Treść opublikowana przez michail55
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja sam jestem fanem golfow mam trojeczke jeszcze ale chcialbym kiedys kupic jedyneczke i ja odrestaurowac gucio piekny egzemplarz!! gdzie mozna go obejrzec??
-
Siłownia
ja to wam powiem ze jak robie cykl to sie zamykam na 2miechy nie widuje sie z nikim i wszedzie chodze z pojemnikami z jedzeniem oraz z shakerami z odzywkami hehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
he ja nie mam z tym problemow nie pije i zyje dzis ogladamy wole portugalie ale pewnie szwaby wygraja. ty masz znow srebrny woz??
-
Szarpanie silnikiem przy stałej prędkości
w 2.0 tdi pd i 1.9tdi pd chyba nie ma juz takiego nastawnika jak dawniej:facepalm:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pustawo tu bo wszyscy na vag inwazja
-
Szarpanie silnikiem przy stałej prędkości
moze to dwumasa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
d4ante lap okazje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rns-d Audi A4 B6 radio oryginalne NAVI TV BOSE !! + kod (2343417767) - motoAllegro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jesli masz ori audi chorus to czeka go taki sam los jak mojego rnska bo to jeden praktycznie mechanizm poczytaj w googlach jak padaja ori audi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
one tak maja jeszcze odpukac LCD nie padl a lubi he no ale nie musi byc rnsik a jakies inne 2dniowe. ja osobiscie lubie czarne nie podoba mi sie drewienko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pablo miales racje dziwnie wyglada jedna ramka tylko z tylu:facepalm: mnie sie ten tunel nie podoba d4nte ja na twoim miejscu bym szukal juz 2din pod rns-e lub d
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja jestem za!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wlasnie zapodajcie zdjecia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki dzieki!!!!!!!!!!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bede bede
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gosc odemnie mial taka latal nia jak tralala rozpieprzyl chyba i teraz ma ferrari enzo dokladnie takie
-
Siłownia
kolego zastosuj sobie rozciaganie przed treningowe powinno pomoc!! cwiczenia masz google
-
Siłownia
najwazniejsze ze pomoglo wiesz o co chodzi mnie malo co pomaga
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dawaj cenowki na privvvvvv i to co masz tam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no tesco blisko ale na plazie bedzie chyba spot tuningowcow
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzies ktos na forum zbieral ludzi na wspolna jazde na hamownie kolumna wtedy by bylo po 50zl chyba normalnie to od 80-100zl
-
Siłownia
nie chodzi o to ze dla kogo co ale o to ze te ktore ja podalem sa specjalnie dla sportowcow trenujacych wyczynowo a tamte sa dla reszty ludzi
-
Siłownia
[ART] CO JEŚĆ GDY JESTEŚMY W SZKOLE/PRACY? strona 1 i 20 - Forum SFD.pl
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mnie rowniez dzieki tam za sprzety juz zamontowane bardzo sa pomocne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mam kolege co pracuje w android samsung cos tam i robi softy do samsungow musze sie go zapytac o ten sgs3 a co do abonamentu to odpada mialem 5 lat i zawsze przychodzilo dwa razy wiecej