Treść opublikowana przez michail55
-
[ALL] Wyniki testu - jak wpływa wielkość felgi na osiągi samochodu
:good:
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
sprawdz korekcje wtryskow!! najlepiej to widac zaraz po odpaleniu jak sie zmieniaja wartosci u mnie nie wychodzilo na wlaczonym non stop tylko przy uruchamianiu
-
[B7 BRD] Jaki jest objaw padającego pompowtryskiwacza?
ja bym kupil uzywane od brd wlasnie mi pada na 3 cylindrze ale wole zmienic wszystkie i przygotowac pod tuning. mi trzesie buda troche ale tylko jak jest zimny pozniej jest to prawie nie odczuwalne. jak mnie bedzie stac to sobie kupie bo ok 300zl za jednego BQ to nie duzo plus robota 100 i uszczelniacze 80 i wtedy lata mozna zrobic mu program na 180koni i lata wiec moje zdanie jest takie ze lepiej kupic cos nowszego niz orginalnego
-
[ALL B6] Naprawa aluminiowych elementów ozdobnych
tez mi sie wlasnie tak wydaje bo to marna namiastka chromow. Ochromowane aluminium to tak jak łańcuch pozłacany. Po prostu się niszczy ale ja już mam pomysł na to, okleje to folia carbon termokurczliwa 3D tylko jeszcze nie wiem czy czarna czy srebrna, ale raczej czarną. a tak nawiasem mówiąc to audi ma niektóre elementy strasznie słabej jakości
-
[ALL] Komputerowa geometria zawieszenia, wulkanizacja
Polecam Auto Service Fijałkowski & Dudek Kraków, Nowa Huta os. Słoneczne 8A tel. 012 - 644 - 37 - 43 Byłem u nich zrobić geometrie zawieszenia i na prawdę jestem zadowolony. Sprzęt wysoka klasa i TANIO. POLECAM WSZYSTKIM
-
[ALL B6] Buczenie pompy wspomagania
jak go kupilem to bylo przelane plynu odsaczylem troche szczykawka zeby nie wylatywalo przez kurek. oby to bylo to co piszesz okaze sie we czwartek a orientujecie sie ile kosztuje w aso litr plynu do wspomagania moze>??
-
[ALL B6] Buczenie pompy wspomagania
a nie jest tak ze jak by jej czas dobiegal konca to by caly czas buczala?? nie lepiej oddac do regeneracji ja?? 300zl i po sprawie hmmm
-
[ALL] Nowy warsztat Janusza i Wojtka
dołaczam się do kolegów z góry i również polecam szybko tanio i w dziesiątke
-
[B6 AVB] Regeneracja pompy wspomagania i problem ze spadającymi obrotami
hmm dziwne moze ci zle cos podlaczyli po regeneracji??
-
[ALL B6] Buczenie pompy wspomagania
Od pewnego czasu zauwazylem ze po odpalenia silnika buczy mi pompa wspomagania ale tylko wtedy kiedy samochod chwile stal albo jest po nocy po kilku km buczenie ustepuje calkowicie co to moze byc??
-
B6 DIVISION
mam pytanie do was czy zderzak do b6 wersja avant mowie tu o s-line pasuje do sedana??
-
[ALL B7] Płyn do wspomagania - czerwony czy zielony??? POMOCY
a jeszcze jedno jaka ma byc konsystencja prawidlowa plynu do wspomagania bo ja mam praktycznie jak woda niby jest zielonkawy ale jeest doslowanie jak woda hmm wiecie cos o tym??
-
[ALL B6] Naprawa aluminiowych elementów ozdobnych
Mam pytanie. Czy da się jakos naprawić aluminiowe elementy nadwozia chodzi mi tu o obramowania szyb. Jest to aluminium pokryte chromem i od uzytkowania i myjni automatycznych jest porysowane i gdzie nie gdzie przy koncach przydarte. Co z tym zrobic?? Jezeli nie sam to gdzie takie cos w krakowie robia?? Prosze serdecznie o pomoc
-
[ALL B6] Olej hydrauliczny wspomagania kierownicy.
Dzieki chlopaki ja tez pojade i kupie na dniach mam nadzieje ze to pomoze :good:
-
[ALL B6] Olej hydrauliczny wspomagania kierownicy.
JA SIE OBAWIAM ZE TO MOZE SIE KONCZYC POMPA WSPOMAGANIA ALE TO CHYBA BY CALY CZAS BUCZALA A NIE TYLKO GDY NIE JEST ROZGRZANY?? CZY JAAK??
-
[ALL B6] Olej hydrauliczny wspomagania kierownicy.
- [ALL B6] Olej hydrauliczny wspomagania kierownicy.
mnie np cos buczy podczas skretu ale ustaje po kilku przejechanych kilometrach moze ja tez musze zminic bo ja tez mam taki brazowawy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a tu widać różnicę na żywo na pewno inaczej to wygląda co tam mu wrzuciles?? sprezyny obnizajace czy gwint??- [B6 AWX] Intercooler-przyczyna dymienia?
witam mi tez tak dymi musze uszczelke vacu pompy wymienic dymi do rozgrzania silnika pelnego. hmm mi nie ubywa plynu ani nic ja slyszalem ze jak pompki leja to wlasnie tak dymi- [B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
swietna masz ta audiczke- [B5 AFN] "Buczenie" pompy wspomagania po wymianie płynu
mi tak buczy wlasnie wspomaganie ale tylko jak jest zimne czyli po chwili jak autem jezdze to przestaje co to moze byc- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo dzieki ci goscie od geometrii sa ok ale jeszcze jedno pytanie. Mam chromowane listwy wokoło szyb w samochodzie nieco zniszczone przez poprzedniego wlasciciela najprawdopodobniej przez myjnie automatyczna co moge z tym zrobic to niby jest chrom ale to jest tylko powloka chromowa a jest to aluminium chcialbym to jakos odnowic sobie albo oddac to komus kto to zrobi wiecie gdzie u nas w krakowie cos takiego robia?? dzwonilem do TECE i oni nie robia aluminium wiec juz nie wiem gdzie sie zgloscic- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o jakim uchwycie Pablo piszesz?? Czy moze to chodzi o antene nawigacji- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja musze kogos dorwac kto pomoże bo mam wytarte opony od wewnetrznej strony ktos przedemna cos robil z zawiecha i nie zrobil zbieznosci teraz ja mam problem bo nie wiem czy dadza rade to zrobic- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witajcie mam takie pytanie. Gdzie robicie geometrie zawieszenia?? - [ALL B6] Olej hydrauliczny wspomagania kierownicy.