Treść opublikowana przez michail55
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witajcie Panowie jak tam u was
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja lecialem swoim avf-em kolo 235km/h na trasie balice-borek falecki
-
Problem z odpalaniem 1,9 tdi 130km
jedz do jakiegos mechera ktory zna sie na audi niech sprawdzi ci kat synchronizacji walka rozrzadu i tyle
-
Mrowienie na kierownicy. Problem ze znalezieniem przyczyny
zrob logi postepuj zgodnie z instrukcjami diagnostyki vag na naszym forum ja obstawiam pompki
-
Problem z odpalaniem 1,9 tdi 130km
bylo juz na forum wiele podobnych tematow. chodzi konkretnie o kat synchronizacji walka rozarzadu pewnie mecher nie sprawdzal ustawienia na komputerze i zly kat ustawil skutkiem czego dzieje ci sie tak. podepnij kompai sprawdz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak tam pany??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Brand new BMW x 6 crash - YouTube
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie opłacalne rozumiem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo umiesz naprawic taka staroc jaka jest samsung f480 spadl i najprawdopodobnie jest peknieta plyta glowa reszta ideal tel nowy lezy w pudelku 4lata uzytkowany byl 2 miechy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eleganckie mozna niebieskich zrobic na wala !!! a jeszcze rs6 uciec im he
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
haha po co motor jak sie ma rs6
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
syntolowiec chcesz pablo podrzuce ci temat bez cwiczenia takie bedziesz miec oraz niektore skutki tego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ---------- Ja bym tu zmienił na te bardziej kubłowate kubły i gitara ja wklejalem to do ciekawych aukcji allegro na naszym forum michail kupuj:decayed: jak bym mial tyle monety to bym sie nie zastanawial ale mozemy kupic na spole
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ---------- Ja bym tu zmienił na te bardziej kubłowate kubły i gitara ja wklejalem to do ciekawych aukcji allegro na naszym forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gładysek- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema:wink: Drift Heaven Vol. 58 - YouTube- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to wtedy juz Karolu problem na całego wszystkiego są plusy i minusy:wink:. Rozkodował ci się kiedyś??- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
miazdza cyce- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no i jest pablo i jego obrazeczki tym razem na dobranoc- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wiem ja mowie ja tak mialem ale w wakacje aku padl ze szyby nie mogl otworzyc ale centralke otworzyl- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aku jak pada to zawsze ma ta moc zeby otworzyc bo to minimum mocy ja tak mialem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to bagaznika kluczyk tez zaslepic i otwierac tylko z pilota wszystko- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W sumie bardzo fajny mod ! Ciekawy pomysl, bez kluczyka to pozostaje tylko szybe wywalic zeby sie dostac. a niektorzy tego nie zrobia bo to juz wiekszy przypal troche - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!