Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. kiedy wymianka quatrro z s4?
  2. michail55 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tez taka chce
  3. tutaj jest filmik z tego jak cwiczy ten murzyn z obrazka
  4. LM i Motul to dwa najlepsze oleje wiec tylko wsrod nich szukaj odpowiednich info na poczatku strony
  5. patrzecie jaki gosc porobiony :shock3:
  6. Fantowski widziales b6 na 20' felgach?? :naughty:
  7. spoko david milo bylo poznac ---------- Post dopisany at 02:31 ---------- Poprzedni post napisany at 01:43 ----------
  8. ja też chciałbym szczególnie podziękować fantowskiemu :grin: lohohoh co to sie tu dzieje podziekujmy fantowskiemu wszyscy
  9. czyli w galeri o 20 i pozniej na kobierzynska tak?
  10. eee czemu lepiej pod decathlonem
  11. to gdzie ten spot wreszcie??
  12. wiecie cos o viaken?? podobno jakas afera policyjna jest
  13. zabezpieczasz elementy lakierowane wkoło lampy taśmą izolacyjną, bądź wyciągasz lampę, ja wybrałem to pierwsze. Następnie przygotowujesz sobie jakiś pojemnik w dyfuzorem i wlewasz do niego czystą wodę. Przygotowujesz najpierw papier ścierny wodny, zależnie od zniszczeń lampy, jeśli nie duże to można zacząć od 1200, ja zacząłem od 400. Spryskujesz lampę wodą i czyścisz papierem ściernym z 30 minut co chwile spryskując wodą, w celu sprawdzenia zmatowienia powłoki lampy wycierasz ją do sucha. Jeżeli uważasz że jest już ok bierzesz kolejny papier ścierny tym razem ja wziąłem 600 i robisz to samo co z 400, następnie 1200, na koniec 2000- można 2500, ale 2000 spokojnie wystarcza - koszt papieru to 1.20zł za arkusz. Papierem czyścisz nie okrężnymi ruchami na lampie tylko po linii prostej. Jest to żmudna praca. Następnie po wyczyszczeniu papierem 2000/2500 czyścisz lampę do sucha. Zakładasz na wiertarkę z regulacją obrotów nakładkę na rzep to której przyklejasz polerkę filcową - koszt nakładki 9zł, filc bodajże 4zł. Nakładasz pastę TEMPO (ja tej użyłem - koszt 6.5zł) na filc oraz rozcierasz na lampie i polerujesz na wolnych obrotach lampę - nie za szybko aby jej nie przypalić. Polerujesz jakieś 20 minut. Koszt całości 4 arkusze - 4.80zł + nakładka-filc 13zł + pasta 6.5zł = 25zł a efekt bezcenny dzieki powinienes fotostory wrzucic do dzialu zrob to sam
  14. Szwendałem się po okolicy
  15. Byłem tam dzisiejszej nocy i faktycznie parking całkiem fajny duży i stoliki z parasolkami - wszystko co trzeba do konkretnego spotowania Miejscówka idealna zarówno na lato jak i zimę. Dojazd bardzo łatwy, wjazd jest dosłownie kilka metrów przed skrzyżowaniem ulic Kobierzyńskiej i Lubostroń, jadąc od tesco spora widoczna tablica.Jak się wyrobię z rozładunkiem jutro to postaram się podbić. BTW Pablo wyłącz że ten kretyński podpis tapatalka bo oborą zaciąga... a co tam jarko robiles w nocy
  16. jak dla mnie nr.1 https://plus.google.com/107854829741321000005/about?gl=pl&hl=pl ale szczerze to z zawiecha sam bym sobie robil albo przynajmniej sprobowal moge ci wrzucic te foty z twoim opisem i kontaktem do ciebie na sprzedam jak chcesz ale tu cie bedzie ciezko sprzedac lepiej wrzuc sobie na allegro ---------- Post dopisany at 00:20 ---------- Poprzedni post napisany at 00:17 ---------- opisz dokladniej jak to robiles
  17. nie wywali jak zalozycie zarowki can-bus led
  18. ciekawe jak to swieci sam bym kupil
  19. czlowieku wiesz jakie akcje tam byly za malolata :naughty: az lezka sie w oku kreci haha dawne rewiry nie wiedzialem ze to jeszcze istnieje
  20. ja tak napieprzam w pes 2011
  21. on jakos przydymil bo to sa ori ja tez chccialem przydymic ale delikatnie i ni cholery nie ma nigdzie jak to zrobic ---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ----------
  22. AUDI A4 S-line, 165KM, 20" - JEDYNA TAKA !!! (2395656542) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :naughty: ladny? takiego jeszcze nie widzialem Oferta - Audi A4 - Witam, ze względu na pomysł na nowy projekt wystawiam na sprzedaż moją weekendową zabawkę.. Audi A4 b6 1,9 TDI 2001r Aud ---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ---------- i juz po wszystkim
  23. no to widzisz bardzo podobne z tymi samymi ledami i podobnymi felgami przejechalo bardzo szybko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.