylko profilaktycznie mixolu bede dolecwac dzieki
  12. ale caly mixol na 30l ropy?? a to 100mg oleju tylko jakiego
  13. ja to sie ciesze ze nie mam tego uchwytu na tel wiem jak ludzie narzekaja he
  14. michail55 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    WESOLYCH SWIAT LUDZISKA
  15. a ja slyszalem ze sie dolewa troche oleju do wtryskow tylko jakiego i ile??
  16. jak wylaczyc programowo egr i czy trzeba pozniej jeszcze zaslepiac czy juz programowo wystarczy usunac??
  17. ktory stp lejecie do tych pompek?? z moze jeszcze kapke oleju tylko jakiego??
  18. tak wlasnie tez myslalem bo kurde kiedys juz robilem cos podobnego i wlasnei polamalem[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 19:37_________________________________________________a powiedzcie mi czy warto to robic od gory i sciagac alternator czy lepiej od dolu wejsc i nie ma wtedy problemu??
  19. wazne ze sie rozumieja
  20. michail55 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://www.eurotuningshop.eu/?mod=23&t=cP&cPath=1_22_116 patrzcie na ta strone co wy na to
  21. DOLACZAM SIE I ZYCZE WESOLYCH SWIAT
  22. :slina: :slina:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.