Treść opublikowana przez michail55
-
Strefa Muzyki
ty, oni sa swietni!!
-
Strefa Muzyki
takiej muzyki sluchacie tak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wez sobie zaloz czujniki polozenia szybko bo ten buc moze wrocic, pytaj d4nte
-
Siłownia
ten trening wykonuja zawodnicy mma w celu przygotowania sprawnosciowego spojrzcie na trening przygotowawczy mma do ufc rosjanina i jaka chlop ma silownie ja nie wiem w rosji jest wszystko dziwne ale silka nie do wiary Under Armour - MMA Hard Workout Motivation - YouTube ---------- Post dopisany at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:23 ---------- zapraszam na http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/sporty-walki-k1-thai-boxing-bjj-239610/ To raczej publiczna siłownia na świerzym powietrzu.Ta jest w dodatku duuuuża w h*j.Wcześniej widywałem na youtubie takie same,ale praktycznie wszystkiego było po 1 sztuce i wogóle mniej,a tu jest las ławeczek.Widzieliście coś takiego kiedykolwiek w polsce lub gdzie indziej,bo ja nie.Sprzęt ma pewnie z 50 lat.Zapuszczone to fakt,ale pomysł sam w sobie jast zajebiaszczy.W Amsterdamskim parku niedawno postawili kilka tego typu bajerów,oczywiście mniej profesjonalnych,a więcej dla przeciętnych ludzi,ale pomysł świetny.W Polsce mogło by coś takiego stać w każdej większej mieścinie,nawet po kilka mniejszych po osiedlach.Nie wszyscy mają kase na karneciki,szczególnie za młodu,kiedy właśnie trzeba zaczynać zapierd*lać na siłowni .I jest grono ludzi,którzy bardziej cenią świerze powietrze niż piękne siłownie w których ciągle brak tlenu.Ilu z was ćwiczyło po piwnicach,na ławkach samoróbkach,talerzami z trakcji PKP,na drążkach w futrynie.A na tym filmie są zabawki od A do Z o jakich nie jeden kiedyś marzył. dzwic sie pozniej ze ruskie sa takie silne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
boseron a gdzie dokladnie sa te garaze??
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
MalutkaBrunetka kiedy znow sie pojawisz u nas na spocie ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Karol zabawy przy ich montażu jest co nie miara ale wyglądają rewelacyjnie Panowie pisaliście o Oleju CASTROL EDGE Professional LL III 5W30 SLX czym się on różni od CASTROLA EDGE 5W30. Polecacie ten pierwszy? Ja jeżdżę na tym drugim a cena jest porównywalna:eusathink: zapewne jest do wozow z dpfami common rail ale mysle ze na dluzsza mete wiele sie nie rozni i jak przystalo na castrola to tylko marketing http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/ankieta-jakim-oleju-jezdzi-239455/
-
Strefa Muzyki
to nie jest watek muzya w naszych autach tylko muzyka jakiej kto slucha na codzien nie koniecznie w autach chodzi tu o wrzucania np z you tube teledyskow i utworow ktore sie nam podobaja
-
Wszystko wymienione, a przy gaszeniu dalej mocno trzęsie silnikiem
8E0 253 144 AF - pierwszy wieszak przed tłumikiem środkowym 8E0 253 144 AG - drugi wieszak za tłumikiem środkowym 4B0 253 144 J - trzeci wieszak przy tłumiku końcowym Jako, że przerabiam temat na bieżąco mogę poradzić jedno: jeżeli nie macie przerwanych gum to nie wymieniajcie. Ja wczoraj kupiłem zamienniki firmy fisher, podnieśli mi auto i okazało się że ori lepiej wyglądały niż te zamienniki. Oczywiście oddałem je do sklepu, a sprzedawca z dużego sklepu motoryzacyjnego powiedział że jestem pierwszą osobą która kupiła takie gumy do B6, mówił że ciężko urwać oryginał przy normalnej eksploatacji. Także przed zakupem jakichkolwiek gum sprawdźcie stan tych które macie zamontowane. Koło południa jadę montować plecionkę z zamiennikiem kata od Gruchota i pochwalę się czy pomogło. ---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 07:17 ---------- No i jestem po wymianie plecionki na tą od Gruchota i zero poprawy, dalej trzęsie Czyli ostatnia rzecz oprócz dwumasa została wyeliminowana. Coraz bardziej skłaniam się ku wymianie kompletnego sprzęgła z tymże kołem. Nie tylko dlatego że trzęsie przy gaszeniu, ale mam nadzieję że wyeliminuje to drgania na jałowym, stuki przy zmianie biegów, trzęsienie budą przy ruszaniu i ciężko wchodzącą dwójkę... Jak wymienię dam znać czy pomogło, jak nie to będę miał na sprzedaż A4 B6 2001r. awx 130km... Żartuję dzieki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Karol zabawy przy ich montażu jest co nie miara ale wyglądają rewelacyjnie Panowie pisaliście o Oleju CASTROL EDGE Professional LL III 5W30 SLX czym się on różni od CASTROLA EDGE 5W30. Polecacie ten pierwszy? Ja jeżdżę na tym drugim a cena jest porównywalna:eusathink: zapewne jest do wozow z dpfami common rail ale mysle ze na dluzsza mete wiele sie nie rozni i jak przystalo na castrola to tylko marketing
-
AVF Odpalanie
to logi dynamiczne sie klaniaja wszystko o tym jest w dziale vag
-
Strefa Muzyki
Wrzucajcie wszystko co się wam podoba
-
Strefa motocyklistów
ja kocham motory sa piekne i chcialbym miec a moja miloscia jest hayabusa mam ja gleboko w sercu ale boje sie niesamowicie motoru nie predkosci bo predkosc daje mi sile ale boje sie kierowcow ktorzy nie patrza na motocyklistow i mojego braku doswiadczenia ale ogolnie jak widze motor to ustepuje zjezdzam itd pozdro dla wszystkich na jednosladach:wink:
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
hej dziewczyny co slychac??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie mialem kerczi i nie chcialbym miec aczkolwiek podoba mi sie klasa CL mechesie sa prze piekne ale nie stac mnie na naprawy ich awaryjnosci a ty miales??
-
Wszystko wymienione, a przy gaszeniu dalej mocno trzęsie silnikiem
a jakiie najlepiej kupic te wieszaki wydechu ori w aso czy jakies zamienniki jak ma ktos etke to niech zapoda nr czesci bo sie przydadza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
auto ladne nie wiem czy ladniejsze od a3 ale wiem ze na stowe bardziej badziwne, kazdy z nas wie ze merc to syf gnije elektryka pada i silniki sie rozsypuje co z tego ze jest ladny skoro drogi w utrzymaniu i bardzo przy tym awaryjny ja bym wolal sprawdzona a3 niz przepieknego a-class, a wcale a3 nie duzo brzydsza nowa do tego merc odgapil wiekszosc patentow z audi zreszta jak wszyscy z tym że merc to juz tak perfidnie polecial chociazby popatrzec na swiatla wystarczy i uklad ledow
-
Siłownia
ten trening wykonuja zawodnicy mma w celu przygotowania sprawnosciowego spojrzcie na trening przygotowawczy mma do ufc rosjanina i jaka chlop ma silownie ja nie wiem w rosji jest wszystko dziwne ale silka nie do wiary Under Armour - MMA Hard Workout Motivation - YouTube ---------- Post dopisany at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:23 ---------- zapraszam na http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/sporty-walki-k1-thai-boxing-bjj-239610/
-
2 sprawy, dymienie i wymiana turbiny
mi dymi jak kazdy diesel nie ma sie co przejmowac mozesz sobie porobic logi dynamiczne i bedziesz mial pewnosc
-
Wibracje samochodu
zrob moze logi dynamiczne i sie dowiemy
-
Siłownia
ja bym bral scitec fajnie daje czadu oczywiscie dietaaaa wegle bialko gainer tylko mutantmass PVL pozdr
-
Siłownia
ja mam 42 kiedys mialem 44-45 i to nie bylo fajne bo ciezko sie ruszac
-
Ankieta - Kto na jakim oleju jezdzi
sam zaleje teraz przy wymiance oleje millersa a z ciebie danu wezme przyklad i do mojego ahu golf 3 zaleje tego samego mam tez cos kolo 500tys przebiegu wiec sie okaze . zobaczymy jak bedzie ty lalas 10w-40??
-
Jak szybko wstaje wam turbo w AWX?
no na stowe twinturbo
-
Wszystko wymienione, a przy gaszeniu dalej mocno trzęsie silnikiem
to przeglub, magiel lub drazki albo koncowki drazkow posprawdzaj zacznij od magla i drazkow i sprawdz czy nie masz ubywajacego plynu do wspomagania i mokrej oslony drazka kierowniczego od strony kierowcy