Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. zrob swoje bejce tak
  2. ja chyba nie bede dzis
  3. Milosc bez ustawki (2012) Film dokumentalny Cały film - YouTube ---------- Post dopisany at 15:39 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ---------- w UK 5 lat temu oficjalnie przedstawili swoje racje oraz co mysla o europejskich krajach i nie tylko :facepalm:
  4. pabla nie dziala bo chyba poblokowali!! ogladamy panowie!!
  5. ok mam nie do wiary z tymi debilami!!
  6. o co z tym chodzi bo nie wiem o co biega a ciekawosc mnie zjada:naughty: czytać się nie chce ale co jak postu nie ma i jak wchodze to nie ma tam nic
  7. o co z tym chodzi bo nie wiem o co biega a ciekawosc mnie zjada:naughty:
  8. Beta to auto przejściowe którego miało nie być dla mnie jak wszyscy wiedzą, audi na pewno będzie bo to moja marka ---------- Post dopisany at 00:27 ---------- Poprzedni post napisany at 00:25 ---------- U nich już byłem kilka razy, nic im nie mogę zarzucić, bety jakie tam przyjeżdżają to moja się nie równa, to są byli pracownicy misiaka którzy założyli własny interes jak zmarł Misiak, ale dzięki za info wezmę to pod uwagę. auto jest swietne tylko trzeba je piescic
  9. no fajnie bylo cie zobaczyc ---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ---------- bmw jest prze za***istym wozem ale sie lubia psuc drobnostki i te drobnostki kosztuja, wkurzaja, i nie pozwala na uzykowanie wozu a mimo to mam slabosc do tej marki
  10. co ta za imprezka?? ---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ---------- @AUDI A8 S8 4.2 ABT +GAZ 22- cale JEDYNA TAKA FILM (3261749045) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  11. powiedz mi jak wyglada sprawa z automatem ciezki do utrzymania, awaryjny? rozne rzeczy sie slyszy o tip tronic
  12. ja mam np tylko week wolne i mimo ze nie mam teraz audi to przez czwartki wogule nie bywam bo pracuje do pozna
  13. ja moge na chwile wpasc
  14. jak jest kino czynne to i parking tez
  15. Wygląda na to że nikomu nie pasi czwartek :grin:
  16. Może lepiej sobie nie przypominać, boje się że kupił by za to A4 B6 1,9TDI Plebansk8 fajnie że auto wróciło do ciebie. @michal, pw wolę uniknąć rozmów czy to dużo czy mało, kto, co, za ile lepiej mógłby zrobić. Mam tylko nadzieję, że na dłuższy czas będę już miał spokój w tym temacie, bo auto na prawdę da się kochać płaczesz płaczesz jak jej nie masz, aż w końcu wsiadasz - odpalasz i wraca cała radocha ja ci mowie szczeze, ze cie rozumiem. Rozwazalem kupno esy juz jakis czas temu ale nie wiem wlasnie czy mnie bedzie stac na utrzymanie jej czyt. serwisy
  17. fanti wtedy zalałem full 70 litrów tylko jak doszło poniżej 15 litrów to wówczas to się stało. Na telefonie miałem taki mega cytat, teraz na kompie tego nie widzę ---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ---------- Tak już dawno czytałem o tym i u mnie prawdopodobnie też ten problem występuje, zalałem wczoraj znów do pełna i nie będę schodził poniżej 20l zanim tego nie ogarnę. Rano byłem w PIM BMW i chłopaki znają ten temat, może być kilka przyczyn ale prawdopodobnie jest coś z pompą i ciśnieniem paliwa. W niedziele jadę do Piotrka lakiernika od nexa i maluję maskę bo miesiąc czasu czekam, takie ma terminy. ogranij temat bo gdzies czytalem ze dluzsze jezdzenie z tym problemem niszczy pompe paliwa a dobry ten lakiernik?? gdzie on sie znajduje? pytam na zas Fantowski kupuj Oferta - Audi 90 - #### MAM DO SPRZEDANIA AUDI 90 SILNIK 2.2E WTRYSK ##### #### DODATKOWE WYPOSAŻENIE ##### * WSPOMAGANIE KIEROWNICY * CENTRALNY ZAM
  18. i jakie koszty za to wypisz jak mozesz ciekawy jestem
  19. Sprawdzałem czy zamknie beta licznik na telewizyjnej A serio to drugi raz zgasł w trakcie jazdy, raz jak miałem rezerwe ok 6 litrów a dzisiaj ok 15l, rezerwa się włącza jak jest 8l, coś świruje pływak w baku (2 komory) i tamtym razem odpalił po chwili a teraz nic nie kręcił, zero prądu, jedne kable nic nie dały, przyjechał kumpel busem i miał wyjebane kable to w końcu odpalił, muszę jechać z tym do chłopaków od BMW i ogarnąć sprawę bo to nie jest jazda by kminić czy znów to się stanie jak zostanie z 10 litrów paliwa. 3h zeszło z tym a już miałem lawete wzywac.. ---------- Post dopisany at 02:09 ---------- Poprzedni post napisany at 01:43 ---------- fantowski na górze walnął rekordowy cytat w historii Krakowskich no to pieknie sie dzieje moze to nic powaznego!!. czytales na forum bmw klubu o tym cos? tutaj masz cos na ten temat poczytaj sobie BMW-klub.pl • Zobacz temat - e39 3,0d 2001r - pompa paliwa ? nie odpala ? Gaśnie. tam jest o 530d ale tez o 525d w e39
  20. co sie stalo pablo?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.