Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Buczenie pompy wspomagania


michail55

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu zauwazylem ze po odpalenia silnika buczy mi pompa wspomagania ale tylko wtedy kiedy samochod chwile stal albo jest po nocy po kilku km buczenie ustepuje calkowicie co to moze byc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sprawdź poziom płynu do wspomagania może są jakieś ubytki albo wymień płyn na nowy. Jeżeli nie pomoże to będzie wychodziło na to że czas pracy pompy dobiega końca i będzie trzeba ją w najbliższym czasie wymienić na inną sprawną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie jest tak ze jak by jej czas dobiegal konca to by caly czas buczala?? nie lepiej oddac do regeneracji ja?? 300zl i po sprawie hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymien plyn bo po pewnym czasie traci on swoje wlaściwości. na początku jak jest zimny to potrafi sie spienic i dlatego buczy, bo pompa mieli piane a nie plyn. jest to standardowe w momencie: zapowietrzenia ukladu po np wymianie magla, niskim poziomie plynu albo jesli plyn jest juz stary. wiec jesli poziom plynu jest w normie i nie wymieniales maglownicy albo pompy to wyjscie masz tylko jedno i w zasadzie najmniej straszne czyli tylko wymiana plynu na nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak go kupilem to bylo przelane plynu odsaczylem troche szczykawka zeby nie wylatywalo przez kurek. oby to bylo to co piszesz okaze sie we czwartek a orientujecie sie ile kosztuje w aso litr plynu do wspomagania moze>??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanie bo mnie to ciekawi jak to jest ze jak sie rozgrzeje wszystko to plynu w zbiorniczku od wspomgania prrzybywa a jak samochod sobie postoi to nie ma go tyle ile mialo by byc hmm?? jak sie rozgrzeje to jest powyzej tego sitka a jak stoi np jeden dzien to spada ponizej tego sitka moze ktos wie??[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 21:24_________________________________________________witajcie okazalo sie ze nie mam wogule plynu w zbiorniczku wspomagania jak zalaem to wszystko ustalo pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...