Treść opublikowana przez michail55
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
dokladnie i pieknie to slychac naprawde !!!!!
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
fajny odglos uuu cos pieknego taki przelocik
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
dokladnie to. podobno bezpieczne zwazywszy na firme to raczej by napisali ze nie nadaje sie do pd powiem ci ze tez troche zaryzykowalem i nie narzekam spalanie delikatnie spada w dol i silnik pracuje rowniej ladniej i mniej go slychac niektorzy moga uwazac ze to nic nie daje ale ja jestem pod sporym wrazaniem a wlalem dlatego ze moj silnik jest narazony na dosc duze obciazenia
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ja dolalem ostanio do oleju liqui moly oil adddiv i jak by dostal nowe zycie polecam!
-
Wyłącza się turbina
moze czunik n75
-
[B6 AKE] Audi A4 ...........REGENERACJA........ODŚWIEŻONY 10.12.2011
o co chodzi z ta malyszowka??
-
Fałdy na lakierze po malowaniu
wrzuc foto i pokaz te rysy
-
Pasy bezpieczenstwa
a jak demontowac pasy np przy wymianie fotela lub wymianie slupka?
-
Siłownia
tzn to jest fajne jak sie delikatnie to daje tam 2centy a nie 20 pozatym w polsce niedoostepny jest trzeba sprowadzac
-
Strefa Śmiechu
hahahah dobre
-
Siłownia
tak to sa chlopcy syntholowcy wydaje mi sie ze to mexyki albo tam na poludnie z ameryki a wlasnie u nich ten cud preparat jest niezwykle popularny a igf-1 albo zwykly hormon wzrostu mozna kupic w aptece z usa ludzie jezdza do mexow po sterydy he a tu paru amatorow syntholu a tu valentino dzieki niemu swiat sie dowiedzial ze synthol to lipa i jakie sa jego skutki uboczne i jeszcze jeden podobno synthol sie bierze normalnie w kulturystyce zawodowej z tym ze z umiarem niewiele sobie tego wstrzykuja zeby nie bylo dysproporcji
-
Znikający płyn do wspomagania
wlasnie tak tylko czy sie kupi dobra to jest druga strona medalu
-
Fałdy na lakierze po malowaniu
dokladnie mam takie same zdanie na ten temat jak ty ja prysne caly woz na nowo bo lakier zmeczony juz i te faldy nie podoba mi sie to
-
Siłownia
racja napalm rozwala!! ale ja to sie przymierzam do cyklu storm+shock+ napalm w czasie treningu popijac he
-
Słaby odbiór stacji radiowych
tak mam juz to ale po poprzednim wlascicielu nie wiem moze to nawala bo adapter rnse glosnikowy juz zmienialem bo byl uszkodzony ---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ---------- no i sprawa wyglada tak!! odkrecilem polke tylna a tam nie ma nic poza glosnikiem mam ori naglosnienie audi (nie bose) a wiem ze powinien byc tam wzmak a nie ma nic tylko glosnik i kabel he co o tym powiecie? ---------- Post dopisany 02-05-2012 at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2012 at 19:23 ---------- dostalem sie do tego wzmacniacza radia i sprawa wyglada tak ze on jest dziala jest co prawda plastikowa obudowa troche polamana ale sie trzyma i po odlaczeniu go gorzej dziala radio a po podpieciu lepiej co nie zmienia postaci rzeczy ze i tak slabo odiberaja
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
he he he dobre. dzieki za info ---------- Post dopisany at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ---------- he he he dobre. dzieki za info
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
czym wyciagacie te piny macie jakies specjalne narzedzia do tego??
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
testowal ktos?? http://www.mikoda.pl/sklep/1561,AUDI-A4--8E2--B6--1-9-TDI--96kW-130KM- ---------- Post dopisany at 09:56 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ---------- testowal ktos?? http://www.mikoda.pl/sklep/1561,AUDI-A4--8E2--B6--1-9-TDI--96kW-130KM-
-
Siłownia
na niektorych to dziala na innych nie ale wiekszosc osob boli od tego brzuch bo rano na czczo masz to wziasc co do dzialania to sa dobre ale dopiero po miesiacu i nie ma po co brac samego musisz kupic No-Xplode +CELLMASS + NITRIX no i bialko wegle itd bo ci nic nie da
-
Znikający płyn do wspomagania
wlasnei z tego co ja wiem to tam nie ma zadnych uszczelek ani nic a jak cieknie to albo wymiana na nowa-uzywana (allegro) bo w aso koszt kolosalny lub regeneracja czego nikt nie poleca na forum
-
Fałdy na lakierze po malowaniu
roboty jest sporo bo to dookola samochodu jest nie lepiej oddac do lakierowania calego niz tylko te elementy malowac?
-
[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
tak trzeba kodowac i to trzeba miec pro kabel ja tez mam zamiar zmienic na kolor fis i z nim sie wybieram do kogos kto sie zna na kodowaniu licznikow immo np tam gdzie zakladaja alarmy i zabezpieczenia
-
Fałdy na lakierze po malowaniu
witajcie mam po poprzednim wlascicielu na calym samochodzie faldy po lakierowaniu tzn ze powierzchnia lakierowana nie wygldaa dobrze i w miejscu gdzie bylo malowane jest zalamanie odbicia co mam z tym zrobic?
-
[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
poszukaj w wyszukiwarce byly juz takie tematy
-
Znikający płyn do wspomagania
przy maglu jak oddajesz do reg to od razu wymieniasz koncowki drazka ewentualnei cale drazki tez zalezy w jakim masz stanie jesli sa luzy to raczej wina lezy po stronie koncowek drazka a w jakim stanie masz te gumy?? ja nie bede oddawal do reg magla tylko kupie na allegro jakis uzywany