Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. ale to tylko tak hobbystycznie przy okazji no nie
  2. nie to jest swiatlo latarki zeby bylo lepiej widac ale jak widac gorzej widac hehe
  3. nie mam gabki a to jest nalot w stylu sadzy
  4. cco bylo z autkiem nie tak?
  5. ogolne zalozenie redukcji jest zatrzymanie jak najwiekszej ilosci miesnie a spalenie jak najwiecej fata ale i tak poleca z ciebie centymetry bo odpompujesz z siebie wode zapewne. moglbym ci polecic trening fbw do upadku miesni po 3 serie na partie i minutowa przerwa do tego 2x w tyg biegu okolo godziny nie wazne ile czy 2km czy 10km to zalezy od ciebie ja w godzine robilem okolo 8km w biegach dieta oczywiscie ukochane low carb lub jakas inna jaka lubisz ja jeszcze polecam Carb Cycling tutaj masz troche o dietach Diety Redukcyjne ( CKD , TKD , LOW CARB) / Kulturystyka w SFX.PL odzywki hmmm to na pewno musisz miec jakis spalacz jako baze wszystkiego ja polecam MHP Dren, KiloSports Hyperdrine, Palo Alto Labs Leviathan Reloaded, Dymatize Viper, ALR Venom, GET FN AMP'D, Ergopharm Amp v2, i mój faworyt w tej klasie - Infinite Labs Phenyl Core oczywiscie bialko łowickie, MHP bcaa(długo uwalniane wd mnie najlepsze) , glutamina taka 80 PLN, hmb activlab i jakas przedtreningowke ktora dobrze pompuje np. 149 PLN jest naprawde kot jesli to wszystko odpowiednia dograsz i nie bedziesz pic alko ani nic to mysle ze po redukcji bedziesz mial ladnie pociete i napomowane miesnie jak cos to na prw zapodaj
  6. Z zaskoczenia są najlepsze, oddają klimat i atmosferę a na kazdym prawie jest MalutkaBrunetka hmmmm Na każdym prawie też jest jakiś samochód Zamiast narzekać to się powinieneś cieszyć że ten jeden z nielicznych spotów kiedy nawiedziła nas niewiasta został odpowiednio uwieczniony dla potomnych Niestety szybko jakoś wtedy się te klasyki pozbierały i nie mogłem rozwinąć mojego talentu reporterskiego Trochę fotek też poszło w kosz bo było ciemno i na długim czasie naświetlania ludzie powychodzili nie wyraźnie jakby nie brali rutinoscorbinu eno przeciez nie narzekam a wrecz przeciwnie foty bomba wszystko bomba
  7. jest forma boseron!! na zbicie brzucha diete LC+bieganie na rzezbe FBW i samo sie zrobi jak bedziesz chcial to ci jakies suple podsune przy redukcji
  8. dzis zauwazylem dziwny nalot w okolicach filtra paliwa a raczej pod nim jest to cos jakby sadza albo cos czy moze mi ktos powiedziec co to takiego?? ---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ---------- <br /><br />
  9. ja lece tylko fbw zrob sobie odmiane z hst masz wszystko google
  10. Z zaskoczenia są najlepsze, oddają klimat i atmosferę a na kazdym prawie jest MalutkaBrunetka hmmmm
  11. wiesz adamo ze wszystkie odzywki z olimpa ktore wychodza ostania maja mierna ocene po forach kulturystycznych??
  12. ja nie polecam ani olimp ani activlab ani biogenix, megabol, aminostar bo to syfacze lepiej doinwestuj sobie w cos z usa to jest kosa na calego
  13. pewnie tak a bo ogladalem te samochody i sie zawiesilem a ty tak z przyczajki robiles te foty jak paparazzi
  14. no tatkie to dieselowskie jest, w dzisiejszych czasach diesel nie oznacza oszczednosc,i a pod katem uszkodzen osprzetu silnika wychodzi na jedno jak bysmy jezdzili na benzynie
  15. :grin::polew: co racja to racja
  16. ja bym wywalil egr i wstawil rure po czym calkiem go u tunera wywalil z softu
  17. fajna ta czarna B6ka ja nawet wtedy nie wiedzialem ze ruks robil foty
  18. było już pablo:whistling:
  19. od czego ten odboj ci sie rozlecial?
  20. ja słyszałem, że jak stuka przy ruszaniu oczywiście przy skręcie jest taki stuk to może być: 1. Końcówki drążków 2. Drążki kierownicze 3. Zużywająca się już maglownica 4. W skrajnych przypadkach przeguby jak ja szukałem po swoim wozie to znalazłem popękane gumy od końcówek drążków i już delikatnie cieknącą maglownice i taki stuk mam przy ruszaniu reszta zawieszenia jest ok potwierdza to test diagnostyczny
  21. Mysle ze trzeba by podjechac na stacje diagnostyczna, bo sam tego na ulicy nie sprawdzi... Ps. Michal jaki masz fajny nowy awatar.... u mnie np sluchac taki stuk podczas ruszania ze skretem jest to takie uderzenie jak by kolo pedalow slyszane wiem ze mam koncowki drazkow do wymiany bo sa spekane a ciekawy jestem co tam wiecej sie znajdzie:decayed: dzieki danu dzis go stworzylem
  22. moze przegub sprawdz je wszystkie w jakim sa stanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.