Treść opublikowana przez michail55
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wlasnie jest miesiac kiedy nie moge bo mala ekipa a ja mam wazne miejsca reszta to pipki i sobie nie daja rady
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja w sobote pracuje niestety
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
OGr Oferta - Audi Coupe - Stan samochodu całkowicie użytkowy,nie trzeba nic wymieniać, technicznie bdb.silnik wzór pracy zero dymu,zawieszenie nie klepie,au Oferta - Audi inny - STAN KOLEKCJONERSKI TEL 668 626 789 IDEALNY !!!!!!!!!1 Oferta - Audi Coupe - Witam mam do sprzedania Audi Coupe. Autko w atrakcyjnej cenie. Posiada klimatronik, alu felgi, radio, el.szyby i lusterka, skórzaną t
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
S2 ? CZemu nie brałeś ? [ wlasnie sie teraz zastanawiam ale mysle ze jeszcze bedzie na allegro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fanto program na 160km pozniej ic i korekta pozniej turbo brd i 180 km pozniej wtryski brd albo najlepiej alki i 200km latasz jak szalony
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
to jest jego profil tam w watkach uzytkownika masz fajnie mu wyszlo http://a4-klub.pl/members/remik-a4-56673/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:facepalm: biedny samochodzik tutaj gosc mial do sprzedania z wadowic czarna sztuke ladna za 9000tys 95r
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
eee to super tez bym chcial juz ehh ale nie mam co http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/all-b6-czarna-remix-=-rieger-abt-votex-19-9-5j-nowsze-foty-str-16-a-143622/:naughty: ja dalej nie znalazlem niczego konkretnego odnosnie samochodu
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
tzn??
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Fanto jednak mody++ moze z silnikiem zacznij?? jakies 180KM rakieta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
stez tak myslalem a mnie sie mazy s2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ludzie to maja nawalone do łbów!!!!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o co tu chodzi z tym znaczkiem audi??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
elegancko w ch... a u ciebie??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to gosc jest tak podobny do ciebie ze nie wiem stalem na przeciwko niego i nie bylem pewien ale powiem ci ze masz sobowtora
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
david nie laziles czasem wczoraj po rynku krk??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak tam krzysiek twoje wozidło??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
alledrogo Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nex jak tam rosnie moc?? ---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ----------
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mialem ale sprzedalem koledze szkoda ze nie mowilas tydzien temu poszly
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co Robercie stawiasz tak na powaznie to sam sie wybieram
-
Obroty silnika, synchronizacja rozrządu, nierówna praca na zimnym.
te silniki wlasnie tak maja ze kat z powodu przebiegu i wytarcia sie tego miejsca w ktorym jest rozrzad odchyla sie samoistnie one tak maja pozniej sa problemy z odpalaniem itd chory temat
-
Telepanie budą na postoju
no to czeka go wymianka ktora zaczyna sie od sprzegielka alternatora a konczy na wtryskach i turbie i dwumasie ze sprzeglem itd a koszty sa mega chyba ze zrobi wieksza moc wtedy mozna wymieniac na wydajniejsze w przeciwnym wypadku szkoda czasu a czas to pieniadz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
skad ty Pablo bierzesz te obrazki
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
nam dobrze a tobie?? ja wlasnie z pracy wrocilem