Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL


michail55

Rekomendowane odpowiedzi

AL starczaja ponad 200km bq nie z tad są mniej wydajne wiadomo ze nikt z tdi nie robi wiecej niż 200 ale wydaje mi sie ze na AL wynik bedzie lepszy niż na BQ i chyba był już temat o tym btw bq są tańsze bardziej popularne he he a każdy swoje chwali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu BQ jest wiecej i mozna ich dostac w super stanie wlasnie ja swoje sprzedawalem w takim stanie gdy zmienialem na AL a te znowu wychaczyc w dobrym stanie to ciezko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i tak musze zmienic ale nie wiem nawet jakie kupic mam avf 6 biegowy z polowy 2004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zdjac pokrywe z zaworow i w tedy bedziesz widzial pompki i najprawdopodobniej jest mozliwosc zobaczenia symbolu czy BQ czy BA czy jakies inne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Do AWX pasują "podobno" BQ pasują, nawet jeśli oryginalne wtryski maja inne oznaczenia.

nie podobno bo ja mam BQ w AWX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a macie jakis sprawdzonych ludzi z allegro ktorzy tym handulja??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś różnica ... nie wiem w mocy silnika, kulturze pracy ?

Poprawiałeś pod nie program ?

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez mialem BQ seryjnie w AWX ale potem zmienilem na AL. Zawsze na alegro dostaniesz gwarancje rozruchowa jak cos bedzie nie tak to odsylasz do goscia i po problemie . Tylko ze ja odrazu po zmianie pompek Witek robil mi korekte programu bo silnik nie rowno chodzil . I mi sie wydaje ze gdy ty zamienisz BQ na AL to bedziesz musial zrobic korekte bo nie bedzie chcialo ci chodzic bo jednak sa to inne pompki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej dawce wtryski muszą chodzic na biegu jalowym, zeby zakwalifikowac je jako w pełni sprawne?

BIP - begin injection point. Z tego co wiem może być max 30 jednostek na cylindrze. Jeżeli jest więcej to jest źle.

AL do ilu ps wystarcza? Jeżeli przypuśćmy włożyłbym gtb2056 od 3 litrówki i FMIC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cowboy, a możesz wytłumaczyć co w praktyce oznacza, że mają BQ i AL inne końcówki ?

1043 wtryskują więcej paliwa niż 1499 ?

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies 220 km wd ludzi z forum tutaj masz samochod adamoo w takim setupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówki AL na pewno mają większą przepustowość. Słyszałem też, że do tuningu powiększa się otwory w końcówkach specjalnym laserem (o 20%).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe gdzie takie cuda sie robi hmmm?? ja osobiscie nie slyszalem tu w krakowie o powiekszaniu laserem! a do ktorych sie robi wieksze otwory do bq czy al??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś różnica ... nie wiem w mocy silnika, kulturze pracy ?

Poprawiałeś pod nie program ?

dzięki

tak robiłem korekte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...