Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. jak masz jakieś ubezpieczenie na chatę to szkodę pokryje. jesteś tego pewien?. Sytuacja z przed 2 tygodni u mnie w miejscowości 5 domów dalej. Piorun strzelił i spalił przewody idące od słupa do domu, dom ubezpieczony, sprawa zgłoszona do Tauronu (dostawca energii). Tauron wypina się i twierdzi że to nie jest w ich kwestii i trzeba sobie za kabel i robotę zapłacić jeżeli oni mają to robić. Dom ubezpieczony więc sprawę zgłosili do ubezpieczalni, ubezpieczalnia na to że owszem pieniądze da, ale warunek jest taki że zakład energetyczny musi dać oświadczenie że kabel spaliło od pioruna a nie z innego powodu. Więc dalej do Tauronu a Tauron pokazuje (_|_) i niczego takiego nie wypisze. Za wszystko musieli sami zapłacić. Pinpong, wiem :/ Kiedyś 2007 był huragan i wylamalo mi okno (swoją droga nie domknięte) i zerwało władz dachowy, ubezpieczenie przyjechało spisali raport i po miesiącu wypłacili kasę Może droga jest przez urząd ochrony konsumenta? W sumie jesteś konsumentem energii i polisy... iPad Tapatalk HD nie udowodnie niczego nikomu, jedyne co mi pozostaje to oddac tv na gwarancje i czekac na werdykt
  2. musze nowy jechac a telewizor mial nieco ponad rok
  3. mnie sie w domu po piorunie spalil tv
  4. gumball 3000 bedzie na kazimierzu w czwartek pod muzeum techniki okolo godziny 13 Gumball 3000: W Krakowie staną najdroższe auta świata - Wieści - MM Moje Miasto
  5. tam sie chyba tak jak rnse wymienia caly mechanizm. mysle ze takowy znajdziesz na alledrogo albo stronach w google i sam spokojnie zmienisz kilka srubek
  6. swiat zchodzi na psy albo palikoty
  7. jak tam koledzy, u mnie kolejny dzien je.... choroby
  8. w skawinie tez susza
  9. jak tam fanto idzie rezanko wozidla??
  10. Karolu czemu sprzedajesz 3.0TDI? ps druga strona z sprzedaza 1.9tdi nie wchodzi
  11. piekny wynik!! zycze udanych dalszych modow i mam nadzieje ze to nie koniec zmian
  12. czemu OGR? moija jechala wpadla w dziure i kolo przebite a nowe dopiero co kupione
  13. panowie powiedzcie mi gdzie w krakowie kleja przeciete opony wie ktos??
  14. hejjjj wszystkiem co slychac w forumowym swiecie?? ja wlasnie rozpoczynam podroz za b8
  15. wszyscy myśleli że umarłeś ---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ---------- PABLO, tu masz to o czym mówiłem... cena chyba robi robotę http://www.facebook.com/ZimnyLokiecCzyszczenieTapicerek ---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ---------- Czyszczenie wnętrza pojazdu, pranie ekstrakcyjne całego wnętrza (podsufitka, fotele, wykładzina, bagażnik) + czyszczenie plastików Cena: 100zł Z forum passata dużo osób korzystało i podobno 100% zadowolenie, profi robota i cena praktycznie darmo ee tam zyje tylko ze mam teraz bardzo malo czasu i zadko tutaj do was zagladam postaram sie byc czesciej i podbic na jakiegos spota:naughty: w dodatku slyszalem ze sprzedajesz paska?? na co sie chcesz przesiasc??
  16. jest piekna, klasa sama w sobie
  17. SIemanko jak tam u was??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.