Treść opublikowana przez michail55
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
nie no tyl s4 magia!! ja bym dal troche mniejsze rury z tylu tylko i by bylo git
-
[ALL B6] Montaż dokładki S-line
a powiedzcie jaka cena zderzaka s4 sedan w aso??
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
no to mowie ze prawie hehe ---------- Post added at 16:31 ---------- Previous post was at 16:31 ---------- hehe no jasne albo i nawet przy dobrym bucie 19 ---------- Post added at 16:45 ---------- Previous post was at 16:31 ---------- http://www.spojler.com.pl/produkt/11330/audi-a4-s4-2001-2004-audi-a4-typ-b6-2001---2003-----body-kit-tuning http://www.spojler.com.pl/produkt/20036/audi-a4-s4-2000-2004-audi-a4-avant-typ-8e---body-kit---48j2-tuning http://www.spojler.com.pl/szukaj?s_marka=4&s_model=+&s_kat=17 no nie moglem sie powstrzymac rzućcie okiem na to hhahaha
-
Felgi Repliki
a powiedzcie mi bo teraz mam felgunek ori 16 od a6 c6 na tym mam wrzucone opony 255/50/16 co by sie stalo jak bym zakupil sobbie na zime opony 225/55/16 i wrzucil, czy beda obcierac i trzeba kupic dystanse czy nie??
-
Logi do oceny
dokladnie AVF 130 a co z dynamicznymi i stat BS??
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
ja bym pociagna calosc w s4 ze wszystkimi dodatkami tylko ciezko trafic czesci nie wiem czy po prostu tego nie zgonie a kupie orginalne s4 w sumie kasa mnie wyjdzie podobna a 400koni prawie to jest roznica hehe
-
Logi do oceny
ok bede robic wszystko to wrzuce dzieki!!!
-
Logi do oceny
na wszelki wypadek to ktorych grup mam zrobic logi na statycznych, statycznych BS oraz dynamicznych napisz to zrobie i wrzuce
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
ale skad wziasc zderzak do sedana od s4 na allegro i ebay nie ma a cena w aso jaka??
-
[B6 AWX] Ile palą wasze dieselki 1.9 zimą...
normalne po chipie tak to wlasnie ma dzialac!! u mnie przed programem pali kolo 8-9 w miescie 6-7 trasa po programie pewnie tez mi sie zmniejszy!
-
Felgi Repliki
wiadomo ze kazda felga sie gnie jakos bardziej albo mniej sam mam kilku klegow vo maja jakies chinole albo niemce ale repliki tylko ze dawno kupione i nie gna sie chyba ze ostatnio kumpel przy stowie uderzyl w dziure wtedy zgiela sie oddal naprawili i jezdzi dalej he
-
Logi do oceny
czyli zmienic dawki ewentualnie zrobic chip?? zrobic wam komplet wszystkich logow tylko mi powiedzcie ktore czy tylko te ktore napisaliscie czy jeszcze jakies?? ---------- Post added at 12:26 ---------- Previous post was at 12:21 ---------- moze korekcja programu albbo chip tuning mam tu niedaleko swietnych tunerow??
-
Felgi Repliki
ja tez bym wolal ori felgunek ale nie dosc ze ciezko dostac to bardzo drogie za 19 niekiedy trzeba dac 5000tys albo wiecej jedynie co znalazlem co mnie ciekawi to jakies felgi na licencji bbsow sa wmiare dobre ceny ich to sa chyba ASA BBS http://moto.allegro.pl/asa-bbs-19-5x112-audi-vw-i2123592705.html
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
tez nie lubie chromow jedynie w obramowaniach szyb a tak to chce sie ich pozbyc i wrzucic czarne wszystko!
-
Logi do oceny
mecher mnie wystraszyl ze jeden z nich moze niedlugo byc do wymiany a pozatym telepie buda delikatnie do pelnego rozgrzania jak stanie na 90stopniach to drgania karoserii sa nie wyczuwalne
-
Znikający płyn do wspomagania
a no to lipa zastanawiam sie na servo
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
a wiecie jak ciezko jest dostac zderzak tylni do sedana od s4????? szukal ktos to wie!!
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
lepsze s-line bo malowane s4 wyjezdzaly gole czarne zobacz
-
Znikający płyn do wspomagania
a moze to tylko wezyk?? jest gorna czesc tej oslonki gumowej troche mokra od strony kierowcy
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
a czym to cioles??
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
ladny masz wozek!! co zrobiles ze udalo ci sie wyrezac s4 do ramki s-line?
-
Logi do oceny
Mam do oceny logi Statyczne Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/mixedmartialartss_76470.html Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/mixedmartialartss_76471.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/mixedmartialartss_76472.html Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/mixedmartialartss_76473.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/mixedmartialartss_76474.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/mixedmartialartss_76475.html BS Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/mixedmartialartss_77734.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/mixedmartialartss_77735.html ocencie moj stan samochodu
-
Felgi Repliki
19 sa za 2000zl wiec cena konkurencyjna chyba ze jakies bbsy sie kupi w podobnej uzywki
-
Znikający płyn do wspomagania
ja tez tam mam mokre zwlaszcza na gumowej oslonce widac to jak sie kolem skreci!!
-
Felgi Repliki
wlasnie tak samo mowia handlarze