Treść opublikowana przez michail55
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o ja yebie jaka mi okazja uciekła przed nosem pewnie cud miod!!!! body kit allegro :grin:
-
Kopci po zalaniu cliner
to przy kazdej wymianie oleju starcza na 15 tys
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
AUDI A4 1.9TDI 130KM 6 BIEGOW TUNING SPRZEDANY!!!! (2348180245) - motoAllegro :facepalm::facepalm:
-
B6 DIVISION
eno jasne!!! ale jak ktoś widział w realu ją to zdjęcia mu mało powiedzą bo jest nie porównanie piękniejsza!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a myślisz, że oni skończą ten remont do momentu kiedy będą nią pomykać!! poza tym my robimy dla nich wszystko a jak polak jest w itali np. to jest jako ostatni obsługiwany w restauracji albo wcale byłem widziałem wiem masakra a w holandi mamy zakaz kupowania w coffea shopach co do wołania o remont to się zgadzam ponieważ jeżdżę nią po 5km/h
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bedziemy na rowerze jezdzic niedlugo po krk bo takie utrudnienia!~!!!!!
-
B6 DIVISION
golf 2 II 1.6 D zamiana zamienie na t4 b4 tuning (2376201275) - motoAllegro
-
Siłownia
k**wa na mnie juz nic nie dziala :doh:chyba mi pozostaja kosky moge napieprzac wszystko i nie dziala za cholere wazylem 100kg lapa 45teraz jest 90 lapa 42 bez odzywek tylko czasem gainer bialko gluta bo nic innego mi nie pozostaje byc moze to czas na ph lub saa
-
Siłownia
zalezne od genetyki jednym ciezko przychodzi masa a innym rzezba pamietaj o tym
-
Kopci po zalaniu cliner
powinno ci zapobiec spalaniu oleju styka na 50tys
-
B6 DIVISION
ja uwazam ze taka blenda ladnie wyglada widzialem kiedys b6 1.8T chyba 190km quattro stock czarna na 19stkach z ta blenda i ladnie wyglada pod warunekiem ze sa przyciemnione szyby a tam byly
-
Siłownia
a6w jest do kitu z jednego wzgledu, dziala tylko na gorna czesc brzucha dol i walek pozostaje
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
Zacytowałem pierwszy post z tego tematu oraz mój post który był odpowiedzią. Wybacz kolego baszmak, ale twierdzę, że dalej nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Pamiętaj, że każda informacja zamieszczona na forum jest opinią subiektywną i każdy ma prawo do jej wyrażania. Nie chce mi się tu z Wami kłócić kto ma rację, bo i tak to do niczego dobrego nie doprowadzi, a pewnie skończy się na kropkach. Ja wypowiedziałem się już na temat tego silnika i w pełni podtrzymuję swoja opinię. Proszę Was tylko o to, żebyście odpowiadali pytającemu na temat, a nie zajmowali się krytyką oceny innych. Pytający na pewno przeczyta wszystkie posty i sam będzie sobie w stanie odpowiedzieć i wyrobić ocenę. pozdrawiam:hi: :thumbup1::thumbup1:
-
Siłownia
abs II powiem jedno jest to najlepszy zestaw cwiczen na miesnie brzucha ktore daja wielkie efekety z tym ze jezeli nie masz diety i jestes endomorfikiem albo czym posrednim to nie spalisz tluszczu tylko wzmocnisz miesnie tylko aeroby typu hiit oraz trening tabata a takze bieganie i dieta dadza efekty. ale i zdazaja sie ludzie ktorzy zrobia przez tydzien zwykle brzuszki i maja 6ciopak
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
jesli chodzi o te krucce to oczywiscie pekaja jak sie je zle sciaga badz zaklada za mocno dokrecajac mowie tu np o tym ktory jest przy termostacie jak i o innych, moze w skrajnych przypadkach pekaja one samoistnie ale watpie by to bylo spowodowane samoistnie, za mocno dokrecony kruciec peka
-
Kopci po zalaniu cliner
dokladnie a co lepsze mozesz go zalac od razu z plukanka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja nie moge smigac w tyg na spoty bo wt i czw mam k1 od 19
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
5w40 forever motul 505.01 zalalem i jestem zadowolony
-
Kopci po zalaniu cliner
zalej cera-tec z liqui molly 100zl (wystarcza na 50tys km) do oleju i przy wymianie oil additiv 30zl (co wymiane) powinno pomoc a do paliwa wlej sobie tak 30ml oleju mixol s na caly bak 15zl prawdopodobnie usuniete zostalo ci smarowanie z wtryskow a to ci powinno pomoc wiem bo mam golfa 3 ahu 420tys przebiegu :hi:pozatym to nic strasznego ze zalales powinienes powtorzyc lanie tego za 5tys km powinno byc dobrze i nic sie nie powinno stac tak miewaja stare diesele nie martw sie pozdrawiam pozatym my tu cie tak straszymy a to pomoze nie mozna wszystkiego czarno widziec tylko:wink:
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
tak czytam i zastanawiam się czy ty na pewno piszesz o 1.9tdi AVF? chyba z 2.5TDI
-
B6 DIVISION
niby to zamiennik orginalu polecany ale ja nie jestme przekonany wolalbym ori
-
Siłownia
jest w miare dobrze troche malo wagi jak na wzrost ale jak mowisz ze pracujesz to powodzenia zycze i masz za malo tluszczy i warzyw w diecie pozdrawiam serdecznie moje: wiek 25 od 5 dni wzrost 172, waga 90 zima lato okolo 85 bic 42 lydla 50 udo 70 klata 120 brzuch 82-85 staz kolo 8 lat wiosło 140kg, przysiad 200kg, wycisk 150, barki 140 dieta optymalna 5 bialek jaj +platki owsiane 150gr + warzywa 100gr+ pieczywo razowe 2 kanapki porcja warzyw 200gr + oliwa z oliwek 5gr karczek150gr + warzywa200gr (200gr ryzu tylko dni treningowe) 150gr warzyw+twarog chdy100gr i przyprawy piers z kurczaka 150gr warzywa 100gr (ryz 150 tylko dni treningowe) makrela + warzywa + twarog chudy jakos tak to jest he nie uznaje spiltow jedynie FBW (HST), tabata obecnie nie cwicze i nie trzymam diety bo mnie cos strzyklo pewnie jestem przetrenowany i nie moge przelamac stagnacji od przyszlego tyg zabieram sie za trening z powtorzeniami 15+ na ciezaze 50-60% maxow i z diety wypadaja calkowicie wegle jedynie rano a i wtedy leca one o polowe ---------- Post dopisany at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:29 ---------- maniusiek w ujjj dobra forma
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
moze po prostu zrobic to elastyczne ustalanie terminu np jak bedzie wazny mecz w czwartek to na piatek albo sobote jak komu pasuje i umawiac sie na forum tyle
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
bierze olej psuje masakra
-
B6 DIVISION
no wlasnie jest gdzies na forum jak to zrobic mówie o fotostory?