Treść opublikowana przez michail55
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dymek szerszenia - YouTube
-
Czy to uszczelka pod głowicą?
to sie robi przez 200tys dlatego nie ma nic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak tam koledzy??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki wąski
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemaneczko jak tam co tam
-
[Małopolska] Widziany, widziana
przed chwila kr CT ciemny sedan b6 chyba 1.8T widziany na zjezdzie z autostrady na skawine troche pomotany
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki waski
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cos ty nie dam tyle i jeszcze smg to zabojstow he ---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ---------- jeest tylko tyle ktore mnie interesuja E46 (1998-2004) - motoAllegro ---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ---------- jeest tylko tyle ktore mnie interesuja E46 (1998-2004) - motoAllegro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to wiecej na priv tak pablo e46 coupe mam za dobra cene tylko musze posprawdac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wąski ty masz moze mozliwosci sprawdzenia vinu w bmw?? ablo wogule ktos ma taka mozliwosc oczywiscie za dobra flache he
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak tam co tam
-
[B6 AVF] ...CzArNy GaNgStA ++TeRaZ mOdY++
cos co ma przynajmniej 200km na poczatek he nie wiem czy bedzie to audi
-
[B6 AVF] ...CzArNy GaNgStA ++TeRaZ mOdY++
bylem bylem ale troszku za wolny byl wiesz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
najlepsze jest to ze pozniej wsiedli i pojechali dwoma autami jakby nigdy nic a byla to 8 rano
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Graty i co teraz Za ile poszła jak coś to PW. poszlo prv historia byla taka ze przyjechali do mnie ogladneli i jednak mowia ze nie biora pojechali ja woz schowalem do garazu mija 15 min poatrze sie przez okno no wrocili wychodze a oni mowia tak pojechalismy siedlismy na przystanku nieoopodal mnie pierdtykneli vodke na dwoch i jednak sie zdecydowali i przyjechali niesamowite ale ludzie ogolnie wporzadku wiec nie ukrywalem nic przed nimi
-
[B6 AVF] ...CzArNy GaNgStA ++TeRaZ mOdY++
mialy byc mody a auto sprzedane teraz trzeba cos kupic tylko co hmmmm:whistling:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kerczi takie rzeczy pamietaj tylko w rosji
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
moje audi poszlo ---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:38 ---------- Audi A3,A4,A5,A6,A7,A8,RS6, Q7, Q5,TT, R8, S line (2541434583) - motoAllegro kto zaklada
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja pracuje do 22 dzis autko juz prawie sprzedane jutro pewnie pojdzie bo juiz gosc prrzyjezdza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eee ale skoda kasy szkoda za ta kase masz passata cc lub a4 b8
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
krajobraz po burzy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakei teraz gdzies masz przyspieszenie?? bedzie juz to 8sec?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wiem czeemu wydaje mie sie ze trzeba zrobic korekte ale niech sie wypowiedza bardziej ogarnieci he teraz mozesz dowalic wiecej koni
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a nie musisz robic korekty pod fmic?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
byłby fajny taki program napewno lepszy niz ten zwykly ale ile drozszy