Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL


michail55

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam turbo BRD, FMIC, 182KM i przy normalnej jeździe spokojnie zejdzie poniżej 6l/100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie macie spalanie przy 180km/h bo ostatnio jak lecialem na wrocek to na chwilowym mi pokazywalo 13/14 L jechalem tak dobrych kilkanscie kilometrow a wskaznik paliwa malał w oczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie jechałeś pod wiatr? niewiem na 100% ale 180km/h + tempomat około 9L?:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam ze nie mam jeszcze tempomatu i mam 5 biegowa skrzynie co tez moze byc weryfikujacy czynnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz kolego spalanie to dosc istotna kwestia, w przeciwnym razie nie jeden z nas przesiadl by sie z naszych poczciwych i wmiare osczednych dieselkow na np. 2.7 biturbo, czy tez 4.2 z esy :D ale fakt faktem odbieglismy od tematu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja w trasie odcinek tarnobrzeg-gdańsk średnie zawsze 5,6-6.2L dystans pokonywany w 6h w nocy,zawsze w tych granicach,teraz sprawdze na HCKu jak wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie z innej beczki odnośnie wtrysków BQ ponieważ mogę kupić komplet w ostro atrakcyjnej cenie z rozbitka po przebiegu 125kkm, obecnie mam PD z końcówką BJ, i jeśli je zmienię to czy będzie potrzebna odrazu korekta softu ponieważ nosze się ze zmianą turbiny na BRD i dualSMIC ale to za jakiś czas i dopiero wtedy bujnąłbym się na korektę oraz czy BQ będą dużo wydajniejsze od moich BJ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no akurat domyślam się że tak będzie najlepiej, ale jeśli te wezmę to swoję musiałbym oddać w rozliczeniu bo chodzi o $$$, a konkretnie chodzi mi czy np 2-3 miechy mógłbym pojeździć na BQ i będa pasować P&P zanim wrzucę suszarkę z BRD i dopiero korekta?

Kolejne pytanie czy gra jest warta świeczki, bo moje PD BJ przelot 254kkm ale korekcje są bdb, jakieś 5kkm wymienione uszczelnienia oraz myte ultradźwiękami także nie mam z nimi problemów, natomiast BQ są zachwalane na forum i czy w przypadku planowanych modów można będzie lepiej nimi podlać niż tymi które mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spoko także się chyba zdecyduję dużo nie jeżdżę także wytrzymam, jakby około 200 KM wydało, bo raczej na BJ nie mogę liczyć na takie wartości z tego co pamiętam jak Witek mówił.

Ps. Magic ładnie się prezentuje na tej feli tylko te dekle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...