Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. jak by komus bylo potrzebne
  2. W pracy ok ja dzis bym byl pewnie na noc ale na szczescie mam wolne z tym ze jutro ide
  3. jak leci w ten sobotni dzien??
  4. a co kupujesz ??:whistling:
  5. co byscie mi polecili do czyszczenia foteli? mam troche plam niewiadomego pochodzenia na fotelach. fotele sa s-line polskory
  6. sprzedawaj kupisz cos nowszego aby b5 wygladal jeszcze lepiej w nowych bucikach
  7. oj panowie ja bym sie nie pchal w beje moze jest swietna i mam wielka slabosc do marki to wiem iz by mnie zjadla czestotliwosc napraw drobnych uszkodzen na ogol elektorniki lub w silniku np klapki w kolektorze (silniki diesel) lub wtryski po 2006r. nie chce nic mowic ale to kosztuje a najgorsze jest to iz zawiecha jest nie zbyt wytrzyamala i aby cos zrobic nalezy rozebrac cale zawieszenie a nie np jeden wachacz to jeden wachacz. duzo problemow sprawia rowniez podpora walu i sam dyfer ktorych naprawy przy normalniej jezdzie zdazaja sie co roku okolo co 20tys
  8. Miodzio, miałeś mi szukać bejcy a nie lawetować jakieś kupujesz beje?
  9. witajcie czy jest mozliwe wrzucenie na a4 aluminowej maski z rs4? czy zderzaki i progi rowniez wchodza p&P?
  10. łatwe jest ale wole to oddac komuś
  11. To pewnie ja. Ładna ta twoja B7-ka cała w czerni. pozdrawiam dziekuje i pozdrawiam rowniez!!
  12. ok zdam relacje
  13. załatwialem tam wgniotki. rewelacja i swietnie sie dogadalem cenowo. ja ich polecam. wgniotki robia dobrze i za dobra kase ale cos wiecej to juz jak za woły. wąski zobacz wycene
  14. mnie stoi zawsze kawałek przed 90stopniami
  15. gdzies mi sie obilo o uszy ze to moze byc objaw padajacej pompy wspomagania albo maglownicy
  16. srebrne b7 w okolicach tantedy kierowca pomachał ramki klubowe
  17. to chyba promocja była dali cene jak za przysłowiowe woły. masakra a to nie tak wiele roboty ---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ---------- Pablo dzieki za checi z tabletem
  18. Panowie byłem dziś na wycenie poprawek lakierniczych mojej b7. Trafiłem na s-plus w okolicach ul ciepłownicza wycene zeskanowałem i wrzucam :facepalm::facepalm: to tylko kilka odprysków, bądź zarysowań wynikających z użytkowania samochodu oraz polerka całościowa 4095zł hahah niezła cena jedzie tam ktoś zrobić jakąś poprawkę lakierniczą??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.