Treść opublikowana przez michail55
-
Siłownia
wierz mi przerabialem to
-
Siłownia
nie podtrzymasz bez ciaglosci w koksowaniu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
postaram sie tez dzis byc
-
Siłownia
dokladnie tak jak nex napisal pozniej juz ci sie bedzie wydawac ze nie masz zadnych przyrostow i bedziesz swirowal z tego powodu (trudno zeby byly skoro hormony ci zjechaly i organizm potrzebuje dlugiego czasu zeby wrocic) wiec bedziesz zapodawal i zapodawal a tak naprawde jak sie zorientujesz i przestaniesz brac to malo co ci z tego zostatnie
-
Siłownia
nie o zwyklych chlopakow ktorzy chca utrzymac dobra forme i ich pasja jest budowanie sylwetki tzw bodybulding
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spot pewnie na galeri a pozniej na plaze tak jak gadalismy
-
Siłownia
jak juz sie raz bierze to trzeba juz cale zycie
-
Siłownia
jest roznica jak jestes na sokach bo wtedy mozna tluc i tluc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to juz jest uzaleznienie forumowe wiesz
-
Siłownia
przeciez nie mozna przekraczac 8tyg danego trenigu masa rzezba sila bo po uplywie tego okresu miesnie sie przyzwyczaja i malo tego dochodzi do obciazenia ukladu nerwowego a w konsekwencji przetrenowania to jest jak amen w paciezu w przykazaniach joe waidera
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
idzie ktos na koncert krolowej hardtechno??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czemu sie nie kwalifikuje ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a nie bylo zadnych b6stek??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
proste a tam wszystko stock a przod wies haha
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
AUDI A4 SEKWENCJA -PRZÓD S-LINE IGŁA (2479291614) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Masz tanie B7 i po kłopocie widzialem wlasnie ta oferte ostanio i sie przerazilem masakra!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co z ta pogoda ja sie pytam
-
Skaczące obroty
tez tak uwazam skoki obrotow to z tego co pamietam byly oznaka konczacej sie pompy paliwa
-
Siłownia
patrzcie oto jest opis cyklu goscia i zdjecie przed i po co osiagna jest prze ujjj oto opis Uwazam ta redukcje za zakonczona, nie mam juz sily, nie moge spac, krew mi z nosa nap*****la na silowni max 10serii i dentka totalna Przyszly tydzien leze na sofie, a pozniej zaczynam masowac Zdjecia dla porownania zrobilem 1stycznia, bedac off 4 miesiace Trening silowy godzina 18:00-19:00 Po silowym (przed cardio) : 10g bcaa, 10g eaa, 10g glutamina, 10g leucyna, 10g cellpumpa (do smaku) 1.Klatka 12-16serii, Tricepsy 10-12serii Cardio 40min 2.Plecy 16serii, Bicepsy 12serii Cardio 40min 3.------ 4.Uda 12serii, Łydki 16serii Cardio 40min 5.Barki 16serii, Kaptury 6serii Cardio 40min 6.------ 7.------ Od lutego staralem sie dodawac 5-10min wiecej cardio, aczkolwiek z braku czasu najczesciej bylo to jednak 40min, Zarcie (waga poczatkowa 98 mniej wiecej) : 1.50g owsianych + 60g wpc 2.50g makaronu razowego + 200g miesa + 10g tluszczu 3.50g makaronu razowego + 200g miesa trening 4.250g miesa + wazywa 5.250g miesa + wazywa + 10g tluszczu (lniany albo oliwa) 6.60g WPC + 10g tluszczu zadnych zmian w diecie nie bylo az do konca Towar: 100g Trenu ace + 100g Propa e2d od 3 czy 4tego tygodnia - Anavar 40mg HCG 500iu 3x w tyg Clenbuterol 160mcg 2 tyg on 2 off Hyperdrive, albo joha albo ECA w tygodniach off od Clena T3 100mcg 2dni on 2 dni off foto
-
Siłownia
dziala ale dlugo trzeba czekac jesli bierzesz samo solo jesli wrzucisz do cyklu to fajnie tnie i blokuje kata
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
alez czemu bede latal na spoty ale chce jakas torpede bo malo mi predkosci wiesz nie chodzi o to ze a4 mi sie nie podoba nie sprzedawal bym ale mnie nie stac na posiadanie dwoch na raz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mi wpadla do glowy ostatnio mysl jedna otoz pomyslalem zeby kupic e46 330ci taka torpede mala w coupe i pogonic a4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czyli mowisz ze oplaca sie kupic 2.0 tdi ?? samochody z 2.0 tdi so duzo tansze od 1.9 np roznica miedzy b6 1.9 i b7 2.0 jest jakies 2tyszl
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kerczi a jak ci sie sprawuje ten 2.0 tdi miales juz jakies powazniejsze naprawy? bo widze ze masz go z poczatkow produkcji
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
jest tu jeszcze ktos??
-
[B6 AVF] Moja
nie maluj nei ma sensu pakiet przywal i pomaluj tylko progi