Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL


michail55

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie mam objaw padajacego pompowtrysku a w najblizszym czasie chce zrobic mu gdzies kolo 200koni czyli fmic, brd oraz wlasnie wydajniejsze pompki mam do kupienia te z koncowka bq od 2.0 tdi tylko nie wiem jak sie ma sprawa z ich wymiana, czy wchodza p&p czy moze cos trzeba zrobic poza programem czyli mapa nowa prosze was o pomoc czy po wlozenia woz odpali bez problemu czy bez nowej mapy chipa czy progamu sie nie obedzie?? a moze al czyli popularne alki wlozyc i czym kierowac sie przy ich zakupie zeby nie kupic z allegro lipy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam BQ i z tego co pamiętam przy okazji programu jakieś bipy trzeba było zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał , znaleźć "dobre" Al-ki ( jeszcze z alledrogo ) to jak dinozaury .... dawno już wymarły .

Zakup z nieznanego źródła raczej nie polecam .

A może zmienić same końcówki , lepsza alternatywa .... napisz do Cowboy-a PW .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bq tez nie da rady znalezc dobrych?? na jakiej zasadzie jest wymiana koncowek co to da?? mi powoli pada jedna juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na dział sprzedam .... Tymek chce sprzedać AlL-ki z ex Dzo-Dza fury ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokoj z tymkiem... miałem brac od niego w czerwcu 2011... z nim jak z baba... dzisiaj sprzedaje jutro nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie bipy??

To są jest chyba jakieś inne niż standardowe ustawienie dawek paliwa podczas robienia programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są jest chyba jakieś inne niż standardowe ustawienie dawek paliwa podczas robienia programu.

to wiadome!! a czym sie kierowac przy zakupie na allero tych pompek zeby mi nie wcisneli jakis lipnych ja wole bq ponoc sa najlepsze!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wiadome!! a czym sie kierowac przy zakupie na allero tych pompek zeby mi nie wcisneli jakis lipnych ja wole bq ponoc sa najlepsze!!

tak wizualnie to nie ocenisz................trzeba wsadzić sprawdzić korekcje itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie Alki które pojeżdżą to ja mam takie, zmieniłem na nowy komplet ale dalej moja padlina palić nie chce tak jak trzeba i mam 2 komplety pompek. Bipy ok 15 w 013 jak się rozgrzeje największa dawka nie przekracza 0.6mg Jak wam nie podpasują to w ciągu powiedzmy dwóch tygodni zrobimy zwrot, leża i się marnują. Miałem na nich program 188/380.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli szukac z tzw gwarancja rozruchowa jak bedzie lipa to oddac ale czy kase zwroca

---------- Post added at 18:04 ---------- Previous post was at 17:52 ----------

ja mialem 0.8 mg na 3 cylindrze i mi powiedzial mechanik ze juz powoli bedzie do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge takich znalezc na allegro :/ a w kompletach pompek nie ma koncowek zadnych??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cenowo stoją ALki (nowe i używki) ?? w tym miesiacu lece program robic i zastanawiam sie czy aby czegos wiecej nie wrzucic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na forum komplet używanych AL był za 950zł bodajże. Nowe to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie kupic te koncowki P1043?? tylko aSO ?? a ile kosztuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...