Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. dymek szerszenia - YouTube
  2. to sie robi przez 200tys dlatego nie ma nic
  3. siemaneczko jak tam co tam
  4. przed chwila kr CT ciemny sedan b6 chyba 1.8T widziany na zjezdzie z autostrady na skawine troche pomotany
  5. cos ty nie dam tyle i jeszcze smg to zabojstow he ---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ---------- jeest tylko tyle ktore mnie interesuja E46 (1998-2004) - motoAllegro ---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ---------- jeest tylko tyle ktore mnie interesuja E46 (1998-2004) - motoAllegro
  6. to wiecej na priv tak pablo e46 coupe mam za dobra cene tylko musze posprawdac
  7. Wąski ty masz moze mozliwosci sprawdzenia vinu w bmw?? ablo wogule ktos ma taka mozliwosc oczywiscie za dobra flache he
  8. cos co ma przynajmniej 200km na poczatek he nie wiem czy bedzie to audi
  9. bylem bylem ale troszku za wolny byl wiesz
  10. najlepsze jest to ze pozniej wsiedli i pojechali dwoma autami jakby nigdy nic a byla to 8 rano
  11. Graty i co teraz Za ile poszła jak coś to PW. poszlo prv historia byla taka ze przyjechali do mnie ogladneli i jednak mowia ze nie biora pojechali ja woz schowalem do garazu mija 15 min poatrze sie przez okno no wrocili wychodze a oni mowia tak pojechalismy siedlismy na przystanku nieoopodal mnie pierdtykneli vodke na dwoch i jednak sie zdecydowali i przyjechali niesamowite ale ludzie ogolnie wporzadku wiec nie ukrywalem nic przed nimi
  12. mialy byc mody a auto sprzedane teraz trzeba cos kupic tylko co hmmmm:whistling:
  13. kerczi takie rzeczy pamietaj tylko w rosji
  14. moje audi poszlo ---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:38 ---------- Audi A3,A4,A5,A6,A7,A8,RS6, Q7, Q5,TT, R8, S line (2541434583) - motoAllegro kto zaklada
  15. ja pracuje do 22 dzis autko juz prawie sprzedane jutro pewnie pojdzie bo juiz gosc prrzyjezdza
  16. eee ale skoda kasy szkoda za ta kase masz passata cc lub a4 b8
  17. jakei teraz gdzies masz przyspieszenie?? bedzie juz to 8sec?
  18. nie wiem czeemu wydaje mie sie ze trzeba zrobic korekte ale niech sie wypowiedza bardziej ogarnieci he teraz mozesz dowalic wiecej koni
  19. a nie musisz robic korekty pod fmic?
  20. byłby fajny taki program napewno lepszy niz ten zwykly ale ile drozszy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.