Treść opublikowana przez michail55
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wydaje mi sie ze to sa klienci i najwieksze ich projekty lipa tylko ze reszte robi mg motorsport z slaska
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wychodzi do judo nasza polka ktora ma 193cm wzrostu i wazy 170kg on tam ma 2.0 tfsi jest jedna tylko na ich stronie w projektach a4 CompSport - Chiptuning i modyfikacje mechaniczne pojazdów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pablo ten gosc mial ta b7 2.0tfsi automat?? nex tutaj masz praktycznie taki sam silnik jak u nas gosc z wycisna z niego 257kmCompSport - Chiptuning i modyfikacje mechaniczne pojazdów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sumo idzie na tvp
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Audi S4 3,0 TFSi Avant Quattro – dba.dk – K :facepalm:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakiego goscia z compsportu? ty pablo chyba chciales b6 cabrio no nie http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-cabrio-3-0-automat-negocjacji-236724/ a tu nosba rs4 b5 http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/as4-b5-kaskolot-swap-2-7t-body-rs4-420-ps-550-nm-186755/ a tu znow cos co mnie przerazilo opel omega przerobiona na audi s4 b8 :facepalm: Audi S4 3,0 TFSi Avant Quattro – dba.dk – K ale pytam sie po co cos takiego robic:doh:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzienx za spota lennox dzieki za kabel david dzieki za lapa przebieg 100% ori!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u mnie tez nie dziala pokazesz mi dzis gdzie on jest i jak go zmienic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja bym prosil zeby ktos wzia interfejs vcds bo ja mam zwykly vag viaken a chcialbym odczytac wiecej rzeczy aha no i lapka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ajjjjjjjjjjjjj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ma ktos interfejs do vcds?? moze jak by ktos mial to niech wezmie ze soba na spota razem z lapkiem bo w moim bateria trzyma 2min
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja bylem 3 tyg temu na bora bora i dalej nie zmiennie ---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:55 ---------- dzieki pablito za sma ---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ---------- jak mnie by powiedzial ze tak zrobil to bym mu maczeta reke odrabal gdyby cos mu nie pasilo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aha no kumam ten gosc co dzwonil to mowil ze on zaplaci za aso moze to byc walek bo ja nie wiem dokladnie co z wozem bylo ale wypadku nie mialo wiesz o co chodzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no chyba ze placi z gory
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co to znaczy z tym ze roznie to bywa kto placi??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ale nie ja place tylko kupujacy hehe jeszcze sie za darmo dowiem co mam z wozem:grin: ale co konkretnie sprawdzaja?? blache mierza?? co robia z silnikiem?? moze tylko logi robia??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na czym polega diagnostyka samochodu przed kupnem w aso?? co oni tam sprawdzaja?? mowie o tej diagnostyce za 400zl
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
puchacz jest the best hehe zalatwia ktos moze ksiazeczki serwisowe juz wypelnione w roznych jezykach?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
szkoda ze ta beta to tylko 320ci 170km bo bym ja lykna ---------- Post dopisany 01-08-2012 at 00:15 ---------- Poprzedni post napisany 31-07-2012 at 22:59 ----------
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
tak ma ale kazdy ma swoje sposoby jesli chodzi o oddech to powinno sie tak biegac aby nie dostac zadyszki i w miare normalnie podczas tego biegu oddychac koniecznie nosem bardzo uogulnione a ja biegam tak jak napisalem tylko co jakis czas lapie ustami pelny wdech bardzo mi to pomaga w biegu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to tak jak ja mysle 2.0T sedan czarny mmmmmiodzio ---------- Post dopisany at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ---------- OKAZJA!!! AUDI A4 2.0 TFSI QUATTRO (2512622326) - motoAllegro
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
tak juz jest
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to pablo jakie auto kupujesy?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hamownie maja w compsport jak cos