Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. chcialbym bardzo ale wole odlozyc sobie na mieszkanie bo ceny powalaja troche sie zmienily priorytety a juz teraz powoli wysiada mi zawias i nie smiej sie bo sie udlawisz hehe
  2. nie ale dieta plus zestaw odzywek plus silownia tyle wychdzilo!!
  3. wcale nie! tylko ciezka praca na odzywki wydawalem 4tys na miecha jak bylem malolat ha
  4. ojj ja sie przymierzam to calego zestawu LM zeby wlozyc i miec spokoj! 1200zl zestaw i sam robie sobie
  5. ja to grubo napierdalam od lat 7 w wieku 18 lat juz siadlo 150km na klate ale pozniej kontuzje i delkikatna pompa teraz wracam 140 podnioslem na klate 100 sie rozgrzewam
  6. http://www.youtube.com/watch?v=Je3sLqT15e8&feature=g-u-u&context=G24f245aFUAAAAAAAEAA
  7. wydawalo mi sie ze cie ostatnio widzialem gdziesw okolicach kapelanki jaki masz gwint wlozony u siebie ladne??
  8. Potrzebuje dobrego i taniego lakiernika do poprawek kilku lakierniczych polerki i pomalowaniu nowego bodykitu pozdro
  9. czyli im mniejsze et to tym bardziej wysunieta felga ja sie przymiertzam na zime na 225/50/17 et42 i dystanse 17tyl i 15 przod a na teraz felgunek 18/40/225
  10. jak to jest z tym twoim zimowym setupem chodzi mi o felgunek 17 i moje pytanie jaki masz rant opon 45 czy 50 i na tym zdjeciu masz tylko h&r -35mm tył i przod oraz dystanse tył - 15mm czy cos jeszcze??
  11. w rnse jeest ok jutro rozbiore tylnia pulke i poszukam jakis nieprawidlowosci
  12. raczej compsport slyszalem o nich troche dobrego i zaproponowali mi na poczatek u mnie 166km na chipie za 1300zl wiec chyba ok bo vtech i godule to nie polecam robia fuszere a pozniej ci sie do tego nie przynaja!!! i do tego maja k**ewskie ceny wejdz na ich strone i zobacz bo to jest polew!!
  13. Mam na oku kupno nowego pakietu listew ozdobnych wookół szyb i teraz moje pytanie jak sie je domontuje czy jest to problemem i co trzeba zrobic zeby nowe wstawic czy jakos je kleic bo ja juz dostane z demontazu z uszczelkami a swoje mam zniszczone gdzie nie gdzie!!
  14. hmm tam gdzie jest wzmacniacz do suba??
  15. rnse dokladane orginalnie nie wiem co bylo ale obstawiam ze chorus 2din
  16. Mam taki problem, że słabo mi działa radio czyli gdzie nie gdzie nie odbiera a wogule to chodzi nieczysto. Mam RNS-E i nie mam nigdzie anteny na zewnatrz samochodu. Nie wiem gdzie ona sie może znajdowac i co z tym zrobić czy kupić coś takiego http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-a6-c6-q7-a3-antena-rekin-i2210331273.html typu rekin i ją założyć tylko pytanie jak?? Czy przewiercić dach na kabelek i ją przykleić tylko czym i czy jest jakiś inny na to sposób, podkreślam że posiadam sedana a4 b6
  17. swietnie wyszedl ci ten projekt!!
  18. zalezy jak kto lubi he mnie sie hofele nie podoba ale o gustach sie nie rozmawia mnie sie podoba co innego
  19. moze opiszesz co to dokladnie jest ten german style bo wiele osob chcialo by sie doweidziec ---------- Post added at 19:21 ---------- Previous post was at 19:10 ---------- spojrzcie na to!! czegos takiego jeszcze nie widzialem!!http://www.audiocar.pl/democar/audi_a4/galeria.html
  20. nic sie nie powinno stac! jak jest otwor powininen zatrzymac filtr oleju jezeli jest w misce olejowej koledze powpadaly kawalki plastiku przy wymianie rurki bagnetu do sprawdzania oleju. zrobil juz 50tys km i nic sie nie dzieje
  21. nie nie zupelnie nie o to mi chodzi mam kupic od b6 i tu znalazlem temat w ktorym longeroo sie oglasza ze potrzebuje kogos kto przekoduje i ja tez takiego kogos potrzebuje
  22. mam b6 i mam mono fis wiec chce zmienic na kolor i zakodowac immo
  23. ogarna ci to ktos bo ja tez potrzebuje kogos takiego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.