Treść opublikowana przez michail55
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale to tylko tak hobbystycznie przy okazji no nie
-
Dziwny nalot w okolicach filtra paliwa
nie to jest swiatlo latarki zeby bylo lepiej widac ale jak widac gorzej widac hehe
-
Dziwny nalot w okolicach filtra paliwa
nie mam gabki a to jest nalot w stylu sadzy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cco bylo z autkiem nie tak?
-
Siłownia
ogolne zalozenie redukcji jest zatrzymanie jak najwiekszej ilosci miesnie a spalenie jak najwiecej fata ale i tak poleca z ciebie centymetry bo odpompujesz z siebie wode zapewne. moglbym ci polecic trening fbw do upadku miesni po 3 serie na partie i minutowa przerwa do tego 2x w tyg biegu okolo godziny nie wazne ile czy 2km czy 10km to zalezy od ciebie ja w godzine robilem okolo 8km w biegach dieta oczywiscie ukochane low carb lub jakas inna jaka lubisz ja jeszcze polecam Carb Cycling tutaj masz troche o dietach Diety Redukcyjne ( CKD , TKD , LOW CARB) / Kulturystyka w SFX.PL odzywki hmmm to na pewno musisz miec jakis spalacz jako baze wszystkiego ja polecam MHP Dren, KiloSports Hyperdrine, Palo Alto Labs Leviathan Reloaded, Dymatize Viper, ALR Venom, GET FN AMP'D, Ergopharm Amp v2, i mój faworyt w tej klasie - Infinite Labs Phenyl Core oczywiscie bialko łowickie, MHP bcaa(długo uwalniane wd mnie najlepsze) , glutamina taka 80 PLN, hmb activlab i jakas przedtreningowke ktora dobrze pompuje np. 149 PLN jest naprawde kot jesli to wszystko odpowiednia dograsz i nie bedziesz pic alko ani nic to mysle ze po redukcji bedziesz mial ladnie pociete i napomowane miesnie jak cos to na prw zapodaj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z zaskoczenia są najlepsze, oddają klimat i atmosferę a na kazdym prawie jest MalutkaBrunetka hmmmm Na każdym prawie też jest jakiś samochód Zamiast narzekać to się powinieneś cieszyć że ten jeden z nielicznych spotów kiedy nawiedziła nas niewiasta został odpowiednio uwieczniony dla potomnych Niestety szybko jakoś wtedy się te klasyki pozbierały i nie mogłem rozwinąć mojego talentu reporterskiego Trochę fotek też poszło w kosz bo było ciemno i na długim czasie naświetlania ludzie powychodzili nie wyraźnie jakby nie brali rutinoscorbinu eno przeciez nie narzekam a wrecz przeciwnie foty bomba wszystko bomba
-
Siłownia
jest forma boseron!! na zbicie brzucha diete LC+bieganie na rzezbe FBW i samo sie zrobi jak bedziesz chcial to ci jakies suple podsune przy redukcji
-
Dziwny nalot w okolicach filtra paliwa
dzis zauwazylem dziwny nalot w okolicach filtra paliwa a raczej pod nim jest to cos jakby sadza albo cos czy moze mi ktos powiedziec co to takiego?? ---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ---------- <br /><br />
-
Siłownia
ja lece tylko fbw zrob sobie odmiane z hst masz wszystko google
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z zaskoczenia są najlepsze, oddają klimat i atmosferę a na kazdym prawie jest MalutkaBrunetka hmmmm
-
Siłownia
wiesz adamo ze wszystkie odzywki z olimpa ktore wychodza ostania maja mierna ocene po forach kulturystycznych??
-
Siłownia
ja nie polecam ani olimp ani activlab ani biogenix, megabol, aminostar bo to syfacze lepiej doinwestuj sobie w cos z usa to jest kosa na calego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pewnie tak a bo ogladalem te samochody i sie zawiesilem a ty tak z przyczajki robiles te foty jak paparazzi
-
Wibracje samochodu
no tatkie to dieselowskie jest, w dzisiejszych czasach diesel nie oznacza oszczednosc,i a pod katem uszkodzen osprzetu silnika wychodzi na jedno jak bysmy jezdzili na benzynie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:grin::polew: co racja to racja
-
Wszystko wymienione, a przy gaszeniu dalej mocno trzęsie silnikiem
ja bym wywalil egr i wstawil rure po czym calkiem go u tunera wywalil z softu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fajna ta czarna B6ka ja nawet wtedy nie wiedzialem ze ruks robil foty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
było już pablo:whistling:- CO to za stuk uderzenie ?
od czego ten odboj ci sie rozlecial?- CO to za stuk uderzenie ?
ja słyszałem, że jak stuka przy ruszaniu oczywiście przy skręcie jest taki stuk to może być: 1. Końcówki drążków 2. Drążki kierownicze 3. Zużywająca się już maglownica 4. W skrajnych przypadkach przeguby jak ja szukałem po swoim wozie to znalazłem popękane gumy od końcówek drążków i już delikatnie cieknącą maglownice i taki stuk mam przy ruszaniu reszta zawieszenia jest ok potwierdza to test diagnostyczny- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemasz- CO to za stuk uderzenie ?
Mysle ze trzeba by podjechac na stacje diagnostyczna, bo sam tego na ulicy nie sprawdzi... Ps. Michal jaki masz fajny nowy awatar.... u mnie np sluchac taki stuk podczas ruszania ze skretem jest to takie uderzenie jak by kolo pedalow slyszane wiem ze mam koncowki drazkow do wymiany bo sa spekane a ciekawy jestem co tam wiecej sie znajdzie:decayed: dzieki danu dzis go stworzylem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co slychac ??- CO to za stuk uderzenie ?
moze przegub sprawdz je wszystkie w jakim sa stanie - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!