Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. a jeszcze jedno pytanie odnosnie wyrezania kratki zderzaka od s4 do dokladki s-lina duzo to jest roboty i oplaca sie to zrobic czy niet?
  2. jaki masz plyn w niej do wspomagania ja tak mialem bo mialem zly plyn jak zmienilem i przeczysicilem, uklad kupilem ori plyn w aso to przestalo piszczec buczec itd
  3. no ale skad wziasc grill gorny s-line skoro tam wyzej napisane bylo ze nie istnieje?
  4. no taniej na pewno ale wiecej troche roboty musze cala wiazke puscic z kostka bo sie upalila tak jak mowiles barts a drazniace jak sie nie ma oswietlenia wewnatrz he
  5. mam ten sam problem tez mam dziure tylko mniejsza wbil mi sie w nia podnosnik haha Nie nie ma grila maski s-line tzn ze musi byc grill od s4 i teraz pytanie jaka jest jego cena bo numery mam i czy bedzie pasowal do tej dolnej kratki s-line mowie tu o czarnej wersji obydwu dokladnie one sie tym roznia i nie powstaja na nich pajaczki i nie ma na nich odpryskow bo lakiernicy nie daja gwarancji na pomalowane plastiki w kolor wiec lepiej kupic od b7 sedan kolorowe i np zmienic kolor niz malowac orginalne czarne plastiki wiem co mowie !!
  6. super a jest roznica czy sa od sedana czy od avanta?? wiesz roznia sie napewno tym ze sa orginalnie pomalowane w kolor i nie ma problemu przy zmianie na inny he na tych od b6 powstaja tzw pajączki
  7. nie nie wlasnie mnie zle zrozumiales wiem o tych listwach dolnych drzwi nie o nie mi chodzi. Mnie chodzi o nakladki progowe (osłony progów) ktore to znajdują się zaraz pod tymi listwami co ty myslales, chodzi mi czy beda pasowac od b7 do b6 i ma to jakies znaczenie czy avant czy sedan
  8. czyli reasumując to są numery i ceny z etki Tutaj masz nr części i ceny: 8E0 807 103 BB GRU - Nakładka przedniego zderzaka (wariant pod układ zmywania reflektorów) 1819.44zł 8E0 807 110 B GRU - Spojler przedniego zderzaka 513.44zł 8E5 807 521 G GRU - Spojler tylnego zderzaka (Limuzyna - wariant z profilami na dwa dyfuzory) 834.99zł 8E0 807 647 D 01C - Grill środkowy do spojlera przedniego zderzaka (kratka czerń satynowa, ramka chrom) 443.77zł 8E0 807 681 C 01C - Kratka wlotu powietrza lewa 92.94zł Dzieki Pawlo 2004 dokładka s-line przednia nie pasuje do zderzaka zwykłego i wymaga rezania. Oraz dokładka tył s-line pasuje do normalnego zderzaka bez rezania ale ta dokladka od avanta do sedana nie pasuje i z tego co widze opłaca sie kupic zderzak uzywke z allegro i do niego podokładac he jezeli o czymś zapomniałem albo pomyliłem napiszcie! aha jeszcze prosze o numery nakładek progowych s-line orginalnie malowanych a nie tych lakierowanych z plastików i pytanie czy podejdą z b7 do b6 te progi dzieki ---------- Post added at 16:20 ---------- Previous post was at 15:33 ---------- a jest cos takiego jak grill maski s-line? bo nie moge znalezc wsrod czesci opisanyuch na poscie?
  9. a powiedzcie mi gdzie mozna dostac wiazke do lampki podsufitki bo w aso krzykneli za taka 500zl
  10. w razie czego jestesmy w kontakcie jak kupie w dobrym stanie bq to napewno sie zglosze po koncowki
  11. no to gdzie je mozna dostac?? albo inaczej skad jestes i ile by mnie moglo kosztowac takie przerobienie dodam ze mam objaw padajaceej pompki na 3 cylindrze mam okolo 0,8mg dawki pozniej spada do 0,6 i trzesie buda przez to pewnie
  12. a ja jakie mam pompowtryski w AVFie?? Reasumujac moje moga byc lepsze niz alki?? co do bq to koncowki race783 a do ba 1043 firad?? a te koncowki to gdzie mozna dostac pewne sa jakies specjalne sklepy czy tez bosch??
  13. mozecie mi napisac nazwy i numery czesci potrzebne do zamontowania czujnika zmierzchu lusterek zewnetrznych oraz wewnetrznego fotochrom przelacznika swiatel auto wiazek oraz od razu CLH mam komfort BC i zwykkly przelacznik swiatel low oraz mce low
  14. mnie za oklejenie w firmie zmiana koloru auta . pl folia czarny mat zawolali 4000zl a za carbonowa 3m 6000zl wiec wolal bym cale auto do lakiernika oddac i nowy lakier zrobic i nie wiem jak to jest z ta folia a gorace dni ona jest termokurczliwa wiec na sloncu ciekawe czy sie nie odklei zaraz he
  15. gdzie kupic te koncowki P1043?? tylko aSO ?? a ile kosztuj
  16. a powiedz mi czy dokladka s-line tylniego zderzaka podejdzie p&p domojego normalnego? czy rezanie?? istnieje grill czarny nie chromowy s-line cz y moze to byc tylko z wersji s4 grill ?? taki zderzak ze wszystkim ale do malowania http://moto.allegro.pl/audi-a4-b6-s-line-zderzak-przod-i2173926203.html
  17. nie moge takich znalezc na allegro :/ a w kompletach pompek nie ma koncowek zadnych??
  18. ja i tak musze kupic caly zderzak plus spryski bo przechodze na bixy i trzeba porobic troche rzeczy wiec caly kupuje zderzak a jak to jest z tylnim zderzakmi i dokladka s-line na dwie rury?? trzeba nowy zderzak czy nie?? pasuje dokladka od avanta do sedana czy tez nie?? wogule to ciezko na allegro o zderzaki do sedna b6. jaki koszt w aso?? a jescze jaki koszt w aso tych plastikow zderzaka przednioego s-line??
  19. super ze tak jest myslalem ze trzeba adaptery ale jak nie to super!! mialem hidy zwykle i mi robilo blad absow czesto spotykany blad bo maja hidy maja slabe filtry czy jakos tak no to sie zbieram to kupowania bixow i zakladam ha!!! dziekx
  20. mam lampy zwykle z miejscami na xenon czyli na przetwornice mialem wlozone hidy ale z nich zrezygnowaelm bo robily mi blad absow teraz mysle nad zestawem bixenon. widzialem taki adapter na allegro bo bixenonow o to chodzi??
  21. a kratka zderzaka tez musi byc s-line??
  22. ja bym wolal kupic caly zderzak ale od s4 pozdro
  23. witajcie co potrzeba procz oczywiscie kompeltu lamp z przetwornicami i zarnikami bixenonowymi do zamontowania na miejsce zwyklych lamp??
  24. ja slyszalem ze 166koni to lajtowy setup dla mojego avfa bez zadnych innych modow gdybym dal turbo brd i fmic to smialo moge robic 188 koni wiec raczej nie to jest powodem moze poprzedni wlasciciel cos namodzil w samochodzie o ile nie masz go od nowosci w golfie sie tak stalo bo namodzili mechanicy poprzedniego wlasciciela i poszlo
  25. zmien dwumas i sprzeglo wtedy ci bedzie wchodzic elegancko!! ale jeszcze ja mialem u siebie w golfie trzecim tak ze popodciagalem sobie linki przesmarowalem specjalnym smarem i teraz wszystkie wchodza jak maslo ale i tak nie kiedy sie przytna juz wina sprzegla i dwumasa niedlugo do wymiany coz takie to staree samochody sa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.